Ugrás a kezdőlapra
  Nők
AB
1
2
A Magyar Köztársaság 2000. évi felnőtt bajnoksága
3
Győr Aranypart, augusztus 5–6.
4
1.Szondi SE Székesfehérvár
5
2.Drink Tím Győr
6
3.Four Hands Pécs
7
4.TRD Axis Székesfehérvár
8
Bajnokcsapat tagjai:
9
Ágh Csaba, Balogh Zsolt, Halmai Csaba, Madácsi Richárd, Mogyorós Mihály, Molnár Gábor, Molnár Zoltán, Pintér András.
10
A Magyar Köztársaság 2001. évi felnőtt bajnoksága
11
Siófok, augusztus 18–19.
12
1.Szeged6Puttony
13
2.Letenye KC
14
3.Diósgyőr KC
15
4.Drink Tím Győr
16
5.Széchenyi István Főiskola Győr
17
6.Dabas Dinamitok
18
Bajnokcsapat tagjai:
19
Farkas József, Gedó Mihály, Hortobágyi András, Kamenik Ferenc, Kis Imre, Ördögh József, Sándor István, Szabó Zsolt, Veszelovszky Béla, Vajda András.
20
A Magyar Köztársaság 2002. évi felnőtt bajnoksága
21
Síófok, augusztus 10–11.
22
1.Tanárképző Főiskola Nyíregyháza
23
2.Széchenyi FSE Győr
24
3.Dabasi Dimanit
25
4.Béres Vitalin Budapest
26
5.SZKKSE Szeged
27
6.Letenye KSE.
28
Bajnokcsapat tagjai:
29
Dr. Fodor Tamás, Horváth András, Lázár Attila, Lengyel Tibor, Medve Róbert, Ruha István, Simák György, Sivadó Máté, Türk Ferenc.
30
A Magyar Köztársaság 2003. évi felnőtt bajnoksága
31
Balatonboglár, augusztus 16–17.
32
1.Dorozsma
33
2.ERIMA Dabas
34
3.Szuperinfó Keszthely
35
4.Marostő6Puttony SE
36
5.Credit Suisse Budapest
37
6.DŰNE Budapest
38
7.Carpe Diem 3000 Letenye
39
8.Easy Rider Karincbarcika
40
9.Szemenkár Győrújbarát
41
10.Szentendre.
42
Bajnokcsapat tagjai:
43
Bessenyei Imre, Kuli Iván, Mendebaba Márkó, Miksi István, Mikus István, dr. Oszlánczi András, Ördögh József, Szepes Zoltán.
44
A Magyar Köztársaság 2004. évi felnőtt bajnoksága
45
Balatonboglár, augusztus 20–22.
46
1.Erima Dabasi Dinamit
47
2.Credit Suisse Budapest
48
3.Letenye KSE
49
4.Széchenyi Egyetem Győr
50
5.SZUPERINFÓ Keszthely
51
6.HÍR-SAT 2000
52
7.Easy Rider
53
8.Csokiskarika
54
9.Dabasi kopaszok
55
10.Szentgotthárd
56
11.Kiskundorozsma KSE
57
12.Makó KC
58
13.Dűne Budapest
59
14.Alba Regia KSE
60
Bajnokcsapat tagjai:
61
Burik Máté, Kovács Péter, Kuli Imre, Németh Zoltán, Presinszki Ákos, Presinszki Zsolt, Réti Attila, Szokoli László
62
A Magyar Köztársaság "Spar-SunKiss" 2005. évi felnőtt bajnoksága
63
Balatonboglár, augusztus 19-21.
64
1.Erima Dabasi Dinamit
65
2.Credit Suisse Budapest
66
3.Speckó Time Balassagyarmat
67
4.Letenye-Hyundaimono KSE
68
5.Fradi Beach Boys
69
6.Easy Rider BHC
70
7.Csurgó-Mercurius
71
8.Széchenyi Egyetem Győr
72
9.Salgótarjáni Strandépítők
73
10.Szuperinfó Coffe Jam Keszthely
74
Bajnokcsapat tagjai:
75
Burik Máté, Hímer Zoltán, Kálomista Tibor, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, Presinszki Zsolt, Réti Attila, Strupka András, Szokoli Zsolt
76
77
A Magyar Köztársaság 2006. évi felnőtt bajnoksága
78
Balatonboglár, augusztus 18-20.
79
1. Letenye Hyundai BHT
80
2.Erima Dabasi Dinamit
81
3.Salgótarjáni Strandépítők
82
4.Fradi Beach Boys
83
5.Winterthur BHC
84
6.Hír-Sat 2000
85
7.Csokiskarika
86
8.Speckó Time
87
9.Dorozsma
88
10.Turul Sport 2000
89
11.Homokfutók
90
12.Easy Rider BHC
91
13.Dűne
92
14.Sivatagi Vihar
93
15.Lángosok
94
16.Stimmel Tapolca
95
Bajnokcsapat tagjai:
96
Ambrus József, Berta Zsolt, Császár Ferenc, Gál Sándor, Gulyás István, Hajdu Tamás, Molnár Zoltán, Musits Norbert, dr. Prémecz Attila, Szabó Péter, Zsigmond György
97
A Magyar Köztársaság 2007. évi felnőtt bajnoksága
98
Balatonboglár, augusztus 17-19.
99
1.AXA Beach Stars Budapest BHC
100
2.Fradi BB
101
3.Nynfus Corpation
102
4.Csurgói KK
103
5.Móri KSC
104
6.Keszthely-Tapolca
105
7.Láng-Osok
106
8.Kiskundorozsma
107
Bajnokcsapat tagjai:
108
Babicz Balázs, Barabás Tibor, Bessenyei Imre, Boros Sándor, Erős Tamás, Köteles Gyula, Szadeczky Endre, dr. Warvasovszky Donát
109
OVB Nemzeti bajnokság 2008
110
Balatonboglár, augusztus 14-16.
111
1.Fradi Beach Boyz
112
2.Oszló-Csurgó
113
3.Csokiskarika
114
4.Bacardi Team
115
5.Best Gym
116
6.Sivatagi Vihar
117
7.LángOsok
118
8.Laza ladik
119
Bajnokcsapat tagjai:
120
Hódi Lóránt, Márkus Béla, Molnár Gábor, Szabó Gábor, Szabó Norbert, Tuba Kovács Ervin, Wieszt Károly, Wieszt Zsolt.
121
OVB Nemzeti Bajnokság 2009
122
Balatonboglár, augusztus 15-16.
123
1.Fradi Beach Boyz
124
2.Balassagyarmat
125
3.Sivatagi Vihar
126
4.Csokiskarika Light KC
127
5.Konecranes BHC
128
6.Hír-Sat Keszthely
129
7.Dunaharaszti
130
8.Novum
131
9.Debreceni EAC
132
10.Hír-Sat Old Boys
133
Bajnokcsapat tagjai:
134
Csizmadia János, Hódi Lóránd, Márkus Béla, Molnár Gábor, Szabó Gábor, Szabó Norbert, Szöllősi Ádám, Tamási Zsolt, Zentai Gábor.
135
OVB Nemzeti Bajnokság 2010
136
Nagyatád, augusztus 7-8.
137
1.Homokfutók Szeged
138
2.Fradi Beach Boyz
139
3.Csokiskarika
140
4.Laza Ladik
141
5.ER-Fireball HC Budapest
142
6.Konecranes BHT
143
7.Brumi Macik
144
8.Dunaharaszti MTK
145
9.Gabi és a haverok
146
Bajnokcsapat tagjai:
147
Berta László, Bessenyei Imre, Fekete Szabó Tamás, Ignácz Vilmos, Kónya Balázs, Lázár Szabolcs, Nagy Gábor, Prezenszki István, Savanya Zsolt.
148
OVB Kiemelt Liga 2011
149
Vonyarcvashegy, július 30.
150
1.AXA Beach Stars Budapest
151
2.Dabasi Dinamit
152
3.Salgótarjáni Strandépítők
153
4.Letenye BHC
154
5.HÍR-SAT BHC Keszthely
155
6.Beach Soldiers Győr
156
Bajnokcsapat tagjai:
157
Bátori Gábor, Gábori Máté, Molnár György, Nikolicza Renátó, Szaka László, Vitáris Norbert, dr. Warwasovszky Donát, Zalai László.
158
OVB Nemzeti Bajnokság 2011
159
Orosháza-Gyopárosfürdő, augusztus 6-7.
160
1.Letenye VIG-WORLD SSE
161
2.Balassagyarmat BHC
162
3.Csokiskarika
163
4.OVB Beach Boy’z
164
5.Homokfutók Szeged
165
6.Laza Ladik
166
7.Beach Soldiers Győr
167
8.MVMI XVI
168
Bajnokcsapat tagjai:
169
Ambrus József, Berta Zsolt, Hajdu Tamás, Kovácsovics László, Kőhalmi Dániel, Musits Norbert, Szaka László, Tuba Kovács Ervin.
170
OVB Nemzeti Bajnokság 2012
171
Vonyarcvashegy, augusztus 4-5.
172
1.Happy Hands
173
2.HÍR-SAT BHC Keszthely
174
3.Letenye VIG-WORLD SSE
175
4.OVB Beach Boy’z
176
5.Salgótarjáni Strandépítők
177
6.MVMI XVI
178
7.Konecranes BHC
179
8.Laza Ladik
180
9.Salgótarjáni Strandépítők junior
181
10.Izzó SE Nagykanizsa
182
11.Dabasi Dinamit
183
12.Budaörs Beach Stars BHC
184
Bajnokcsapat tagjai:
185
Bikkes Dániel, Dölles Barna, Gólya Levente, Koller Tamás, Matos Zoltán, Molnár Ádám, Rakvács Ádám, Rádler Csaba, Tarjányi Dávid, Valkusz Ádám.
186
Borsodi Nemzeti Bajnokság 2013
187
Balatonboglár, augusztus 10-11.
188
1.Dabasi Dinamit Boyz
189
2.Budaörs Beach Stars BHC
190
3.HÍR-SAT Keszthely BHC
191
4.Letenye SSE
192
5.Happy Hands
193
6.Laza Ladik
194
7.Salgótarjáni Strandépítők
195
8.Debrecen Tropics
196
9.Pénzügyőr SE
197
10.Konecranes BHC
198
11.Sivatagi Vihar
199
Bajnokcsapat tagjai:
200
Köteles Gyula, Menyhárt Máté, Molnár György, Szaka László, Szikra Péter, Szövérdffy Szabolcs, ifj. Trekoványecz András, Tyiskov Mihály, Vitáris Norbert, Zalai László.
201
Nemzeti Bajnokság 2014
202
Balatonboglár, augusztus 9-10.
203
1.Dabas Beach Boyz
204
2.Salgótarjáni Strandépítők BHC
205
3.Konecranes BHC
206
4.Happy Hands
207
5.Dinamit BHC
208
6.Laza Ladik
209
7.Hír-Sat Keszthely BHC
210
8.Pénzügyőr SE
211
9.Budaörs Beach Stars BHC
212
10.Beach Devils
213
Bajnokcsapat tagjai:
214
Babiczky Gergő, Csuka Balázs, Duleba Norbert, Fodor Bence, dr. Kecskés István, Kovács Márk, Mádi Benedek, Prohászka Péter, Soós Zoltán, Szandhofer János, Újvári Gergő.
215
Nemzeti Bajnokság 2015
216
Balatonboglár, augusztus 8-9.
217
1.Hír-Sat Keszthely BHC
218
2.Sivatagi Vihar
219
3.Happy Hands
220
4.Dabas Beach Boy’z
221
5.Dinamit BHC
222
6.Salgótarjáni Strandépítők BHC
223
7.Budaörs Beach Stars
224
8.Beach Devils
225
9.Pénzügyőr SE
226
10.Konecranes BHC
227
Bajnokcsapat tagjai:
228
Balogh Ádám, Fehér Tamás, John András, Kiss Bence, Kovarszki János, Kun Attila, Pásztor Máté Szabolcs, Priczel Bence, Simigh János, Somogyi Tibor, Vizes Patrik, Zakics Bence.
229
Nemzeti Bajnokság 2016
230
Balatonboglár, augusztus 6-7.
231
1.Orosházi FKSE-Hír Sat
232
2.Dinamit BHC
233
3.Salgótarjáni Strandépítők
234
4.Pénzügyőr HH
235
5.Budaörs Beach Stars
236
6.OVB Dabas Beach Boy’z
237
7.Dunaharaszti MTK Sivatagi Vihar
238
8.Happy Hands
239
9.Beach Devils ASE
240
10.Pénzügyőr SE
241
Bajnokcsapat tagjai:
242
Balogh Ádám, John András, Kun Attila, Melnyicsuk Viktor, Miklós Gergő, Pásztor Máté, Priczel Bence, Sápi Adorján, Tóth Benedek, Vizes Patrik, Zakics Bence.
243
Nemzeti Bajnokság 2017
244
Balatonboglár, augusztus 5-6.
245
1.Orosháza Linamar Hír-Sat
246
2.Salgótarjáni Strandépítők
247
3.Beach Stars
248
4.Dinamit BHC
249
5.Pénzügyőr HH
250
6.OVB Dabas Beach Boy’z
251
7.FullGSM Vodka Juniors BHC
252
8.Maxi-ESNS BHC
253
9.Darusok BHC
254
10.Dunaharaszti Sivatagi Vihar
255
11.Happy Hands
256
12.Palóc Pumák KSE
257
Bajnokcsapat tagjai:
258
Balogh Ádám, Gyene Norbert, John András, Kiss Bence, Melnyicsuk Viktor, Pásztor Máté, Priczel Bence, Sápi Adorján, Somogyi Tibor, Tóth Benedek, Vizes Patrik, Zakics Bence.
259
Nemzeti Bajnokság 2018
260
Balatonboglár, augusztus 4-5.
261
1.Orosházi FKSE-Linamar
262
2.Dinamit BHC
263
3.Budaörs Beach Stars
264
4.Dunaharaszti MTK Sivatagi Vihar
265
5.Kedvenc Csapatom
266
6.OVB Dabas Beach Boy’z
267
7.ESNS BHC
268
8.Salgótarjáni Strandépítők
269
9.Palóc Pumák KSE
270
10.Tropics
271
11.Lupa Lake BHC
272
12.Mátra Gumi Vodka Jrs. BHC
273
Bajnokcsapat tagjai:
274
Balogh Ádám, Gyene Norbert, John András, Kiss Bence, Kun Attila, Pásztor Máté, Priczel Bence, Sápi Adorján, Somogyi Tibor, Tokai Roland, Tóth Benedek, Vizes Patrik, Zakics Bence.
275
Nemzeti Bajnokság 2019
276
Bükfürdő, augusztus 2-4.
277
1.Hír-Sat BHC
278
2.Dinamit BHC
279
3.Budaörs Beach Stars
280
4.Hálószaggató fervas BHC
281
5.Salgótarjáni Strandépítők
282
6.ESNS BHC
283
7.Vodka Juniors BHC
284
8.BSSE
285
9.Kedvenc Csapatom
286
10.Lupa Lake BHC
287
11.BSC 1995
288
12.Lupa Lake BHC Juniors
289
Bajnokcsapat tagjai:
290
Balogh Ádám, Balogh László, Gyene Norbert, John András, Kiss Bence, Kun Attila, Priczel Bence, Sápi Adorján, Somogyi Tibor, Tokai Roland, Vizes Patrik, Zakics Bence.
291
Nemzeti Bajnokság 2020
292
Salgótarján, augusztus 1-2
293
1.Dinamit BHC
294
2.Beach Stars BHC
295
3.Hír-Sat BHC
296
4.Salgótarjáni Strandépítők
297
5.SC Squadra Buda
298
6.Duna House Fervas BHC
299
7.Lupa Lake BHC
300
8.Kedvenc csapatom MAFC-BME
301
9.Balassa SE Balassagyarmat
302
10.Moyra Budaörs Handball
303
11.Dinamit Győr BHC
304
12.Budakalászi SC VDK Juniors BHC
305
Bajnokcsapat tagjai:
306
Babiczky Gergő Ottó, Gábori Máté, Hajdu Tamás, Kerekes Lőrinc, Kovácsovics László, Kőhalmi Dániel, Nahaj László, Németh Máté, Németh Zoltán, Presinszki Ákos
307
Nemzeti Bajnokság 2021
308

Támogatóink

Nagy Béla program
European Handball Federation
International Handball Federation
Kézilabda Kupa