Ugrás a kezdőlapra
  Nők
AB
1
2
2. Európa Bajnokság 2002
3
Spanyolország, július 16-21.
4
A magyar válogatott mérkőzései:
5
Svédország–Magyarország 2–0 (15–14, 14–10).
6
Fehéroroszország–Magyarország 2–0 (19–8, 22–13).
7
Portugália–Magyarország 2–0 (20–7, 18–13).
8
Norvégia–Magyarország 2–0 (15–10, 13–12).
9
Olaszország–Magyarország 2–1 (15–14, 12–14, 5–4).
10
Horvátország–Magyarország 2–0 (16–15, 14–10).
11
Magyarország–Liechtenstein 2–1 (11–8, 10–11, 7–6).
12
Elődöntő
13
Oroszország–Ukrajna 2–1 (10–18, 13–15, 4–3).
14
Spanyolország–Fehéroroszország 2–0 (17–15, 24–15).
15
A 3. helyért
16
Fehéroroszország–Ukrajna 2–0 (17–9, 19–11).
17
Döntő
18
Spanyolország–Oroszország 2–0 (16–13, 14–12).
19
Az Európa bajnokság végeredménye:
20
1. Spanyolország, 2. Oroszország, 3. Fehéroroszország, 4. Ukrajna, 5. Jugoszlávia, 6. Ciprus, 7. Portugália, 8. Törökország, 9. Németország, 10. Olaszország, 11. Svédország,12. Horvátország, 13. Norvégia, 14. Franciaország, 15. Magyarország, 16. Liechtenstein.
21
A magyar válogatott tagjai:
22
Borbás János, Gera Norbert, Kiss Imre, Komenik Ferenc, Nagy Levente, Ördögh József, Szabó Rudolf, Szabó Zsolt, Vajda András, Vörös Árpád.
23
3. Európa Bajnokság 2004
24
Törökország, július 13-18.
25
A csoport
26
1. Magyarország 8, 2. Németország 6, 3. Spanyolország 4, 4. Ciprus 2, 5. Franciaország 0.
27
Magyarország–Spanyolország 2–1 (21–20, 6–18, 4–2). Alanya, július 13.
28
Magyarország–Ciprus 2–1 (12–8, 14–15, 8–6). Alanya, július 13.
29
Magyarország–Németország 2–0 (19–18, 17–15). Alanya, július 14.
30
Magyarország–Franciaország 2–0 (20–9, 11–9). Alanya, július 14.
31
B csoport
32
1. Szerbia Montenegró 8, 2. Oroszország 6, 3. Macedónia 4, 4. Norvégia 2, 5. Olaszország 0.
33
C csoport
34
1. Törökország 6, 2. Ukrajna 6, 3. Jugoszlávia 4, 4. Horvátország 2, 5. Svájc 2.
35
Középdöntő
36
I. csoport
37
1. Oroszország 8, 2. Törökország 8, 3. Magyarország 8, 4. Horvátország 4, 5. Macedónia 2, 6. Ciprus 0.
38
Magyarország–Macedónia 2–1 (15–12, 18–20, 7–6). Alanya, július 15.
39
Magyarország–Horvátország 2–1 (18–20, 20–4, 7–6). Alanya, július 15.
40
Magyarország–Törökország 0–2 (14–19, 9–20). Alanya, július 16.
41
Magyarország–Oroszország 2–1 (10–12, 18–16, 5–0). Alanya, július 16.
42
II. csoport
43
1. Németország 8, 2. Spanyolország 8, 3. Ukrajna 6, 4. Szerbia Montenegró 4, 5. Svédország 4, 6. Norvégia 0.
44
Az 5–8. helyért
45
Magyarország–Szerbia Montenegró 2–1 (16–19, 18–17, 8–6). Alanya, július 17.
46
Az 5. helyért
47
Ukrajna–Magyarország 2–0 (19–14, 13–10). Alanya, július 18.
48
Elődöntő
49
Oroszország–Spanyolország 2–1 (10–17, 21–16, 7–4).
50
Németország–Törökország 2–1 (18–9, 16–17, 4–3).
51
A 3. helyért
52
Törökország–Spanyolország 2–1 (17–16, 19–22, 7–6).
53
Döntő
54
Oroszország–Németország 2–0 (22–10, 16–12). Alanya, július 18.
55
Az Európa bajnokság végeredménye:
56
1. Oroszország, 2. Németország, 3. Törökország, 4. Spanyolország, 5. Ukrajna, 6. Magyarország, 7. Horvátország, 8. Szerbia Montenegró, 9. Macedónia, 10. Norvégia, 11. Ciprus, 12. Svédország, 13. Svájc, 14. Olaszország, 15. Franciaország.
57
A magyar válogatott tagjai:
58
Bessenyei Imre, Bődy István, Császár Ferenc, Erős Tamás, Köteles Gyula, Mikus Károly, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, Presinszki Ákos, Presinszki Zsolt, Réti Attila, Warvasovszky Donát. Edző: Farkas József.
59
Világbajnokság 2004
60
Egyiptom, november 27-30.
61
A csoport
62
1. Oroszország 6, 2. Egyiptom 4, 3. Magyarország 2, 4. Omán 0.
63
Magyarország–Oroszország 0–2 (12–17, 6–8). El Gouna, november 27.
64
Magyarország–Egyiptom 1–2 (8–12, 10–9, 6–9). El Gouna, november 28.
65
Magyarország–Omán 2–0 (14–13, 15–10). El Gouna, november 28.
66
B csoport
67
1. Horvátország 6, 2. Törökország 4, 3. Ukrajna 4, Bahrein 4, 5. Brazília 2.
68
Negyeddöntő
69
Törökország–Magyarország 2–1 (9–8, 5–9, 7–6). El Gouna, november 29.
70
Oroszország–Bahrein 2–1 (19–14, 16–19, 8–4).
71
Egyiptom–Ukrajna 2–0 (14–8, 14–12).
72
Horvátország–Omán 2–0 (27–9, 19–9).
73
Az 5–8. helyért
74
Magyarország–Bahrein 2–0 (22–9, 20–18). El Gouna, november 30.
75
Az 5. helyért
76
Ukrajna–Magyarország 2–1 (10–20, 20–14, 8–6). El Gouna, november 30.
77
Elődöntő
78
Törökország–Oroszország 2–1 (17–16, 8–20, 5–2).
79
Egyiptom–Horvátország 2–0 (18–14, 19–18).
80
A 3. helyért
81
Oroszország–Horvátország 2–1 (16–10, 18–19, 10–8).
82
Döntő
83
Egyiptom–Törökország 2–1 (19–13, 10–16, 5–0). El Gouna, november 30.
84
A világbajnokság végeredménye:
85
1. Egyiptom, 2. Törökország, 3. Oroszország, 4. Horvátország, 5. Ukrajna, 6. Magyarország, 7. Bahrein, 8. Omán, 9. Brazília.
86
A magyar válogatott tagjai:
87
Bessenyei Imre, Bődy István, Császár Ferenc, Erős Tamás, Kertész Gábor, Köteles Gyula, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, Presinszki Ákos, Presinszki Zsolt, Réti Attila, Warvasovszky Donát. Edző: Farkas József.
88
Világbajnokság 2006
89
Brazília, november 15-19.
90
A csoport
91
1. Horvátország 6, 2. Spanyolország 6, 3. Magyarország 4, 4. Bahrein 2, 5. Oroszország 0.
92
Magyarország–Bahrein 2–0 (18–11, 13–10).
93
Magyarország–Horvátország 1–2 (18–21, 18–17, 8–9).
94
Magyarország–Oroszország 2–1 (19–18, 16–20, 9–8).
95
Magyarország–Spanyolország 0–2 (19–26, 12–13).
96
B csoport
97
1. Törökország 8, 2. Egyiptom 6, 3. Németország 4, 4. Brazília 2, 5. Dominika 0.
98
Negyeddöntő
99
Brazília–Horvátország 2–0 (20–16, 20–16), Spanyolország–Németország 2–0 (21–12, 16–13), Törökország–Bahrein 2–0 (12–10, 21–18), Egyiptom–Magyarország 2–0 (16–12, 13–12).
100
Az 5–8 helyért
101
Magyarország–Horvátország 2–0 (19–8, 19–17), Bahrein–Németország 2–1 (12–22, 16–4, 8–4).
102
Az 5. helyért
103
Magyarország–Bahrein 2–1 (20–12, 10–13, 7–6).
104
Elődöntő
105
Brazília–Egyiptom 2–1 (10–11, 15–14, 6–2)
106
Törökország–Spanyolország 2–0 (19–18, 18–16)
107
A 3. helyért
108
Spanyolország–Egyiptom 2–1 (20–15, 6–17, 6–2).
109
Döntő
110
Brazília–Törökország 2–0 (19–18, 22–16). Rio de Janiero, november 19.
111
A világbajnokság végeredménye:
112
1. Brazília, 2. Törökország, 3. Spanyolország, 4. Egyiptom, 5. Magyarország, 6. Bahrein, 7. Horvátország, 8. Németország, 9. Oroszország, 10. Dominika
113
A magyar válogatott tagjai:
114
Báthori Gábor, Burik Máté, Császár Ferenc, Hajdú Tamás, Jakab István, Kovács Péter, Köteles Gyula, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, dr. Warvasovszki Donát. Edző: Kakas János, Vártok Ákos.
115
4. Európa Bajnokság 2006
116
Németország, július 11-16.
117
A csoport
118
1. Oroszország 6, 2. Norvégia 4, 3. Szerbia Montenegró 2, 4. Hollandia 0.
119
B csoport
120
1. Törökország 6, 2. Horvátország 4, 3. Ciprus 2, 4. Bulgária 0.
121
C csoport:
122
1. Magyarország 6, 2. Németország 4, 3. Svájc 2, 4. Görögország 0.
123
Magyarország–Görögország 2–0 (21–5, 15–0).
124
Magyarország–Svájc 2–0 (24–12, 26–20).
125
Magyarország–Németország 2–0 (16–14, 18–14).
126
D csoport
127
1. Spanyolország 6, 2. Ukrajna 4, 3. Olaszország 2, 4. Lengyelország 0.
128
Középdöntő
129
I. csoport
130
1. Oroszország 10, 2. Törökország 8, 3. Horvátország 6, 4. Szerbia Montenegró 2, 5. Norvégia 2, 6. Ciprus 2.
131
II. csoport
132
1. Spanyolország 10, 2. Magyarország 8, 3. Ukrajna 6, 4. Németország 4, 5. Svájc 2, 6. Olaszország 0.
133
Magyarország–Ukrajna 2–1 (14–19, 19–18, 5–2).
134
Magyarország–Olaszország 2–0 (16–15, 24–17).
135
Spanyolország–Magyarország 2–1 (17–12, 24–28, 8–5).
136
Negyeddöntő
137
Németország–Oroszország 2–1, Törökország–Ukrajna 2–1, Magyarország–Horvátország 2–1 (24–26, 18–13, 6–5), Spanyolország–Szerbia Montenegró 2–1 (26–18, 23–25, 8–6).
138
Elődöntő
139
Spanyolország–Törökország 2–0 (19–16, 18–14).
140
Magyarország–Németország 2–1 (12–4, 20–23, 5–2).
141
Döntő
142
Spanyolország–Magyarország 2–1 (19–20, 23–20, 7–2). Cuxhaven, július 16.
143
Az Európa bajnokság végeredménye:
144
1. Spanyolország, 2. Magyarország, 3. Törökország, 4. Németország, 5. Szerbia Montenegró, 6. Horvátország, 7. Oroszország, 8. Ukrajna, 9. Ciprus, 10. Norvégia, 11. Svájc, 12. Olaszország, 13. Hollandia, 14. Bulgária, 15. Lengyelország, 16. Görögország.
145
A magyar válogatott tagjai:
146
Báthori Gábor, Császár Ferenc, Erős Tamás, Hajdú Tamás, Jakab István, Kovács Péter, Köteles Gyula, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, dr. Warvasovszki Donát. Edző: Kakas János, Vártok Ákos.
147
5. Európa Bajnokság 2007
148
Olaszország, július 10-15.
149
B csoport
150
1. Magyarország 10, 2. Ukrajna 8, 3. Fehéroroszország 6, 4. Szerbia 4, 5. Görögország 2, 6. Norvégia 0
151
Magyarország–Görögország 2–0 (28–18, 26–13).
152
Magyarország–Norvégia 2–0 (24–10, 22–12).
153
Magyarország–Ukrajna 2–1 (19–16, 16–21, 9–6).
154
Magyarország–Fehéroroszország 2–0 (21–18, 19–14).
155
Magyarország–Szerbia 2–0 (22–14, 19–16).
156
Középdöntő
157
1. Magyarország 10, 2. Szerbia 6, 3. Törökország 6, 4. Spanyolország 4, 5. Svájc 2, 6. Dánia 2.
158
Magyarország–Svájc 2–0 (22–19, 19–8).
159
Magyarország–Spanyolország 2–1 (16–25, 28–11, 8–6).
160
Magyarország–Dánia 2–0 (20–18, 20–14).
161
Magyarország–Törökország 2–1 (12–17, 18–16, 10–7).
162
Elődöntő
163
Horvátország–Magyarország 2–1 (23–14, 19–20, 9–6).
164
Oroszország–Szerbia 2–1 (17–12, 23–24, 8–6).
165
A 3. helyért
166
Magyarország–Szerbia 2–1 (23–14, 19–20, 9–6).
167
Döntő
168
Oroszország–Horvátország 2–1 (22–14, 13–23, 9–6). Adriatico, július 15.
169
Az Európa bajnokság végeredménye:
170
1. Oroszország, 2. Horvátország, 3. Magyarország, 4. Szerbia, 5. Törökország, 6. Ukrajna, 7. Spanyolország, 8. Fehéroroszország, 9. Svájc, 10. Németország, 11. Dánia, 12. Olaszország, 13. Ciprus, 14. Görögország, 15. Norvégia, 16. Macedónia, 17. Montenegró, 18. Bulgária.
171
A magyar válogatott tagjai:
172
Babicz Balázs, Császár Ferenc, Hajdú Tamás, Hímer Zoltán, Kovácsovics László, Kovács Péter, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, Szabó Péter, dr. Warvasovszki Donát. Edző: Kakas János, Vártok Ákos.
173
Világbajnokság 2008
174
Spanyolország, július 9-13.
175
A-csoport
176
1. Horvátország 10, 2. Szerbia 8, 3. Oroszország 6, 4. Magyarország 4, 5. Irán 2, 6. Uruguay 0.
177
Magyarország–Irán 2–0 (14–10, 18–12).
178
Magyarország–Uruguay 2–1 (24–12, 12–18, 6–4).
179
Horvátország–Magyarország 2–0 (20–16, 25–22).
180
Oroszország–Magyarország 2–0 (11–10, 17–14).
181
Szerbia–Magyarország 2–1 (12–8, 15–20, 7–6).
182
B csoport
183
1. Brazília 10, 2. Egyiptom 6, 3. Spanyolország 6, 4. Törökország 4, 5. Líbia 2, 6. Pakisztán 0
184
Az 5-8. helyért
185
Spanyolország–Magyarország 2–0 (17–16, 22–16).
186
A 7. helyért
187
Magyarország–Oroszország 2–1 (22–24, 19–16, 7–4).
188
Elődöntő
189
Horvátország–Egyiptom 2–0 (17–14, 21–14).
190
Brazília–Szerbia 2–0 (18–14, 20–16).
191
A 3. helyért
192
Szerbia–Egyiptom 2–0 (14–12, 19–14).
193
Döntő
194
Horvátország–Brazília 2–1 (21–14, 18–19, 9–6). Cadíz, július 13.
195
A világbajnokság végeredménye:
196
1. Horvátország, 2. Brazília, 3. Szerbia, 4. Egyiptom, 5. Spanyolország, 6. Törökország, 7. Magyarország, 8. Oroszország, 9. Uruguay, 10. Pakisztán, 11. Irán, 12. Líbia
197
A magyar válogatott tagjai:
198
Báthori Gábor, Hajdu Tamás, Kovacsovics László, Császár Ferenc, Ocsovai Zsolt, Szabó Péter, Erős Tamás, dr. Warvasovszki Donát, Hímer Zoltán, Németh Zoltán. Edző: Kakas János, Vártok Ákos.
199
Ifjúsági Európa Bajnokság 2008
200
Magyarország, június 27-29.
201
A csoport
202
1. Szerbia 4, 2. Oroszország 4, 3. Törökország 4, 4. Norvégia 0
203
B csoport
204
1. Ukrajna 6, 2. Svájc 4, 3. Magyarország 2, 4. Dánia 0
205
Magyarország–Dánia 2–0 (16–9, 17–10).
206
Magyarország–Svájc 0–2 (18–19, 16–26).
207
Magyarország–Ukrajna 0–2 (11–20, 14–17).
208
Keresztjáték
209
Magyarország–Oroszország 2–0 (16–14, 13–12).
210
Elődöntő
211
Magyarország–Norvégia 2–0 (19–15, 11–8).
212
A 3. helyért
213
Norvégia–Svájc 2–1 (20–16, 20–31, 4–0)
214
Döntő
215
Magyarország–Szerbia 2–1 (24–21, 16–19, 9–6). Nagyatád, június 29.
216
Az ifjúsági Európa bajnokság végeredménye:
217
1. Magyarország, 2. Szerbia, 3. Norvégia, 4. Svájc, 5. Ukrajna, 6. Törökország, 7. Oroszország, 8. Dánia
218
A magyar válogatott tagjai:
219
Borsos Tamás, Cseh Németh Márton, Farkas Levente, Hódi Lóránd, John András, Kovarszki János, Pinizsi Tamás, Robotka Olivér, Szabó Norbert, Prohászka Péter. Edző: Pinizsi Zoltán, Somogyi Péter.
220
6. Európa Bajnokság 2009
221
Norvégia, június 23-28.
222
B csoport
223
1. Spanyolország 10, 2. Magyarország 8, 3. Horvátország 6, 4. Lengyelország 4, 5. Svájc 2, 6. Olaszország 0
224
Magyarország–Olaszország 2–0 (19–6, 23–19).
225
Magyarország–Svájc 2–0 (17–16, 17–14).
226
Spanyolország–Magyarország 2–1 (20–22, 19–18, 8–4).
227
Magyarország–Lengyelország 2–0 (27–13, 20–12).
228
Magyarország–Horvátország 2–1 (13–24, 19–18, 7–6).
229
Középdöntő
230
1. Oroszország 6, 2. Norvégia 4, 3. Magyarország 2, 4. Lengyelország 0.
231
Norvégia–Magyarország 2–1 (20–21, 18–13, 5–4).
232
Oroszország–Magyarország 2–0 (27–18, 28–11, 8–6).
233
Negyeddöntő
234
Magyarország–Spanyolország 2–0 (21–20, 24–21).
235
Elődöntő
236
Oroszország–Magyarország 2–0 (26–22, 21–12).
237
Horvátország–Dánia 2–0 (24–12, 22–17)
238
A 3. helyért
239
Magyarország–Dánia 2–0 (23–18, 15–10).
240
Döntő
241
Horvátország–Oroszország 2–0 (24–20, 20–18). Larvik, június 28.
242
Az európa bajnokság végeredménye:
243
1. Horvátország, 2. Oroszország, 3. Magyarország, 4. Dánia, 5. Spanyolország, 6. Norvégia, 7. Törökország, 8. Lengyelország, 9. Ukrajna, 10. Svájc, 11. Olaszország, 12. Svédország.
244
A magyar válogatott tagjai:
245
Babicz Balázs, Császár Ferenc, Hímer Zoltán, John András, Kovácsovics László, Kovács Péter, Musits Norbert, Szabó Péter, Tuba Kovács Evin, dr. Warvasovszky Donát. Edző: Vártok Ákos, Hajdu Tamás.
246
Világjátékok 2009
247
Tajvan, július 18-20.
248
B csoport
249
1. Brazília 6, 2. Magyarország 4, 3. Tajvan 2, 4. Omán 0.
250
Brazília–Magyarország 2–0 (21–19, 27–15).
251
Magyarország–Omán 2–0 (28–12, 26–6).
252
Magyarország–Tajvan 2–1 (18–16, 12–17,10–6).
253
Negyeddöntő
254
Magyarország–Pakisztán 2–0 (19–5, 11–9).
255
Elődöntő
256
Magyarország–Omán 2–0 (22–12, 21–8).
257
Brazília–Horvátország 2–1 (20–22, 19–17, 11–10).
258
A 3. helyért
259
Horvátország–Omán 2–0 (22–10, 20–10).
260
Döntő
261
Brazília–Magyarország 2–0 (14–9, 15–14). Kaohsiung, július 20.
262
A világjátékok végeredménye:
263
1. Brazília, 2. Magyarország, 3. Horvátország, 4. Omán, 5. Tajvan, 6. Pakisztán, 7. Törökország, 8. Thaiföld
264
A magyar válogatott tagjai:
265
Babicz Balázs, Császár Ferenc, Hímer Zoltán, John András, Kovácsovics László, Kovács Péter, Musits Norbert, Szabó Péter, Tuba Kovács Evin, dr. Warvasovszky Donát. Edző: Vártok Ákos, Hajdu Tamás.
266
Világbajnokság 2010
267
Törökország, június 22-27.
268
A csoport:
269
1. Brazília 10, 2. Magyarország 6, 3. Törökország 6, 4. Spanyolország 6, 5. Omán 2, 6. Líbia 0.
270
Spanyolország–Magyarország 2–1 (14–15, 16–15, 8–4).
271
Magyarország–Törökország 2–1 (15–16, 16–15, 8–5).
272
Magyarország–Omán 2–0 (21–16, 26–16).
273
Brazília–Magyarország 2–0 (18–17, 22–20).
274
Magyarország–Líbia 2–0 (13–9, 19–18).
275
Középdöntő az 1-6 helyért
276
Magyarország–Egyiptom 2–1 (19–18, 14–18, 8–7).
277
Magyarország–Dánia 2–0 (18–11, 17–14).
278
Magyarország–Oroszország 2–1 (12–18, 18–16, 7–4).
279
Elődöntő
280
Brazília–Egyiptom 2–0 (22–18, 22–18),
281
Magyarország–Törökország 2–1 (16–19, 19–16, 7–4).
282
A 3. helyért
283
Törökország–Egyiptom 2–1 (16–26, 15–13, 11–10).
284
Döntő
285
Brazília–Magyarország 2–0 (15–7, 18–15). Antalaya, június 27.
286
A világbajnokság végeredménye:
287
1. Brazília, 2. Magyarország, 3. Törökország, 4. Egyiptom, 5. Dánia, 6. Oroszország, 7. Horvátország, 8. Spanyolország, 9. Omán, 10. Katar, 11. Líbia, 12. Ausztrália.
288
A magyar válogatott tagjai:
289
Ambrus József, Babicz Balázs, Császár Ferenc, Gábori Máté, Jakab István, John András, Józsa Norbert, Kovácsovics László, Kovács Péter, Putics Bence. Edző: Vártok Ákos, Hajdu Tamás.
290
Európa Bajnokság 2011
291
Horvátország, július 4-9.
292
C csoport:
293
1. Magyarország 8, 2. Ukrajna 6, 3. Dánia 4, 4. Macedónia 2, 5. Svájc 0.
294
Magyarország–Ukrajna 2–0 (22–20, 27–22).
295
Magyarország–Svájc 2–0 (23–11, 24–14).
296
Magyarország–Dánia 2–0 (19–14, 21–18).
297
Középdöntő
298
1. Spanyolország 10, 2. Magyarország 8, 3. Norvégia 6, 4. Szerbia 4, 4. Lengyelország 2, 6. Macedónia 0.
299
Magyarország–Szerbia 2–1 (10–13, 19–12, 7–5).
300
Magyarország–Lengyelország 2–0 (20–16, 22–19).
301
Spanyolország–Magyarország 2–1 (23–18, 19–20, 14–12).
302
Magyarország–Norvégia 2–1 (22–19, 17–18, 5–4)
303
Negyeddöntő
304
Ukrajna–Magyarország 2–1 (24–23, 14–15, 9–8).
305
Az 5-8 helyért
306
Magyarország–Szerbia 2–1 (24–25, 25–19, 6–2).
307
Az 5. helyért
308
Magyarország–Norvégia 2–1 (14–15, 27–16, 18–16).
309
Elődöntő
310
Horvátország–Ukrajna 2–1 (12–13, 24–10, 8–6).
311
Oroszország–Spanyolország 2–1 (22–23, 20–17, 6–5).
312
A 3. helyért
313
Spanyolország–Ukrajna 2–1 (24–22, 16–22, 8–6).
314
Döntő
315
Horvátország–Oroszország 2–0 (21–16, 19–18). Umag, július 9.
316
A világbajnokság végeredménye:
317
1. Horvátország, 2. Oroszország, 3. Spanyolország, 4. Ukrajna, 5. Magyarország, 6. Norvégia, 7. Dánia, 8. Szerbia, 9. Törökország, 10. Lengyelország, 11. Ciprus, 12. Macedónia, 13. Görögország, 14. Svájc, 15. Svédország.
318
A magyar válogatott tagjai:
319
Ambrus József, Babicz Balázs, Császár Ferenc, Gábori Máté, John András, Józsa Norbert, Kovácsovics László, Putics Bence, Tuba Kovács Ervin, Nikolicza Renátó. Edző: Vártok Ákos, Hajdu Tamás.
320
Ifjúsági Európa Bajnokság 2011
321
Horvátország, június 30-július 2.
322
A csoport:
323
1. Ukrajna 6, 2. Horvátország 4, 3. Magyarország 2, 4. Törökország 0.
324
Magyarország–Törökország 2–1 (16–17, 16–11, 7–6).
325
Horvátország–Magyarország 2–0 (18–15, 21–11).
326
Ukrajna–Magyarország 2–0 (26–24, 23–15).
327
Középdöntő
328
1. Svájc 6, 2. Ukrajna 4, 3. Magyarország 2, 4. Norvégia 0.
329
Svájc–Magyarország 2–0 (21–16, 19–16).
330
Magyarország–Norvégia 2–0 (15–5, 18–9).
331
Negyedöntő
332
Oroszország–Magyarország 2–0 (26–20, 23–22).
333
Az 5-8 helyért
334
Magyarország–Törökország 2–1 814–24, 15–14, 7–4).
335
Az 5. helyért
336
Ukrajna–Magyarország 2–0 (16–13, 25–16).
337
Elődöntő
338
Oroszország–Svájc 2–0 (21–16, 19–16).
339
Horvátország–Olaszország 2–0 (18–14, 16–13).
340
A 3. helyért
341
Olaszország–Svájc 2–1 (22–17, 18–20, 7–4).
342
Döntő
343
Olaszország–Svájc 2–1 (22–17, 18–20, 7–4).
344
Az ifjúsági Európa bajnokság végeredménye:
345
1. Horvátország, 2. Oroszország, 3. Olaszország, 4. Svájc, 5. Ukrajna, 6. Magyarország, 7. Törökország, 8. Norvégia.
346
A magyar válogatott tagjai:
347
Borgulya Roland, Dénes Máté, Ignácz György, Korondi Zénó, Milovits Máté, Róth Ádám, Sápi Adorján, Szöllősi Ádám, Tihaméri Balázs, Varga Sándor. Edző: Pinizsi Zoltán.
348
Világbajnokság 2012
349
Omán, július 8-13.
350
Döntő
351
Brazília–Ukrajna 2–1 (18–19, 18–15, 6–2).
352
A világbajnokság végeredménye:
353
1. Brazília, 2. Ukrajna, 3. Horvátország, 4. Oroszország, 5. Spanyolország, 6. Egyiptom, 7. Katar, 8. Omán, 9. Bahrain, 10. Kuvait, 11. Uruguay, 12. Ausztrália.
354
Ifjúsági Európa Bajnokság 2012
355
Grúzia, július 6-8.
356
A csoport:
357
1. Magyarország 6, 2. Horvátország 4, 3. Ukrajna 2, 4. Grúzia 0.
358
Magyarország–Horvátország 2–1 (12–15, 11–6, 7–4).
359
Magyarország–Ukrajna 2–0 (15–11, 16–11).
360
Magyarország–Grúzia 2–0 (20–11, 20–17).
361
Középdöntő
362
1. Magyarország 6, 2. Ukrajna 4, 3. Törökország 2, 4. Norvégia 0.
363
Magyarország–Norvégia 2–0 (14–3, 20–14).
364
Magyarország–Törökország 2–1 (23–22, 18–19, 9–8).
365
Negyedöntő
366
Magyarország–Grúzia 2–0 (19–15, 19–18).
367
Elődöntő
368
Törökország–Magyarország 2–1 (18–24, 22–20, 9–6).
369
Oroszország–Svájc 2–0 (24–11, 22–17).
370
A 3. helyért
371
Magyarország–Svájc 2–0 (23–18, 20–17).
372
Döntő
373
Oroszország–Törökország 2–0 (25–19, 22–18).
374
Az ifjúsági Európa bajnokság végeredménye:
375
1. Oroszország, 2. Törökország, 3. Magyarország, 4. Svájc, 5. Horvátország, 6. Ukrajna, 7. Grúzia, 8. Norvégia.
376
A magyar válogatott tagjai:
377
Csuka Balázs, Fehér Tamás, Gyene Norbert, Hajdú Péter, Kiss Attila, Kun Attila, Silkó Richárd, Vizes Patrik, Zakics Bence, Zsoldos Gergő. Edző: Somogyi Péter, Pinizsi Zoltán.
378
Európa Bajnokság 2013
379
Dánia, július 9-14.
380
A csoport:
381
1. Horvátország 8, 2. Magyarország 8, 3. Ukrajna 8, 4. Szerbia 2, 5. Svédország 2, 6. Törökország 2.
382
Magyarország–Szerbia 2–1 (20–15, 17–18, 10–2).
383
Magyarország–Svédország 2–0 (19–18, 12–11).
384
Magyarország–Ukrajna 2–0 (21–9, 22–21).
385
Horvátország–Magyarország 2–0 (21–18, 11–10).
386
Magyarország–Törökország 2–1 (17–9, 21–23, 7–6).
387
Középdöntő
388
1. Dánia 6, 2. Magyarország 4, 3. Norvégia 2, 4. Szerbia 0.
389
Dánia–Magyarország 2–0 (16–14, 21–18).
390
Magyarország–Norvégia 2–0 (25–14, 29–14).
391
Az 5-8. helyért
392
Ukrajna–Magyarország 2–0 (20–11, 21–25, 8–4).
393
A 7. helyért
394
Magyarország–Norvégia 2–0 (25–18, 31–17).
395
Döntő
396
Horvátország–Oroszország 2–0 (24–18, 21–16). Randers, július 14.
397
Az Európa bajnokság végeredménye:
398
1. Horvátország, 2. Oroszország, 3. Dánia, 4. Szerbia, 5. Spanyolország, 6. Ukrajna, 7. Magyarország, 8. Norvégia, 9. Lengyelország, 10. Törökország, 11. Svédország, 12. Svájc, 13. Olaszország.
399
A magyar válogatott tagjai:
400
Babicz Balázs, Gábori Máté, Jakab István, John András, Kovácsovics László, Kun Attila, Nagy András, Pozsgai Balázs, Vitáris Norbert, Vizes Patrik. Edző: Vártok Ákos, Hajdu Tamás.
401
Világjátékok 2013
402
Kolumbia, augusztus 2-4.
403
Döntő
404
Brazília–Oroszország 2–0 (26–16, 27–26). Cali, augusztus 2.
405
A világjátékok végeredménye:
406
1. Brazília, 2. Magyarország, 3. Norvégia, 4. Tajvan, 5. Uruguay, 6. Kolumbia, 7. Ausztrália, 8. Tunézia.
407
Junior Európa Bajnokság 2013
408
Dánia, július 5-7.
409
B csoport:
410
1. Magyarország 6, 2. Horvátország 2, 3. Dánia 2, 4. Szerbia 2.
411
Magyarország–Dánia 2–0 (20–15, 21–12).
412
Magyarország–Szerbia 2–0 (16–13, 23–16).
413
Magyarország–Törökország 2–0 (26–16, 22–15).
414
Középdöntő
415
1. Magyarország 6, 2. Oroszország 4, 3. Dánia 2, 4. Norvégia 0.
416
Magyarország–Norvégia 2–0 (19–14, 20–14).
417
Magyarország–Oroszország 2–0 (24–23, 22–21).
418
Negyedöntő
419
Magyarország–Szerbia 2–1 (18–14, 19–21, 7–5).
420
Elődöntő
421
Magyarország–Dánia 2–0 (17–16, 21–10).
422
Törökország–Oroszország 2–1 (21–24, 23–17, 3–2).
423
Döntő
424
Magyarország–Törökország 2–0 (21–6, 25–16). Randers, július 7.
425
A junior Európa bajnokság végeredménye:
426
1. Magyarország, 2. Törökország, 3. Dánia, 4. Oroszország, 5. Spanyolország, 6. Norvégia, 7. Svájc, 8. Szerbia.
427
A magyar válogatott tagjai:
428
Csuka Balázs, Fehér Mihály, Fehér Tamás, Gyene Norbert, Hajdú Péter, Kiss Bence, Kun Attila, Tihaméri Zalán, Vizes Patrik, Zakics Bence. Edző: Somogyi Péter, Pinizsi Zoltán.
429
Világbajnokság 2014
430
Brazília, július 22-27.
431
Döntő
432
Brazília–Horvátország 2–1 (20–23, 26–20, 5–2). Recife, július 27.
433
A világbajnokság végeredménye:
434
1. Brazília, 2. Horvátország, 3. Katar, 4. Dánia, 5. Spanyolország, 6. Szerbia, 7. Oroszország, 8. Egyiptom, 9. Uruguay, 10. Argentína, 11. Ausztrália, 12. Omán.
435
Ifjúsági Európa Bajnokság 2014
436
Spanyolország, július 11-13.
437
B csoport:
438
1. Magyarország 8, 2. Ukrajna 6, 3. Horvátország 2, 4. Portugália 2, 5. Svájc 2.
439
Magyarország–Portugália 2–0 (22–13, 34–9).
440
Magyarország–Ukrajna 2–0 (21–8, 20–6).
441
Magyarország–Horvátország 2–0 (19–14, 17–12).
442
Magyarország–Svájc 2–1 (18–15, 22–23, 10–8).
443
Negyeddöntő
444
Magyarország–Olaszország 2–0 (29–16, 27–13).
445
Elődöntő
446
Magyarország–Horvátország 2–1 (19–16, 25–27, 4–0).
447
Spanyolország–Oroszország 2–0 (20–16, 25–24).
448
Döntő
449
Magyarország–Spanyolország 2–1 (16–15, 17–27, 9–8). Lorca, július 13.
450
Az ifjúsági Európa bajnokság végeredménye:
451
1. Magyarország, 2. Spanyolország, 3. Oroszország, 4. Horvátország, 5. Törökország, 6. Ukrajna, 7. Portugália, 8. Olaszország, 9. Svájc, 10. Románia.
452
A magyar válogatott tagjai:
453
Apró Attila, Babiczky Gergő, Balogh Ádám, Deményi Xavér, Fodor Bence, Glózik Balázs, Jóga Norbert, Kovács Márk, Tihaméri Zalán, Valler Péter. Edző: Somogyi Péter, Pinizsi Zoltán.
454
Európa Bajnokság 2015
455
Spanyolország, június 30-július 5.
456
B csoport:
457
1. Oroszország 10, 2. Szerbia 8, 3. Magyarország 6, 4. Norvégia 4, 5. Svájc 2, 6. Olaszország 0.
458
Magyarország–Norvégia 2–0 (21–17, 26–10).
459
Magyarország–Olaszország 2–0 (15–8, 20–8).
460
Szerbia–Magyarország 2–1 (15–20, 16–15, 3–0).
461
Oroszország–Magyarország 2–1 (15–20, 16–15, 8–6).
462
Magyarország–Svájc 2–0 (16–14, 22–19).
463
Középdöntő
464
1. Spanyolország 6, 2. Oroszország 4, 3. Magyarország 2, 4. Németország 0.
465
Spanyolország–Magyarország 2–1 (16–18, 32–22, 10–6).
466
Magyarország–Németország 2–0 (18–17, 28–20).
467
Negyeddöntő
468
Magyarország–Szerbia 2–1 (31–30, 19–20, 6–3).
469
Elődöntő
470
Horvátország–Ukrajna 2–1 (28–29, 24–20, 9–6)
471
Spanyolország–Magyarország 2–1 (18–22, 27–24, 4–0).
472
A 3. helyért
473
Ukrajna–Magyarország 2–1 (24–19, 15–17, 7–4).
474
Döntő
475
Horvátország–Spanyolország 2–1 (15–17, 32–23, 9–8). Lloret de Mar, július 5.
476
Az Európa bajnokság végeredménye:
477
1. Horvátország, 2. Spanyolország, 3. Ukrajna, 4. Magyarország, 5. Oroszország, 6. Szerbia, 7. Norvégia, 8. Németország, 9. Lengyelország, 10. Svédország, 11. Olaszország, 12. Svájc.
478
A magyar válogatott tagjai:
479
Fehér Mihály, Gábori Máté, John András, Kun Attila, Nagy András, Pozsgai Balázs, Priczel Bence, Tokai Roland, Vitáris Norbert, Vizes Patrik. Edző: Gulyás István, Hajdu Tamás.
480
Junior Európa Bajnokság 2015
481
Spanyolország, június 26-28.
482
A csoport:
483
1. Magyarország 8, 2. Horvátország 6, 3. Törökország 4, 4. Portugália 2, 5. Grúzia 0.
484
Magyarország–Portugália 2–0 (28–14, 22–7).
485
Magyarország–Grúzia 2–0 (29–16, 30–13).
486
Magyarország–Törökország 2–1 (18–20, 21–18, 11–9).
487
Magyarország–Horvátország 2–1 (13–21, 30–23, 10–8).
488
Elődöntő
489
Oroszország–Magyarország 2–1 (20–18, 23–24, 6–4).
490
Horvátország–Spanyolország 2–1 (30–19, 23–26, 6–2).
491
A 3. helyért
492
Spanyolország–Magyarország 2–0 (18–14, 24–23).
493
Döntő
494
Horvátország–Oroszország 2–0 (31–16, 27–21). Lloret de Mar, június 28.
495
A junior Európa bajnokság végeredménye:
496
1. Oroszország, 2. Horvátország, 3. Spanyolország, 4. Magyarország, 5. Törökország, 6. Portugália, 7. Svájc, 8. Grúzia, 9. Románia.
497
A magyar válogatott tagjai:
498
Babiczky Gergő, Balogh Ádám, Fodor Bence, Glózik Balázs, Hollós Péter, Jóga Norbert, Kovács Márk, Pádár Dávid, Tihaméri Zalán, Valler Péter. Edző: Somogyi Péter, Pinizsi Zoltán.
499
Bajnokok Kupája Spanyolország, 2015 július 5-8.
500
Hír Sat Keszthely BHC–Devils Minden (német) 1–2 (23–20, 19–30, 8–9), –Malaga (spanyol) 0–2 (20–24, 10–20), –Detono Zagreb (horvát) 2–1 (24–14, 18–21, 16–14), –Gordos/Aposta Ganha (portugál) 1–2 (26–27, 18–16, 9–10), –Team Sweden (svéd) 0–2 (18–19, 24–25).
501
A 11. helyért
502
Hír Sat Keszthely BHC– Paksfot Camelot (holland) 2–0 (18–13, 20–16).
503
Döntő
504
SKKM Ekaterinodar–Team Sweden 2–0 (21–18, 15–14). Cran Ganaria, július 8.
505
Végeredmény:
506
1. SKKM Ekaterinodar, 2. Team Sweden, 3. Auto Forum Petra Plock, 4. Detono Zagreb, 5. Skaering, 6. Malaga, 7. Devils Minden, 8. Detono Zagreb, 9. Gordos/Aposta Ganha, 10. Pallamano Gosetto (olasz), 11. Hír Sat Keszthely BHC, 12. Paksfot Camelot.
507
Hír Sat Keszthely BHC csapatának tagjai:
508
Balogh Ádám, Kun Attila, Pásztor Máté, Priczel Bence, Simigh János, Somogyi Tibor, Vizes Patrik, Zakics Bence.
509
Világbajnokság 2016
510
Magyarország, július 12-17.
511
B csoport:
512
1. Horvátország 10, 2. Spanyolország 6, 3. Magyarország 6, 4. Omán 6, 5. Uruguay 2, 6. Ausztrália 0.
513
Magyarország–Uruguay 2–0 (27–20, 15–14).
514
Magyarország–Ausztrália 2–0 (19–16, 19–6).
515
Spanyolország–Magyarország 2–0 (22–14, 18–16).
516
Horvátország–Magyarország 2–1 (22–26, 29–22, 14–12).
517
Magyarország–Omán 2–0 (22–13, 25–14).
518
Az 1-6. helyért
519
1. Brazília 8, 2. Horvátország 8, 3. Magyarország 6, 4. Katar 4, 5. Spanyolország 4, 6. Ukrajna 0.
520
Magyarország–Brazília 2–1 (18–22, 22–12, 7–6)
521
Elődöntő
522
Horvátország–Magyarország 2–1 (17–14, 12–21, 11–10).
523
Brazília–Katar 2–0 (19–18, 16–15).
524
A 3. helyért
525
Katar–Magyarország 2–1 (14–15, 20–14, 7–6).
526
Döntő
527
Horvátország–Brazília 2–0 (19–15, 21–18). Budapest, július 17.
528
A világbajnokság végeredménye:
529
1. Horvátország, 2. Brazília, 3. Katar, 4. Magyarország, 5. Spanyolország, 6. Ukrajna, 7. Omán, 8. Egyiptom, 9. Bahrein, 10. Uruguay, 11. Egyesült Államok, 12. Ausztrália.
530
A magyar válogatott tagjai:
531
Fehér Mihály, Gábori Máté, Gyene Norbert, Hajdu Péter, John András, Kun Attila, Nagy András, Nahaj László, Priczel Bence, Vizes Patrik. Edző: Gulyás István, Hajdu Tamás.
532
Ifjúsági Európa Bajnokság 2016
533
Portugália, július 8-10.
534
D csoport:
535
1. Olaszország 6, 2. Németország 4, 3. Magyarország 2, 4. Horvátország 0.
536
Németország–Magyarország 2–0 (15–14, 16–14).
537
Olaszország–Magyarország 2–0 (22–14, 22–19).
538
Magyarország–Horvátország 2–1 (8–14, 15–14, 7–2).
539
A 9-12. helyért
540
Magyarország–Bulgária 2–0 (19–15, 19–12).
541
A 9. helyért
542
Magyarország–Hollandia 2–1 (20–21, 13–12, 6–0)
543
Döntő
544
Spanyolország–Portugália 2–1 (14–15, 17–16, 4–0). Nazaré, július 10.
545
Az ifjúsági Európa bajnokság végeredménye:
546
1. Spanyolország, 2. Portugália, 3. Olaszország, 4. Oroszország, 5. Lengyelország, 6. Németország, 7. Görögország, 8. Svájc, 9. Magyarország, 10. Hollandia, 11. Horvátország, 12. Bulgária, 13. Ukrajna, 14. Románia, 15. Grúzia, 16. Szlovákia.
547
A magyar válogatott tagjai:
548
Fenyvesi Marcell, Gyimesi Benedek, Győri Kristóf, Házi Balázs, Hornyák Bence, Hutvágner Áron, Papp Krisztián, Salamon Zalán, Székely István, Tóth Benedek. Edző: Somogyi Péter.
549
Bajnokok Kupája Spanyolország, 2016 július 3-6.
550
Orosházi FKSE-Hír Sat–Malaga (spanyol) 0–2 (20–22, 13–21), –Skaering (dán) 2–0 (13–10, 19–18), –Krasznodar (orosz) 1–2 (15–12, 19–22, 6–7), –TSHV Camelot (holland) 1–2 (23–20, 22–26, 4–9), BHC 1898 (svájci) 2–0 (21–18, 31–24).
551
Negyeddöntő
552
Orosházi FKSE-Hír Sat–Detono Zagreb (horvát) 2–0 (15–13, 25–19).
553
Elődöntő
554
Malaga–Orosházi FKSE-Hír Sat 2–1 (16–21, 24–18, 14–12).
555
A 3. helyért
556
Orosházi FKSE-Hír Sat–Auto Forum Plock (lengyel) 2–0 (25–24, 29–26).
557
Döntő
558
Malaga–Krasznodar 2–1 (17–28, 22–20, 6–4). Gran Ganaria, július 6.
559
Végeredmény:
560
1. Malaga, 2. Krasznodar, 3. Orosházi FKSE-Hír Sat, 4. Auto Forum Plock, 5. Torslada HK (svéd), 6. Skaering, 7. V. Gaw (portugál), 8. Detono Zagreb, 9. Devils Minden (német), 10. BHC 1898, 11. TSHV Camelot, 12. Pallamano Grosseto (olasz).
561
Orosházi FKSE Hír Sat csapatának tagjai:
562
Balogh Ádám, John András, Kun Attila, Melnyicsuk Viktor, Pásztor Máté, Priczel Bence, Tóth Benedek, Vizes Patrik, Zakics Bence.
563
Európa Bajnokság 2017
564
Horvátország, június 20-25.
565
A csoport:
566
1. Magyarország 12, 2. Spanyolország 10, 3. Oroszország 8, 4. Dánia 6, 5. Németország 4, 6. Hollandia 2, 7. Lengyelország 0.
567
Magyarország–Lengyelország 2–0 (18–8, 21–18).
568
Magyarország–Dánia 2–1 (17–20, 25–20, 10–4).
569
Magyarország–Oroszország 2–0 (17–14, 26–23).
570
Magyarország–Németország 2–1 (20–13, 12–25, 9–4).
571
Magyarország–Hollandia 2–0 (25–12, 26–25).
572
Magyarország–Spanyolország 2–0 (24–22, 22–18).
573
Középdöntő
574
1. Horvátország 6, 2. Magyarország 4, 3. Oroszország 2, 4. Svédország 0.
575
Magyarország–Svédország 2–0 (26–18, 23–22).
576
Horvátország–Magyarország 2–0 (21–20, 30–24).
577
Negyeddöntő
578
Magyarország–Dánia 2–0 (24–20, 27–24).
579
Elődöntő
580
Oroszország–Horvátország 2–1 (18–26, 23–19, 7–6).
581
Spanyolország–Magyarország 2–1 (24–19, 20–23, 10–8).
582
A 3. helyért
583
Horvátország–Magyarország 2–0 (14–8, 24–23).
584
Döntő
585
Spanyolország–Oroszország 2–0 (27–22, 28–26). Zágráb, június 25.
586
Az Európa bajnokság végeredménye:
587
1. Spanyolország, 2. Oroszország, 3. Horvátország, 4. Magyarország, 5. Svédország, 6. Ukrajna, 7. Dánia, 8. Norvégia, 9. Németország, 10. Lengyelország, 11. Svájc, 12. Szerbia, 13. Franciaország, 14. Hollandia.
588
A magyar válogatott tagjai:
589
Balogh Ádám, Gábori Máté, Gyene Norbert, John András, Kun Attila, Nagy András, Priczel Bence, Vitáris Norbert, Vizes Patrik, Zakics Bence. Edző: Gulyás István, Hajdu Tamás.
590
Világjátékok 2017
591
Lengyelország, július 20-20.
592
B csoport:
593
1. Magyarország 6, 2. Horvátország 4, 3. Lengyelország 2, 4. Egyiptom 0.
594
Magyarország–Lengyelország 2–0 (26–24, 17–16).
595
Magyarország–Egyiptom 2–0 (19–14, 23–12).
596
Magyarország–Horvátország 2–1 (20–24, 25–23, 9–8).
597
Negyeddöntő
598
Magyarország–Uruguay 2–0 (32–20, 28–12).
599
Elődöntő
600
Brazília–Magyarország 2–0 (18–16, 16–12).
601
Horvátország–Katar 2–1 (14–21, 19–18, 7–4).
602
A 3. helyért
603
Katar–Magyarország 2–1 (20–17, 20–21, 7–6).
604
Döntő
605
Brazília–Horvátország 2–1 (22–28, 24–18, 9–8). Wroczlaw, július 29.
606
A világjátékok végeredménye:
607
1. Brazília, 2. Horvátország, 3. Katar, 4. Magyarország, 5. Uruguay, 6. Ausztrália, 7. Lengyelország, 8. Egyiptom.
608
A magyar válogatott tagjai:
609
Gábori Máté, Gyene Norbert, John András, Kun Attila, Nagy András, Nahaj László, Priczel Bence, Vitáris Norbert, Vizes Patrik, Zakics Bence. Edző: Gulyás István, Hajdu Tamás.
610
Ifjúsági Világbajnokság 2017
611
Mauritius, július 11-16.
612
Döntő
613
Spanyolország–Olaszország 2–1 (27–24, 18–24, 7–6). Mauritius, július 16.
614
Az ifjúsági világbajnokság végeredménye:
615
1. Spanyolország, 2. Olaszország, 3. Argentína, 4. Oroszország, 5. Venezuela, 6. Tajvan, 7. Portugália, 8. Thaiföld, 9. Pakisztán, 10. Ausztrália, 11. Paraguay, 12. Mauritius, 13. Új-Zéland, 14. Togó, 15. Dél Afrika.
616
Ifjúsági Európa Bajnokság 2017
617
Horvátország, június 16-18.
618
B csoport:
619
1. Portugália 8, 2. Lengyelország 6, 3. Magyarország 4, 4. Bulgária 2, 5. Szlovákia 0.
620
Portugália–Magyarország 2–0 (18–16, 22–21).
621
Lengyelország–Magyarország 2–0 (18–17, 21–18).
622
Magyarország–Bulgária 2–0 (12–10, 15–7).
623
Magyarország–Szlovákia 2–0 (23–18, 17–8).
624
Negyeddöntő
625
Magyarország–Horvátország 2–1 (21–17, 15–20, 18–16).
626
Elődöntő
627
Magyarország–Oroszország 2–0 (16–11, 18–16).
628
Spanyolország–Németország 2–1 (14–15, 19–17, 9–8).
629
Döntő
630
Spanyolország–Magyarország 2–0 (19–18, 18–16). Zágráb, június 18.
631
Az ifjúsági Európa bajnokság végeredménye:
632
1. Spanyolország, 2. Magyarország, 3. Németország, 4. Oroszország, 5. Horvátország, 6. Olaszország, 7. Portugália, 8. Lengyelország, 9. Hollandia, 10. Ukrajna, 11. Bulgária, 12. Svájc, 13. Szlovákia, 14. Szerbia, 15. Románia.
633
A magyar válogatott tagjai:
634
Fenyvesi Marcell, Gubicza Csaba, Gyimesi Benedek, Hornyák Bence, Marczika Barnabás, Matuszka Balázs, Melnyicsuk Viktor, Simon Kristóf, Székely István, Tóth Benedek. Edző: Penszki Gergely.
635
Bajnokok Kupája Spanyolország, 2017 október 26-29.
636
Orosházi FKSE Hír Sat–Hiekka Hauskaa (holland) 2–0 (24–20, 23–16), –Pinturas Andalica BM Playa Sevilla (spanyol) 1–2 (24–25, 28–24, 6–7), –Rodby HK (dán) 2–1 (16–24, 21–18, 5–2), –BHV Wasserschloss (svájci) 2–0 (22–7, 20–16), –Ekaterinodar Krasznodar (orosz) 1–2 (18–26, 24–20, 4–9).
637
Negyeddöntő
638
Orosházi FKSE Hír Sat–Auto Forum Petra Plock (lengyel) 2–0 (28–20, 27–26).
639
Elődöntő
640
Ekaterinodar Krasznodar–Orosházi FKSE Hír Sat 2–1 (24–17, 18–20, 7–6).
641
A 3. helyért
642
OS Gordos/Labminho Clube Naval de Leca (portugál)–Orosházi FKSE Hír Sat 2–0 (25–24, 21–17).
643
Döntő
644
Ekaterinodar Krasznodar–Club BM Paya Ciudad de Malaga (spanyol) 2–1 (16–15, 17–21, 6–2). Cran Ganaria, október 29.
645
Végeredmény:
646
1. Ekaterinodar Krasznodar, 2. Club BM Paya Ciudad de Malaga, 3. OS Gordos/Labminho Clube Naval de Leca, 4. Orosházi FKSE Hír Sat, 5. Auto Forum Petra Plock, 6. Pinturas Andalica BM Playa Sevilla, 7. Hiekka Hauskaa, 8. Team Italia, 9. Kavlinge HK (svéd), 10. BHV Wasserschloss, 11. Rodby HK, 12. SG Schurwald (német).
647
Orosházi FKSE Hír Sat csapatának tagjai:
648
Balogh Ádám, Gyene Norbert, John András, Kiss Bence, Kun Attila, Pásztor Máté, Priczel Bence, Sápi Adorján, Somogyi Tibor, Tóth Benedek, Vizes Patrik, Zakics Bence.
649
Világbajnokság 2018
650
Oroszország, július 12-17.
651
B csoport:
652
1. Spanyolország 6, 2. Magyarország 4, 3. Vietnam 2, 4. Új-Zéland 0.
653
Magyarország–Új-Zéland 2–0 (19–12, 24–12).
654
Magyarország–Vietnam 2–0 (20–16, 25–17).
655
Spanyolország–Magyarország 2–1 (19–18, 16–22, 14–12).
656
Középdöntő
657
1. Horvátország 10, 2. Spanyolország 8, 3. Magyarország 6, 4. Irán 4, 5. Uruguay 2, 6. Vietnam 0.
658
Magyarország–Uruguay 2–1 (17–18, 20–12, 7–6).
659
Horvátország–Magyarország 2–0 (25–18, 27–24).
660
Magyarország–Irán 2–1 (12–14, 32–13, 5–4).
661
Negyeddöntő
662
Magyarország–Oroszország 2–0 (21–20, 21–14).
663
Elődöntő
664
Horvátország–Magyarország 2–0 (26–18, 28–22).
665
Brazília–Svédország 2–0 (17–14, 20–12).
666
A 3. helyért
667
Magyarország–Svédország 2–0 (18–12, 16–15).
668
Döntő
669
Brazília–Horvátország 2–0 (19–18, 22–20). Kazany, július 29.
670
A világbajnokság végeredménye:
671
1. Brazília, 2. Horvátország, 3. Magyarország, 4. Svédország, 5. Spanyolország, 6. Oroszország, 7. Dánia, 8. Irán, 9. Katar, 10. Omán, 11. Argentína, 12. Egyesült Államok, 13. Ausztrália, 14. Vietnam, 15. Uruguay, 16. Új-Zéland.
672
A magyar válogatott tagjai:
673
Balogh Ádám, Gyene Norbert, Hajdu Péter, John András, Kun Attila, Priczel Bence, Tokai Roland, Vizes Patrik, Zakics Bence. Edző: Gulyás István, Hajdu Tamás
674
Ifjúsági Olimpia 2018
675
Argentína, október 8-13.
676
A csoport:
677
1. Magyarország 10, 2. Spanyolország 8, 3. Thaiföld 6, 4. Venezuela 4, 5. Tajvan 2, 6. Uruguay 0.
678
Magyarország–Venezuela 2–0 (24–22, 18–16).
679
Magyarország–Tajvan 2–0 (24–16, 22–20).
680
Magyarország–Spanyolország 2–1 (17–16, 16–21, 7–6).
681
Magyarország–Thaiföld 2–1 (21–23, 24–19, 9–6).
682
Magyarország–Uruguay 2–0 (15–12, 20–14).
683
Középdöntő
684
1. Spanyolország 8, 2. Argentína 6, 3. Portugália 4, 4. Horvátország 4, 5. Thaiföld 4, 6. Magyarország 4.
685
Portugália–Magyarország 2–0 (21–20, 15–10).
686
Horvátország–Magyarország 2–0 (21–16, 21–18)
687
Argentína–Magyarország 2–0 (31–20, 25–24).
688
Az 5. helyért
689
Magyarország–Thaiföld 2–0 (27–20, 20–14).
690
Döntő
691
Spanyolország–Portugália 2–1 (19–14, 16–18, 9–6). Buenos Aires, október 13.
692
Az ifjúsági olimpia végeredménye:
693
1. Spanyolország, 2. Portugália, 3. Argentína, 4. Horvátország, 5. Magyarország, 6. Thaiföld, 7. Venezuela, 8. Olaszország, 9. Tajvan, 10. Uruguay, 11. Paraguay, 12. Mauritius.
694
A magyar válogatott tagjai:
695
Fenyvesi Marcell, Gubicza Csaba, Hornyák Bence, Marczika Barnabás, Matuszka Balázs, Melnyicsuk Viktor, Seprős Bence, Simon Kristóf, Tóth Benedek. Edző: Penszki Gergely.
696
Ifjúsági Európa Bajnokság 2018
697
Portugália, június 29-július 1.
698
B csoport:
699
1. Magyarország 6, 2. Portugália 4, 3. Ukrajna 2, 4. Franciaország 0.
700
Magyarország–Ukrajna 2–0 (21–18, 20–18).
701
Magyarország–Franciaország 2–0 (20–15, 18–11).
702
Magyarország–Portugália 2–0 (24–17, 22–15).
703
Negyeddöntő
704
Lengyelország–Magyarország 2–1 (12–15, 16–14, 7–6).
705
Az 5-8. helyért
706
Olaszország–Magyarország 2–1 (22–16, 14–21, 5–4).
707
A 7. helyért
708
Magyarország–Portugália 2–1 (18–19, 16–14, 7–4).
709
Döntő
710
Németország–Lengyelország 2–1 (14–16, 21–8, 6–2). Ulcinj, július 01.
711
Az ifjúsági Európa bajnokság végeredménye:
712
1. Németország, 2. Lengyelország, 3. Spanyolország, 4. Horvátország, 5. Oroszország, 6. Olaszország, 7. Magyarország, 8. Portugália, 9. Ukrajna, 10. Görögország, 11. Svájc, 12. Hollandia, 13. Franciaország, 14. Törökország, 15. Montenegró, 16. Románia, 17. Szlovákia.
713
A magyar válogatott tagjai:
714
Fenyvesi Marcell, Marczika Barnabás, Matuszka Balázs, Melnyicsuk Viktor, Neukum Csanád, Papp Krisztián, Seprős Bence, Simon Kristóf, Sövegjártó Mátyás, Székely István, Tóth Benedek. Edző: Penszki Gergely.
715
Bajnokok Kupája Olaszország, 2018 november 1-4.
716
Orosházi FKSE Linamar–A. C. Cyclopes (görög) 2–0 (16–7, 14–6), –BHC Beach Da Gang Münster (német) 2–1 (13–14, 16–12, 7–6), –BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski (lengyel) 2–1 (15–17, 22–20, 12–10).
717
Dinamit BHC–Hiekka Haluskaa (holland) 2–0 (21–18. 17–16), –Os Repetidos BH/Alvo Seguro (portugál) 2–0 (13–6, 20–14), –BC Sand Devils Minden (német) 0–2 (14–15, 13–16).
718
Negyeddöntő
719
Orosházi FKSE Linamar–Dinamit BHC 2–0 (28–21, 29–18).
720
Az 5-8. helyért
721
Göteborg BHC (svéd)–Dinamit BHC 2–0 (24–19, 16–15).
722
A 7. helyért
723
BHC Beach Da Gang Münster–Dinamit BHC 2–1 (21–22, 23–18, 8–6).
724
Elődöntő
725
Detono Zagreb (horvát)–Orosházi FKSE Linamar 2–0 (21–20, 26–20).
726
A 3. helyért
727
Orosházi FKSE Linamar– BC Sand Devils Minden 2–1 (23–16, 18–27, 12–10).
728
Döntő
729
Detono Zagreb–Ekaterionodar Krasznodar (orosz) 2–0 (19–18, 24–16). Catania, november 4.
730
Végeredmény:
731
1. Detono Zagreb, 2. Ekaterionodar Krasznodar, 3. Orosházi FKSE Linamar, 4. BC Sand Devils Minden, 5. HEI Skaering (dán), 6. Göteborg BHC, 7. BHC Beach Da Gang Münster, 8. Dinamit BHC, 9. BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski, 10. BHC 1898 (svájci), 11. Club BM Playa Ciudad de Malaga (spanyol), 12. Os Repetidos BH/Alvo Seguro, 13. A. C. Cyclopes, 14. Hiekka Haluskaa, 15. Melita Falcons (máltai), 16. Grosseto Handball (olasz).
732
Orosházi FKSE Linamar csapatának tagjai:
733
Balogh Ádám, Gyene Norbert, John András, Kiss Bence, Kun Attila, Pásztor Máté, Priczel Bence, Sápi Adorján, Somogyi Tibor, Tóth Benedek.
734
Dinamit BHC csapatának tagjai:
735
Babiczky Gergő, Kerekes Lőrinc, Nahaj László, Németh Zoltán, Paár Olivér, Rohodi Máriusz, Vas Dániel, Váradi Roland.
736
Európa Bajnokság 2019
737
Lengyelország, július 2-7.
738
B csoport:
739
1. Magyarország 8, 2. Lengyelország 6, 3. Franciaország 4, 4. Svédország 2, 5. Montenegró 0.
740
Magyarország–Lengyelország 2–1 (27–22, 12–21, 10–6).
741
Magyarország–Franciaország 2–1 (18–23, 20–18, 7–6).
742
Magyarország–Montenegró 2–0 (26–7, 22–12).
743
Magyarország–Svédország 2–0 (23–22, 32–24).
744
Középdöntő
745
1. Horvátország 10, 2. Magyarország 8, 3. Lengyelország 6, 4. Franciaország 4, 5. Svájc 2, 6. Ukrajna 0.
746
Magyarország–Ukrajna 2–1 (25–20, 24–19).
747
Magyarország–Svájc 2–0 (26–24, 27–24).
748
Horvátország–Magyarország 2–0 (29–24, 23–20).
749
Negyeddöntő
750
Magyarország–Németország 2–1 (23–16, 11–23, 9–6).
751
Elődöntő
752
Dánia–Magyarország 2–0 (19–16, 22–18).
753
Norvégia–Oroszország 2–1 (20–18, 24–26, 7–4).
754
A 3. helyért
755
Magyarország–Oroszország 2–0 (26–20, 23–22).
756
Döntő
757
Dánia–Norvégia 2–0 (25–18, 19–16). Stare Jablonki, július 7.
758
Az Európa bajnokság végeredménye:
759
1. Dánia, 2. Norvégia, 3. Magyarország, 4. Oroszország, 5. Horvátország, 6. Németország, 7. Lengyelország, 8. Franciaország, 9. Spanyolország, 10. Svédország, 11. Törökország, 12. Ukrajna, 13. Románia, 14. Szerbia, 15. Olaszország, 16. Svájc, 17. Portugália, 18. Szlovénia, 19. Észak-Macedónia, 20. Montenegró.
760
A magyar válogatott tagjai:
761
Balogh Ádám, Gyene Norbert, Hajdu Péter, John András, Melnyicsuk Viktor, Németh Alex, Priczel Bence, Tokai Roland, Vitáris Norbert, Vizes Patrik, Zakics Bence. Edző: Gulyás István, Hajdu Tamás.
762
Ifjúsági Európa Bajnokság 2019
763
Lengyelország, június 27-30.
764
C csoport:
765
1. Magyarország 6, 2. Spanyolország 4, 3. Franciaország 2, 4. Szlovákia 0.
766
Magyarország–Spanyolország 2–1 (16–13, 12–15, 10–6).
767
Magyarország–Szlovákia 2–0 (28–7, 17–9).
768
Magyarország–Portugália 2–0 (21–12, 22–20).
769
Középdöntő
770
1. Hollandia 6, 2. Magyarország 4, 3. Ukrajna 2, 4. Románia 0.
771
Magyarország–Románia 2–0 (20–15, 21–12).
772
Magyarország–Ukrajna 2–0 (17–13, 23–18).
773
Hollandia–Magyarország 2–0 (21–20, 20–16).
774
Elődöntő
775
Horvátország–Hollandia 2–0 (26–19, 34–18).
776
Magyarország–Spanyolország 2–0 (21–18, 19–18).
777
A 3. helyért
778
Spanyolország–Hollandia 2–0 (19–15, 30–19).
779
Döntő
780
Horvátország–Magyarország 2–1 (20–25, 20–19, 7–6). Stare Jablonki, június 30.
781
Az ifjúsági Európa bajnokság végeredménye:
782
1. Horvátország, 2. Magyarország, 3. Spanyolország, 4. Hollandia, 5. Portugália, 6. Lengyelország, 7. Ukrajna, 8. Románia, 9. Németország, 10. Oroszország, 11. Franciaország, 12. Litvánia, 13. Bulgária, 14. Svájc, 15. Szlovákia.
783
A magyar válogatott tagjai:
784
Barkó Csaba Dávid, Csákay Botond, Fekete Ádám, Katus Bálint, Hermann Ákos, Lukács Botond, Nagy Balázs, Panák Máté, Preszter Ákos, Sisa Erhárd, Szikora Gergely, Szilágyi Benjamin. Edző: Penszki Gergely.
785
Bajnokok Kupája Románia, 2019 június 6-9.
786
Beach Stars BHC–Pinturas Andalucia BM Playa Sevilla (spanyol) 1–2 (18–23, 20–16, 14–16), –Escola de Formacäo de Espinho-Os Tigres (portugál) 0–2 (22–29, 22–24), –12Monkeys Köln BHC (német) 2–0 (19–18, 22–15), –Tricolori (román) 2–0 (19–16, 20–12), –HEI Beachhandball (dán) 2–0 (25–22, 20–18), – BHC 2areg (szerb) 0–2 (18–25, 20–25).
787
Negyeddöntő
788
V. Gaw (portugál)–Beach Stars BHC 2–0 (24–18, 18–11).
789
Az 5-8. helyért
790
Beach Stars BHC–BHC 2areg 2–1 (23–20, 18–23, 5–4).
791
Az 5. helyért
792
SC Ekaterionodar Krasznodar (orosz)–Beach Stars BHC 2–0 (20–14, 27–24).
793
Döntő
794
Pinturas Andalucia BM Playa Sevilla–Palletways Verallia Azuqueca 2–1 (21–24, 20–14, 16–14). Nagybánya, június 9.
795
Végeredmény:
796
1. Pinturas Andalucia BM Playa Sevilla, 2. Palletways Verallia Azuqueca (spanyol), 3. V. Gaw, 4. Escola de Formacäo de Espinho-Os Tigres, 5. SC Ekaterionodar Krasznodar, 6. Beach Stars BHC, 7. BHC 2areg, 8. TSHV Camelot (holland), 9. Detono Zagreb (horvát), 10. HEI Beachhandball, 11. 12Monkeys Köln BHC, 12. BHT Petra Plock (lengyel), 13. Tricolori, 14. BHV Wasserschloss (svájc).
797
Beach Stars BHC csapatának tagjai:
798
Auer Christoper, Földesi Csaba, Glózik Balázs, Kapusi Levente, Kovács Márk, Matuszka Balázs, Molnár György, Nagy András, Tarjányi Dávid, Tarjányi Péter, Valler Péter, Vitáris Norbert.
799
800
801
802
803
804
805
806
807
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833

Támogatóink

Nagy Béla program
European Handball Federation
International Handball Federation
Kézilabda Kupa