Ugrás a kezdőlapra
  Nők
Válogatott mérkőzések - férfiak
1949
02.13. Budapest Tattersall Finnország 9-7 /5-4/
07.31. Prága Csehszlovákia 8-5 /3-3/
1953
12.07. Prága Csehszlovákia 8-13 /3-9/ VB selejtező
1956
03.04. Erfurt NDK 17-17 /10-8/
1957
02.24. Zágráb Románia 16-14 /12-5/
02.25. Zágráb Jugoszlávia 6-11 /3-8/
1958
02.27. Magdeburg Románia 16-16 /8-8/ VB
03.01. Magdeburg Csehszlovákia 11-26 /3-12/ VB
03.02. Magdeburg Izland 19-16 /11-7/ VB
03.04. Berlin NSZK 15-22 /8-14/ VB
03.06. Berlin Norvégia 21-23 /12-13/ VB
03.07. Berlin Jugoszlávia 24-16 /10-9/ VB
1959
02.08. Párizs Franciaország 12-16 /3-10/
1960
03.05. Erfurt NDK 16-18 /7-11/
06.30. Belgrád Jugoszlávia 23-22 /14-12/
07.01. Belgrád Lengyelország 11-13 /5-6/
07.04. Banja Luka Jugoszlávia 15-17 /10-9/
07.31. Budapest Üllői út Csehszlovákia 17-15 /6-9/
12.11. Zágráb Jugoszlávia 14-18 /8-12/ VB selejtező
12.23. Tata Jugoszlávia 15-13 /10-6/ VB selejtező
1961
05.19. Tbiliszi Grúz SZSZK 15-17 /7-10/
05.23. Baku Azerbajdzsáni SZSZK 22-17 /8-6/
05.30. Kijev Ukrán SZSZK 17-17 /10-9/
06.25. Gottwaldov Csehszlovákia 14-20 /5-12/
09.24. Budapest Kisstadion Jugoszlávia 14-12 /7-5/
1962
02.07. Bécs Ausztria 12-15 /4-8/
06.30. Belgrád Jugoszlávia 11-12 /3-3/
07.01. Belgrád Románia 8-10 /5-8/
07.02. Belgrád Dánia 13-15 /5-11/
09.23. Budapest Üllői út Ukrán SZSZK 13-11 /7-5/
1963
06.29. Belgrád Szovjetunió 24-23 /14-7/
06.30. Belgrád Jugoszlávia 14-25 /2-17/
12.15. Varsó Lengyelország 16-12 /5-7/ VB selejtező
1964
01.12. Tata Lengyelország 23-18 /10-6/ VB selejtező
02.07. Bukarest Szovjetunió 15-14 /8-7/
02.09. Bukarest Románia 12-25 /5-13/
02.16. Pozsony Csehszlovákia 10-24 /3-11/
03.06. Pozsony Svédország 8-15 /4-8/ VB
03.07. Pozsony Egyesült Arab Köztársaság 16-9 /9-3/ VB
03.09. Pozsony Izland 21-12 /9-7/ VB
03.11. Prága NSZK 19-15 /7-7/ VB
03.13. Prága Jugoszlávia 15-16 /7-9/ VB
03.14. Prága Dánia 14-23 /6-8/ VB
06.03. Tbiliszi Grúz SZSZK 24-26 /11-15/
06.05. Tbiliszi Grúz SZSZK 20-16 /12-7/
06.08. Baku Azerbajdzsáni SZSZK 18-15 /8-7/
06.12. Kijev Ukrán SZSZK 21-18 /9-8/
06.13. Kijev Ukrán SZSZK 21-17 /10-9/
06.30. Zágráb Jugoszlávia 15-20 /7-11/
07.01. Zágráb Csehszlovákia 11-24 /5-12/
07.02. Zágráb Lengyelország 28-15 /11-5/
08.27. Budapest Kisstadion Bulgária 21-10 /10-4/
08.28. Budapest Kisstadion Csehszlovákia 15-28 /6-14/
08.30. Budapest Kisstadion Jugoszlávia 21-19 /12-10/
1965
07.20. Gdansk Románia 15-12 /6-7/
07.23. Gdansk Bulgária 22-12 /8-4/
07.24. Gdansk Szovjetunió 23-16/ /11-9/
07.25. Gdansk Lengyelország 16-21 /8-12/
12.11. Tata Spanyolország 24-15 /10-7/ VB selejtező
1966
01.23. Nantes Franciaország 10-10 /8-5/ VB selejtező
01.29. Madrid Spanyolország 26-17 /13-10/ VB selejtező
03.20. Budapest, Klapka u. Franciaország 31-17 /8-9/ VB selejtező
07.19. Sopot Szovjetunió 12-7 /7-6/
07.20. Sopot Dánia 27-24 /14-11/
07.21. Sopot Románia 9-13 /4-8/
07.23. Sopot Lengyelország 34-21 /14-10/
10.16. Budapest Játékcsarnok Szovjetunió 16-20 /9-11/
12.10. Schwerin NDK 14-19 /6-8/
12.11. Magdeburg NDK 12-14 /7-9/
12.15. Jereván Jugoszlávia 23-30 /8-17/
12.16. Jereván Szovjetunió 15-23 /2-11/
12.17. Jereván Örmény SZSZK 21-15 /11-7/
12.19. Tbiliszi Jugoszlávia 19-15 /9-9/
12.20. Tbiliszi Szovjetunió 19-17 /11-7/
12.21. Tbiliszi Grúz SZSZK 26-15/ /12-6/
1967
01.12. Kiruna Japán 30-25 /16-14/ VB
01.13. Malmberget Norvégia 15-11 /7-7/ VB
01.15. Malmberget NSZK 23-29 /13-17 VB
01.17. Linköping Románia 19-20 /12-13 VB
01.18. Karlskrona Svédország 19-21 /11-10/ VB
01.20. Eskilstuna Jugoszlávia 20-24 /9-9/ VB
07.19. Sopot Románia 9-9 /3-5/
07.20. Sopot Lengyelország 14-11 /9-5/
07.21. Sopot Szovjetunió 20-14 /11-5/
09.16. Ózd NDK 15-15 /7-8/
09.17. Ózd Jugoszlávia 15-13 /5-6/
12.06. Tbiliszi Grúz SZSZK 27-25 /17-11/
12.08. Tbiliszi Jugoszlávia 16-15 /7-8/
12.11. Tbiliszi Lengyelország 16-16 /7-10/
1968
01.05. Budapest Játékcsarnok Ausztria 25-21 /9-9/
01.07. Budapest Játékcsarnok Ausztria 20-18 /12-9/
01.27. Rostock NDK 14-18 /6-10/
01.28. Schwerin NDK 18-29 /8-14/
07.02. Krizsevci Románia 19-16 /9-8/
07.03. Krizsevci Lengyelország 13-13 /8-8/
07.04. Krizsevci Szovjetunió 14-18 /9-8/
07.20. Gdansk Lengyelország 16-15 /6-9/
07.21. Gdansk Dánia 19-11 /9-5/
07.22. Gdansk Szovjetunió 22-19 /13-10/
07.23. Gdansk Románia 14-17 /7-9/
09.14. Ózd Jugoszlávia 12-16 /8-8/
09.15. Ózd NDK 19-16 /11-4/
11.14. Bukarest Jugoszlávia 12-14 /4-7/
11.15. Bukarest Románia 11-17 /4-8/
11.17. Bukarest Spanyolország 15-19 /8-7/
11.18. Bukarest Grúz SZSZK 26-18 /15-10/
12.07. Tbiliszi Lengyelország 20-23 /9-9/
12.08. Tbiliszi Szovjetunió 13-19 /6-7/
12.09. Tbiliszi Grúz SZSZK 22-25 /9-12/
12.11. Tbiliszi Bulgária 30-20 /14-10/
12.12. Tbiliszi NDK 19-20 /7-9/
1969
01.14. Budapest Játékcsarnok Bulgária 26-14 /14-9/
06.20. Budapest Játékcsarnok Japán 23-24 /13-14/
06.21. Pécsújhegy Japán 31-20 /13-8/
06.27. Zavidovici Románia 11-8 /6-5/
06.28. Zavidovici Szovjetunió 18-23 /7-11/
07.02. Belgrád Jugoszlávia 21-22 /8-13/
07.03. Belgrád Japán 21-21 /11-9/
10.28. Elverum Norvégia 24-17 /11-9/
10.30. Göteborg Svédország 16-10 /7-2/
11.15. Budapest Játékcsarnok Bulgária 29-11 /15-6/ VB selejtező
11.30. Szófia Bulgária 23-15 /12-8/ VB selejtező
12.05. Schwerin NDK 13-23 /7-13/
12.06. Schwerin Lengyelország 21-21 /10-12/
1970
01.29. Budapest Játékcsarnok NSZK 20-19 /9-8/
01.31. Budapest Játékcsarnok NSZK 18-16 /8-10/
02.21. Magglingen Svájc 14-12 /3-3,5-3,6-6/ 3X20 perc
02.26. Mulhouse Izland 19-9 /9-3/ VB
02.28. Strasbourg Lengyelország 15-9 /4-4 VB
03.01. Metz Dánia 24-19 /13-8/ VB
03.03. Grenoble Jugoszlávia 10-11 /6-5/ VB
03.05. Troyes NSZK 13-15 /7-8/ VB
03.08. Párizs Csehszlovákia 14-21 /4-12/ VB
06.26. Split Szovjetunió 16-12 /7-6/
06.27. Split Jugoszlávia 15-18 /4-10/
06.28. Split Lengyelország 15-14 /6-6/
09.04. Győr NDK 17-14 /6-4/
09.06. Tatabánya NDK 21-24 /9-15/
11.17. Kolozsvár Szovjetunió 22-23 /7-12/
11.18. Kolozsvár NDK 18-19 /10-8/
11.19. Kolozsvár Románia 15-17 /6-7/
11.22. Kolozsvár Jugoszlávia 21-21 /13-11/
12.15. Magdeburg Csehszlovákia 20-17 /11-8/
12.16. Magdeburg NDK 15-18 /8-9/
12.17. Magdeburg Ausztria 26-20 /12-11/
12.19. Berlin Románia 15-22 /8-12/
12.20. Berlin Szovjetunió 16-16 /6-8/
1971
03.12. Ulm NSZK 19-23 /9-12/
03.14. Böblingen NSZK 22-19 /9-7/
03.16. Hoogeeven Hollandia 17-15 /8-7/
03.17. Haarlem Hollandia 20-13 /8-5/
06.25. Debrecen Románia 13-11 /7-5/
06.30. Rijeka Románia 13-13 /7-8/
07.02. Rijeka Jugoszlávia 13-22 /7-8/
07.04. Rijeka Csehszlovákia 21-19 /15-6/
08.31. Miskolc Csehszlovákia 24-23 /13-10/
09.01. Miskolc Jugoszlávia 18-25 /8-13/
09.02. Miskolc NDK 19-19 /11-9/
10.30. Wels Ausztria 22-10 /9-5/
10.31. Köflach NDK 21-15 /9-7/
11.01. Bécs Svájc 23-17 /12-11/
11.09. Galac Spanyolország 27-16 /13-7/
11.11. Galac Jugoszlávia 15-24 /5-11/
11.13. Galac Románia 19-19 /8-9/
11.14. Galac NSZK 19-19 /12-10/
12.09. Budapest Játékcsarnok Svájc 17-12 /7-5/
12.13. Schwerin NDK 12-14 /7-8/
12.14. Schwerin Jugoszlávia 12-16 /7-9/
12.17. Schwerin Csehszlovákia 20-19 /10-6/
12.18. Schwerin Dánia 18-17 /8-10/
1972
03.03. Budapest Játékcsarnok Hollandia 17-13 /7-7/
03.04. Budapest Játékcsarnok Hollandia 13-12 /8-6/
04.01. Budapest Játékcsarnok Grúz SZSZK 16-12 /7-6/
04.02. Budapest Játékcsarnok Csehszlovákia 22-13 /10-7/
05.27. Viborg Dánia 21-15 /10-6/
05.28. Hadsund Dánia 22-20 /11-9/
06.29. Szarajevo Románia 19-18 /11-5/
06.30. Szarajevo Jugoszlávia 18-19 /9-12/
07.02. Szarajevo Bulgária 22-15 /10-11/
07.30. Martin Csehszlovákia 20-20 /8-9/
07.31. Martin Csehszlovákia 13-16 /6-8/
08.30. Göppingen Egyesült Államok 28-15 /16-8/ Olimpia
09.01. Böblingen Japán 20-12 /10-7/ Olimpia
09.03. Augsburg Jugoszlávia 16-18 /8-9/ Olimpia
09.06. München Románia 14-20 /6-11/ Olimpia
09.08. München NSZK 14-17 /8-9/ Olimpia
09.09. München Svédország 18-19 /8-11/ Olimpia
12.12. Schwerin Szovjetunió 15-14 /10-8/
12.15. Schwerin NDK 13-19 /7-8/
12.17. Schwerin Bulgária 15-15 /7-9/
1973
03.21. Budapest Játékcsarnok Dánia 26-21 /16-10/
06.15. Gdansk Ukrán SZSZK 18-9 /8-4/
06.17. Gdansk Lengyelország 15-20 /7-8/
06.26. Bitola Románia 13-18 /8-9/
06.27. Bitola Jugoszlávia 15-19 /8-12/
06.28. Bitola Svédország 22-14 /13-7/
06.30. Bitola NDK 19-13 /8-5/
07.01. Bitola Szovjetunió 24-19 /11-11/
08.13. Martin Románia 13-19 /5-6/
08.15. Martin Csehszlovákia 16-16 /8-6/
08.16. Martin Szovjetunió 18-20 /9-11/
08.17. Martin Bulgária 23-21 /9-12/
09.04. Ózd Jugoszlávia 23-19 /14-9/
09.05. Ózd NDK 16-22 /7-12/
09.06. Ózd Csehszlovákia 17-14 /9-7/
09.18. Budapest Játékcsarnok Svájc 24-14 /11-7/
10.26. Krems Belgium 36-10 /18-4/
10.27. Köflach Hollandia 17-12 /9-7/
10.28. Bécs Ausztria 26-13 /13-8/
12.11. Rostock Csehszlovákia 16-18 /7-10/
12.12. Rostock Románia 18-20 /12-13/
12.13. Wismar NDK 15-21 /7-9/
12.16. Rostock Izland 24-21 /10-10/
1974
01.08. Berlin NDK 19-20 /11-12/
01.09. Frankfurt am Oder NDK 19-23 /8-13/
01.11. Reykjavik Izland 21-21 /13-12/
01.12. Reykjavik Izland 20-22 /10-11/
01.15. Stavanger Norvégia 15-12 /6-6/
01.17. Aarhus Dánia 15-21 /10-10/
01.30. Miskolc Lengyelország 15-14 /8-7/
01.31. Miskolc Lengyelország 22-17 /10-8/
02.16. Budapest Játékcsarnok Ausztria 29-11 /16-5/
02.17. Tata Ausztria 26-15 /10-5/
02.28. Halle Algéria 30-10 /12-5/ VB
03.01. Dessau Bulgária 19-15 /9-7/ VB
03.03. Halle Jugoszlávia 18-21 /10-9/ VB
03.05. Schwerin NDK 10-17 /4-10/ VB
03.07. Dessau Szovjetunió 15-17 /7-8/ VB
03.09. Berlin Dánia 22-15 /13-6/ VB
06.27. Zavidovici Jugoszlávia 19-23 /9-10/
06.28. Zavidovici Románia 16-18 /9-10/
06.29. Zavidovici NDK 6-4 félbeszakadt
08.04. Martin Lengyelország 20-22 /9-9/
08.05. Martin Csehszlovákia 23-17 /9-9/
08.08. Martin Szovjetunió 19-17 /9-9/
08.09. Martin Bulgária 27-14 /14-7/
08.27. Ózd NDK 21-20 /11-7/
08.28. Ózd Csehszlovákia 19-15 /9-7/
08.29. Ózd Jugoszlávia 19-13 /9-9/
10.25. Winterthur NSZK 17-12 /8-7/
10.26. Zürich Svájc 18-18 /8-9/
10.27. Möhlin Izland 31-14 /16-4/
11.21. Uppsala Románia 13-13 /7-5/ Világ kupa
11.22. Västeras Lengyelország 11-16 /5-11/ Világ kupa
11.24. Skara Szovjetunió 19-28 /7-14/ Világ kupa
11.25. Alingsas Svédország 22-21 /11-12/ Világ kupa
12.02. Vilnius Románia 13-13 /5-7/
12.03. Vilnius Szovjetunió 18-20 /9-9/
1975
04.03. Szeged Csehszlovákia 19-18 /9-6/
04.04. Szeged Lengyelország 18-18 /10-7/
07.15. Ploesti Románia 13-21 /6-14/
07.16. Bacau Románia 14-15 /9-8/
08.10. Trnava Csehszlovákia 15-16 /6-9/
08.11. Trnava Bulgária 32-20 /16-9/
08.12. Trnava Szovjetunió 26-24 /15-16/
08.14. Trnava Lengyelország 19-23 /11-14/
10.15. Basel Svédország 28-14 /12-6/
10.16. Basel Svájc 18-16 /7-4/
10.17. Linz Hollandia 26-12 /12-8/
10.18. Krems Ausztria 28-18 /12-9/
10.19. Bécs NSZK 18-18 /8-7/
11.08. Budapest Körcsarnok Svájc 24-15 /11-7/ Olimpiai sel.
11.22. Gdansk Lengyelország 18-17 /13-10/
11.23. Gdansk Lengyelország 19-19 /10-12/
12.06. Schwerin NDK 16-17 /8-8/
12.07. Wismar NDK 17-15 /6-9/
12.21. Szófia Bulgária 19-13 /10-7/ Olimpiai sel.
1976
02.06. Zürich Svájc 16-15 /10-8/ Olimpiai sel.
02.27. Miskolc Románia 22-14 /9-9/
02.29. Szolnok Románia 17-22 /6-11/
03.07. Miskolc Bulgária 23-14 /12-5/ Olimpiai sel.
03.11. Nagybánya NDK 12-12 /8-8/
03.12. Nagybánya Bulgária 18-17 /12-9/
03.14. Nagybánya Jugoszlávia 20-20 /10-10/
03.15. Nagybánya Románia 19-19 /10-10/
05.17. Tata Kanada 26-16 /15-8/
05.18. Tata Kanada 24-11 /13-4/
06.05. Budapest Körcsarnok NDK 15-15 /8-5/
06.06. Budapest Körcsarnok NDK 23-11 /11-8/
07.18. Montreal Románia 18-23 /8-13/ Olimpia
07.20. Sherbrooke Lengyelország 16-18 /8-7/ Olimpia
07.22. Montreal Egyesült Államok 36-21 /18-9/ Olimpia
07.26. Quebec Csehszlovákia 22-20 /10-11/ Olimpia
07.28. Montreal Jugoszlávia 19-21 /9-11/ Olimpia
09.12. Martin Szovjetunió 30-24 /14-16/
09.13. Martin NDK 20-27 /9-13/
09.14. Martin Lengyelország 20-27 /9-19/
09.15. Martin Bulgária 25-23 /15-12/
09.16. Martin Csehszlovákia 21-24 /12-12/
10.28. Genf Spanyolország 26-19 /16-9/
10.29. Basel Franciaország 24-11 /10-6/
10.31. Aarau Svájc 23-26 /11-13/
12.03. Miskolc Csehszlovákia 30-13 /11-5/
12.15. Bad Salzungen Csehszlovákia 22-15 /10-8/
12.16. Erfurt NDK 21-17 /11-8/
12.18. Bad Salzungen Szovjetunió 28-18 /10-14/
12.19. Erfurt Lengyelország 26-26 /15-14/
1977
02.05. Budapest Körcsarnok NDK 25-19 /11-7/
02.06. Budapest Körcsarnok NDK 24-17 /14-8/
02.23. Tatabánya Norvégia 30-24 /15-12/
04.02. Pécs Szovjetunió 27-22 /13-11/
04.03. Pécs Lengyelország 24-19 /14-8/
06.01. Bjelovar Szovjetunió 25-22 /15-7/
06.04. Bjelovar Jugoszlávia 18-21 /9-10/
06.05. Bjelovar Svédország 25-23 /14-12/
06.06. Bjelovar Lengyelország 27-20 /16-8/
07.27. Krakkó NDK 24-29 /12-14/
07.29. Krakkó Lengyelország 18-21 /9-12/
10.27. St. Gallen Jugoszlávia 19-26 /7-12/
10.28. Schaan Svájc 18-14 /11-8/
10.29. Herisau Hollandia 23-20 /14-10/
10.31. Trnava Lengyelország 22-27 /8-12/
11.01. Sala Szovjetunió 18-19 /8-8/
11.02. Trnava Jugoszlávia 21-23 /13-8/
11.04. Sala Románia 27-17 /13-7/
11.05. Trnava Csehszlovákia 23-17 /10-7/
11.15. Nagybánya Spanyolország 25-25 /9-12/
11.17. Nagybánya Szovjetunió 21-24 /11-18/
11.19. Nagybánya Dánia 28-24 /14-14/
11.20. Nagybánya Bulgária 32-19 /17-11/
12.03. Szeged Svájc 27-26 /12-5/
12.04. Szeged Lengyelország 22-26 /10-12/
12.17. Esbjerg Dánia 20-19 /9-6/
12.18. Aarhaus Dánia 33-18 /19-9/
12.20. Reykjavik Izland 24-24 /12-12/
12.21. Reykjavik Izland 18-13 /7-6/
1978
01.04. Kristianstadt Svédország 23-24 /12-14/
01.06. Hälsingborg Svédország 20-15 /12-9/
01.08. Skien Norvégia 23-19 /13-11/
01.09. Oslo Norvégia 20-17 /12-8/
01.14. Győr Csehszlovákia 28-22 /15-12/
01.26. Herning Franciaország 33-22 /17-9/ VB
01.28. Esbjerg NDK 12-10 /7-6/ VB
01.29. Herning Románia 21-22 /10-9/ VB
01.31. Frederikssund Csehszlovákia 18-18 /12-11/ VB
02.02. Nyköbing Japán 30-26 /15-16/ VB
02.04. Taastrup Spanyolország 23-19 /11-8/ VB
06.27. Sabac Románia 19-21 /9-10/
06.28. Sabac Szovjetunió 17-17 /7-7/
06.29. Sabac Jugoszlávia 20-23 /11-14/
07.01. Sabac Lengyelország 21-24 /10-8/
07.02. Sabac Svájc 21-22 /11-14/
09.10. Trnava Bulgária 19-15 /11-7/
09.11. Trnava Szovjetunió 23-21 /9-11/
09.13. Trnava Franciaország 24-16 /10-9/
09.14. Trnava Csehszlovákia 23-26 /12-12/
11.07. Debrecen Bulgária 19-10 /9-6/
11.08. Debrecen Hollandia 28-17 /13-7/
11.10. Debrecen Ukrán SZSZK 24-21 /13-8/
11.11. Debrecen Lengyelország 29-22 /15-8/
11.12. Debrecen Románia 18-22 /10-8/
12.16. Schwerin Románia 19-15 /9-8/
12.17. Schwerin Lengyelország 22-21 /11-9/
12.19. Schwerin NDK 15-16 /9-9/
12.20. Schwerin Svédország 21-20 /12-7/
1979
01.12. Szófia Szovjetunió 27-22 /12-11/
01.13. Szófia Hollandia 31-15 /12-7/
01.14. Szófia Románia 21-14 /10-5/
01.15. Szófia Bulgária 15-14 /7-7/
01.19. Budapest Körcsarnok Ausztria 34-14 /18-8/
01.20. Budapest Körcsarnok Ausztria 37-21 /19-9/
01.21. Budapest Körcsarnok Ausztria 29-21 /12-9/
02.09. Győr Bulgária 24-14 /14-4/
02.11. Győr Bulgária 26-15 /14-8/
02.22. Murcia Svájc 17-19 /8-7/ B VB
02.24. Ibi Franciaország 31-14 /16-7/ B VB
02.26. Valencia Svédország 28-23 /13-11/ B VB
02.28. Valencia Bulgária 29-23 /13-11/ B VB
03.02. Barcelona Izland 32-18 /17-8/ B VB
10.23. Perchtolsdorf Ausztria 22-15 /9-8/
10.24. St Pölten Ausztria 29-12 /14-5/
10.26. Luzern Svájc 20-16 /9-6/
10.27. Heriseau Szovjetunió 19-30 /9-14/
10.28. Luzern Jugoszlávia 27-24 /13-12/
11.04. Debrecen Lengyelország 24-23 /11-11/
11.05. Debrecen Bulgária 34-20 /17-9/
11.06. Debrecen Szovjetunió 30-20 /16-8/
11.13. Stockholm Szovjetunió 19-24 /14-10/
11.14. Stockholm Jugoszlávia 22-21 /14-11/
11.15. Stockholm Dánia 20-15 /12-10/
11.17. Stockholm NDK 19-24 /9-11/
11.22. Arad NDK 30-31 /15-16/
11.23. Arad Románia 20-26 /7-14/
11.24. Arad Norvégia 20-13 /10-6/
11.25. Arad Bulgária 24-21 /13-12/
12.04. Tbiliszi Grúz SZSZK 25-23 /13-11/
12.07. Tbiliszi Jugoszlávia 23-25 /11-13/
12.10. Tbiliszi Szovjetunió 18-22 /7-11/
12.13. Rostock Románia 23-17 /10-12/
12.14. Rostock Csehszlovákia 20-20 /11-9/
12.15. Rostock Lengyelország 23-28 /12-17/
12.16. Rostock NDK 19-22 /11-10/
1980
03.11. Szeged Szovjetunió 16-20 /8-10/
03.13. Pécs Szovjetunió 15-27 /8-12/
07.03. Tatabánya Kuwait 37-12 /17-5/
07.09. Bukarest Románia 13-17 /8-7/
07.10. Ploesti Románia 18-19 /8-11/
07.20. Moszkva Lengyelország 20-20 /11-7/ Olimpia
07.22. Moszkva NDK 14-14 /7-9/ Olimpia
07.24. Moszkva Spanyolország 20-17 /10-8/ Olimpia
07.26. Moszkva Dánia 16-15 /8-6/ Olimpia
07.28. Moszkva Kuba 26-22 /14-11/ Olimpia
07.30. Moszkva Románia 18-20 /7-11/ Olimpia
10.23. Zürich NSZK 17-17 /7-6/
10.24. Zürich Szovjetunió 21-29 /8-15/
10.25. Zürich Svájc 22-19 /10-13/
10.31. Perchtolsdorf Ausztria 29-20 /18-8/
11.01. Baden Ausztria 30-22 /16-9/
11.19. Debrecen Szovjetunió 25-21 /14-11/
11.20. Debrecen Románia 23-23 /13-13/
11.21. Debrecen Lengyelország 20-27 /11-12/
11.22. Debrecen Bulgária 26-22 /14-9/
1981
01.28. Szófia Litván SZSZK 27-28 /16-14/
01.29. Szófia Hollandia 19-15 /10-6/
01.30. Szófia Románia 27-23 /12-10/
01.31. Szófia Spanyolország 23-23 /9-9/
02.02. Szófia Bulgária 26-19 /15-9/
02.13. Winterthur Svájc 16-17 /8-10/
02.14. Bern Svájc 20-18 /9-8/
03.24. Prijedor Jugoszlávia 23-28 /12-15/
03.25. Bosanski Brod Jugoszlávia 21-21 /15-10/
11.03. Trnava Románia 19-19 /8-10/
11.04. Trnava Csehszlovákia 27-26 /12-10/
11.06. Trnava Izland 35-25 /19-12/
11.07. Trnava Szovjetunió 25-20 /11-11/
11.26. Győr Bulgária 32-15 /18-9/
11.27. Győr Jugoszlávia 22-22 /9-12/
11.28. Győr Ausztria 36-16 /18-10/
11.29. Győr Hollandia 31-22 /17-9/
12.05. Tbiliszi Jugoszlávia 27-24 /15-12/
12.06. Tbiliszi Spanyolország 27-23 /12-12/
12.07. Tbiliszi Szovjetunió 21-27 /9-18/
12.09. Tbiliszi Bulgária 28-17 /15-7/
12.10. Tbiliszi Grúz SZSZK 33-23 /14-12/
1982
01.27. Tranava Csehszlovákia 23-19 /10-8/
01.28. Hlohovec Csehszlovákia 23-17 /13-11/
01.30. Győr Csehszlovákia 23-19 /11-8/
01.31. Győr Csehszlovákia 30-16 /11-7/
02.12. Tatabánya Svájc 29-16 /13-5/
02.13. Budapest Körcsarnok Svájc 18-18 /8-7/
02.23. Homburg Svédország 20-20 /10-5/ VB
02.24. Eppelheim Algéria 30-20 /15-10/ VB
02.26. Ludwigshafen Spanyolország 20-20 /10-11/ VB
02.28. Offenburg Jugoszlávia 20-20 /13-12/ VB
03.02. Böblingen Románia 19-24 /11-12/ VB
03.04. Frankfurt am Main Dánia 19-19 /9-8/ VB
03.07. Minden Csehszlovákia 24-18 /16-7/ VB
11.11. Szeged Bulgária 30-15 /15-10/
11.12. Szeged Ukrán SZSZK 35-25 /16-12/
11.13. Szeged Lengyelország 30-29 /18-14/
11.14. Szeged Jugoszlávia 25-25 /9-14/
11.23. Buzau Szovjetunió 28-28 /11-14/
11.24. Buzau Románia 22-28 /8-14/
11.25. Buzau Lengyelország 24-28 /14-13/
11.28. Buzau NDK 21-23 /12-10/
12.15. Schwerin Svédország 26-20 /13-9/
12.16. Schwerin Románia 23-23 /14-10/
12.17. Schwerin NDK 25-30 /12-16/
12.19. Schwerin Izland 25-20 /12-10/
1983
01.22. Svetozarevo Jugoszlávia 21-19 /9-11/
01.23. Obrenovce Jugoszlávia 21-26 /9-12/
02.25. Groningen Izrael 28-13 /17-5/ B VB
02.27. Emmen Bulgária 25-15 /11-8/ B VB
02.28. Leuwarden Svédország 26-19 /16-11/ B VB
03.02. Haarlem Csehszlovákia 20-23 /9-12/ B VB
03.03. Voorburg Spanyolország 20-19 /9-9/ B VB
03.05. Enschede Svájc 28-14 /13-8/ B VB
03.06. Amszterdam NSZK 12-12 /5-5/ B VB
11.15. Veszprém Belorusz SZSZK 26-32 /13-16/
11.16. Veszprém Belorusz SZSZK 27-25 /11-10/
11.23. Pécs Lengyelország 24-18 /13-10/
11.24. Pécs Bulgária 28-18 /16-11/
11.25. Kaposvár Románia 22-22 /11-9/
11.26. Kaposvár Kuba 33-25 /16-10/
11.27. Pécs NDK 30-24 /17-14/
1984
03.28. Kairó Egyiptom 30-20 /17-8/
03.29. Kairó Egyiptom 31-16 /18-10/
03.30. Kairó Egyiptom 28-18 /17-7/
06.06. Tatabánya Csehszlovákia 21-20 /14-9/
06.14. Trnava Csehszlovákia 16-17 /8-8/
06.21. Hof NSZK 21-19 /9-9/
06.23. Nürnberg NSZK 17-17 /7-8/
06.24. Sindelfingen NSZK 19-19 /10-9/
06.27. Veszprém Szovjetunió 20-23 /9-12/
06.29. Cegléd Szovjetunió 21-28 /8-16/
07.06. Debrecen Románia 21-22 /8-11/
07.08. Nagyvárad Románia 17-20 /8-11/
07.17. Rostock Csehszlovákia 26-20 /10-8/
07.19. Rostock Szovjetunió 20-28 /11-11/
07.21. Magdeburg Lengyelország 21-22 /18-18/
/12-9/
hosszabbítás
10.23. Tuicjenhorn Hollandia 30-17 /17-7/
10.24. Den Haag Olaszország 24-18 /16-12/
10.25. Rotterdam Franciaország 30-24 /14-10/
10.26. Beverwijk Franciaország 23-18 /10-9/
10.27. Lisse Olaszország 21-17 /13-9/
10.27. Amszterdam Hollandia 22-20 /13-10/
11.30. Pécs Jugoszlávia 28-22 /13-7/
12.01. Kaposvár Bulgária 21-20 /12-10/
12.02. Pécs Hollandia 24-18 /12-8/
1985
01.31. Valence Izland 24-28 /13-13/
02.01. Lyon Csehszlovákia 24-26 /10-13/
02.02. Lyon Izrael 26-20 /12-10/
02.03. Lyon Franciaország 23-18 /13-9/
02.19. Trondheim Egyesült Államok 19-13 /10-8/ B VB
02.20. Verdal Izrael 33-20 /18-10/ B VB
02.22. Trondheim Lengyelország 25-29 /13-15/ B VB
02.24. Askim Bulgária 28-22 /15-8/ B VB
02.26. Oslo NDK 25-24 /12-12/ B VB
02.28. Lilleström Hollandia 25-19 /14-9/ B VB
03.02. Drammen Spanyolország 29-25 /16-14/ B VB
10.18. Stockerau NDK 23-20 /14-13/
10.19. Eferding Luxemburg 27-20 /12-9/
10.20. Bécs Ausztria 24-15 /17-9/
11.15. Pécs Ausztria 29-17 /14-7/
11.16. Komló Ukrán SZSZK 18-14 /7-8/
11.17. Pécs Lengyelország 24-22 /14-13
12.06. Tbiliszi Szovjetunió 24-25 /14-11/
12.07. Tbiliszi Grúzia 29-25 /16-14/
12.08. Tbiliszi Lengyelország 25-28 /10-14/
12.10. Tbiliszi Csehszlovákia 23-20 /11-12/
1986
01.30. Hannover NSZK 23-19 /9-9/
01.31. Minden NSZK 17-19 /9-8/
02.01. Leverkusen NSZK 19-18 /9-11/
02.05. Belgrád Jugoszlávia 23-26 /11-12/
02.06. Zrenjanin Jugoszlávia 23-22 /13-10/
02.07. Vrbas Jugoszlávia 23-25 /17-10/
02.14. Tatabánya Svájc 27-20 /13-10/
02.15. Cegléd Svájc 23-17 /11-8/
02.22. St Gallen Svájc 17-18 /10-13/
02.25. Zürich Dánia 25-21 /15-9/ A VB
02.27. Zürich Svédország 23-22 /9-12/ A VB
02.28. Basel Algéria 23-19 /12-13/ A VB
03.02. Basel Izland 21-20 /11-12/ A VB
03.04. Genf Románia 19-17 /10-9/ A VB
03.06. St Gallen Dél Korea 34-28 /16-16/ A VB
03.08. Zürich Jugoszlávia 22-24 /12-12/ A VB döntő
06.20. Debrecen Ausztria 27-23 /15-7/
06.21. Debrecen Franciaország 34-21 /17-8/
06.22. Debrecen NSZK 27-18 /15-9/
06.26. Rovinj NDK 26-27 /8-11/
06.29. Rovinj Szovjetunió 21-23 /13-10/
07.01. Rovinj Olaszország 24-21 /16-10/
07.02. Rovinj Lengyelország 25-25 /16-13/
11.07. Pécs Ausztria 28-18 /15-9/
11.08. Komló Ukrán SZSZK 22-11 /10-10/
11.09. Pécs Lengyelország 25-24 /13-11/
1987
01.21. Cegléd Románia 23-24 /12-12/
01.22. Békéscsaba Románia 20-23 /12-11/
01.23. Szolnok Románia 23-21 /12-11/
02.06. Bremerhaven NSZK 17-23 /8-11/
02.07. Oldenburg NSZK 26-26 /14-11/
05.27. Debrecen Ausztria 24-18 /14-10/
05.28. Debrecen NDK 20-21 /9-9/
05.29. Debrecen Dél Korea 32-25 /17-7/
11.10. Pécs Ausztria 19-12 /12-5/
11.11. Komló Bulgária 25-16 /12-5/
11.12. Pécs Szovjetunió 22-22 /12-9/
11.17. Dortmund Svédország 22-21 /12-9/
11.18. Dortmund Csehszlovákia 21-14 /12-10/
11.20. Dortmund NSZK 18-20 /8-11/
11.21. Dortmund Szovjetunió 19-20 /8-11/
11.22. Dortmund NDK 22-24 /11-11/
12.06. Klagenfurt Ausztria 32-22 /13-11/
12.07. Barnbach Olaszország 23-15 /9-10/
12.08. Bécs NSZK 19-25 /8-10/
12.15. Erfurt Spanyolország 20-31 /9-15/
12.16. Eisenach Norvégia 27-20 /11-9/
12.17. Eisenach Lengyelország 24-30 /10-16/
12.18. Eisenach Dánia 24-20 /11-11/
12.19. Eisenach NDK 26-25 /13-12/
1988
01.12. Växjö NSZK 21-23 /9-11/ Világ kupa
01.13. Kalmar Svédország 22-17 /9-6/ Világ kupa
01.14. Värnamo Spanyolország 14-16 /3-9/ Világ kupa
01.16. Umea Jugoszlávia 23-24 /13-12/ Világ kupa
02.12. Thun Svájc 13-18 /7-11/
02.13. Horgen Svájc 24-22 /11-10/
05.06. Győr Egyesült Államok 27-18 /12-6/
05.07. Veszprém Egyesült Államok 31-23 /12-12/
07.29. Békéscsaba Jugoszlávia 20-23 /10-12/
07.30. Szeged Jugoszlávia 20-22 /11-9/
08.05. Eszék Jugoszlávia 24-26 /11-12/
08.06. Apatin Jugoszlávia 22-22 /9-11/
08.26. Chambert Franciaország 15-19 /9-9/
08.27. Erchirdles Franciaország 26-21 /13-11/
08.29. Clvess Franciaország 16-15 /8-6/
09.05. Győr Szovjetunió 21-20 /11-10/
09.06. Budapest Sportcsarnok Szovjetunió 19-14 /11-7/
09.20. Szöul Dél Korea 20-22 /9-11/ Olimpia
09.22. Szöul Csehszlovákia 16-19 /6-12/ Olimpia
09.24. Szöul Japán 22-19 /10-11/ Olimpia
09.26. Szöul Spanyolország 26-16 /14-8/ Olimpia
09.28. Szöul NDK 18-17 /7-9/ Olimpia
10.01. Szöul Jugoszlávia 23-27 /13-12/ Olimpia
1989
01.17. Dortmund NDK 21-26 /12-11/
01.18. Hamburg NSZK 12-23 /5-9/
01.20. Bremen Finnország 18-24 /7-12/
01.21. Lübbecke Csehszlovákia 24-26 /8-11/
01.22. Dortmund Finnország 29-20 /13-14/
01.30. Fehérgyarmat Ausztria 22-23 /11-10/
01.31. Nyíregyháza Svédország 23-32 /15-14/
02.01. Mátészalka Svédország 24-23 /12-10/
05.20. Nyíregyháza NDK 21-23 /12-11/
05.21. Debrecen Dél Korea 35-31 /19-17/
06.14. Belgrád Jugoszlávia 15-19 /9-7/
06.16. Belgrád Szovjetunió 26-26 /15-13/
06.17. Belgrád Svédország 23-29 /14-17/
06.18. Belgrád Olaszország 29-17 /15-8/
11.16. Komló Bulgária 27-16 /13-8/
11.17. Szekszárd Ausztria 28-18 /12-10/
11.18. Pécs Jugoszlávia 19-18 /11-10/
11.24. Neerpelt Bulgária 24-16 /14-7/
11.25. Beyne-Heusay Algéria 28-11 /15-3/
11.26. Neerpelt Belgium 19-18 /11-9/
11.28. Maastricht Hollandia 22-21 /11-11/
11.29. Haarlem Lengyelország 21-16 /11-10/
11.30. Haarlem Hollandia 22-21 /11-14/
12.01. Haarlem Norvégia 21-25 /14-11/
12.02. Haarlem NDK 15-21 /6-9/
12.03. Haarlem Japán 24-22 /13-12/
1990
01.19. Eperjes Csehszlovákia 22-25 /9-14/
01.20. Eperjes Csehszlovákia 19-19 /9-9/
01.29. Sopron Ausztria 32-28 /19-12/
01.30. Bad Vöslau Ausztria 21-19 /13-7/
02.01. Tatabánya Csehszlovákia 24-22 /13-11/
02.02. Tatabánya Csehszlovákia 22-25 /9-12/
02.10. Kikinda Jugoszlávia 23-23 /12-9/
02.11. Kiskunhalas Jugoszlávia 14-14 /6-5/
02.15. Moszkva Szovjetunió 24-29 /11-12/
02.17. Moszkva Szovjetunió 25-32 /11-16/
02.22. Budapest Népfürdő u. Dél Korea 40-22 /17-13/
02.23. Szolnok Dél Korea 29-24 /11-13/
02.28. Plzen Franciaország 19-18 /9-7/ A VB
03.01. Plzen Algéria 22-16 /11-7/ A VB
03.03. Plzen Svédország 20-25 /8-14/ A VB
03.05. Ostrava Dél Korea 27-24 /14-11/ A VB
03.06. Ostrava Románia 24-21 /13-10/ A VB
03.08. Ostrava Csehszlovákia 20-20 /8-10/ A VB
03.09. Prága Spanyolország 19-23 /10-8/ A VB
06.08. Debrecen Olaszország 30-19 /13-10/
06.09. Debrecen Lengyelország 28-23 /14-14/
06.10. Debrecen Cseh és Szlovák SZK 28-25 /17-11/
09.16. Bécs Ausztria 20-23 /12-14/
10.25. St. Gallen Svájc 21-25 /9-14/
10.26. Chur NDK 23-25 /11-15/
10.27. St. Gallen Franciaország 21-20 /8-8/
11.16. Komló Bulgária 28-19 /12-9/
11.17. Szekszárd Ausztria 21-20 /12-11/
11.18. Pécs Jugoszlávia 21-23 /9-13/
1991
02.08. Kalundborg Románia 22-21 /11-11/
02.09. Solrod Dánia 20-21 /9-12/
02.10. Slagelse Finnország 22-23 /12-14/
02.12. Reykjavik Izland 20-22 /12-11/
02.13. Reykjavik Izland 19-22 /6-11/
06.13. Siracusa Ausztria 25-22 /17-11/
06.14. Siracusa Kuba 33-30 /16-12/
06.14. Siracusa Olaszország 27-18 /13-5/
06.19. Cegléd Egyiptom 29-22 /14-12/
06.20. Cegléd Dánia 25-23 /13-10/
06.21. Szolnok Ausztria 20-20 /13-10/
06.22. Cegléd Lengyelország 25-24 /13-12/
06.23. Cegléd Cseh és Szlovák SZK 30-21 /17-11/
06.29. Bonn Németország 16-23 /6-13/
06.30. Münster Németország 21-22 /11-10/
07.17. Santander Spanyolország 23-24 /11-12/
07.21. Figueras Spanyolország 20-23 /10-16/
07.23. Granollers Cseh és Szlovák SZK 22-21 /10-13/ Előolimpia
07.24. Granollers Jugoszlávia 25-21 /9-12/ Előolimpia
07.25. Granollers Svédország 22-17 /12-10/ Előolimpia
07.27. Granollers Szovjetunió 21-26 /12-11/ Előolimpia
07.28. Granollers Cseh és Szlovák SZK 24-25 /21-21/
/10-12/
Előolimpia
hosszabbítás
10.25. Linz Jugoszlávia 17-21 /10-10/
10.26. Linz Ausztria 20-25 /8-14/
10.27. Salzburg Hollandia 26-25 /12-11/
11.15. Győr Olaszország 24-18 /14-9/
11.16. Győr Ausztria 24-25 /12-10/
11.17. Győr Izland 29-24 /13-9/
12.19. Antwerpen Belgium 26-16 /13-8/
12.20. Antwerpen Románia 26-24 /11-11/
12.21. Antwerpen Németország 32-33 /29-29
25-25,12-14/
hosszabbítás
1992
01.14. Örebro FÁK 21-26 /12-11/ Világ kupa
01.15. Karlstad Jugoszlávia 21-28 /10-14/ Világ kupa
01.16. Eskilstuna Cseh és Szlovák SZK 15-23 /7-10/ Világ kupa
01.19. Stockholm Románia 26-23 /12-13/ Világ kupa
01.22. Stockerau Portugália 24-21 /10-10/
01.23. Perchtolsdorf Egyiptom 26-18 /15-8/
01.24. Oberla Izland 26-28 /13-15/
01.25. Bad Vöslau Ausztria 18-20 /8-7/
01.26. Bécs Bulgária 24-23 /14-9/
06.12. Cegléd Egyiptom 23-20 /8-10/
06.13. Cegléd Románia 27-23 /15-11/
06.16. Montpellier FÁK 24-26 /13-14/
06.17. Montpellier Franciaország 27-24 /13-11/
06.19. Montpellier Cseh és Szlovák SZK 20-19 /12-9/
06.20. Montpellier Svédország 18-22 /9-10/
06.21. Montpellier Olaszország 20-11 /10-2/
06.30. Veszprém Franciaország 21-24 /9-11/
07.01. Dunaújváros Franciaország 20-19 /8-10/
07.02. Nagyvárad Románia 19-19 /9-9/
07.03. Nagyvárad Románia 25-21 /13-10/
07.05. Budapest Népfürdő u. Németország 18-18 /8-9/
07.10. Cegléd FÁK 21-22 /11-10/
07.11. Kalocsa FÁK 22-22 /10-8/
07.27. Granollers Dél Korea 18-22 /11-11/ Olimpia
07.29. Granollers Brazília 27-21 /10-10/ Olimpia
07.31. Granollers Izland 16-22 /3-8/ Olimpia
08.02. Granollers Svédország 21-25 /10-14/ Olimpia
08.04. Granollers Cseh és Szlovák SZK 20-18 /9-8/ Olimpia
08.07. Granollers Románia 23-17 /9-13/ Olimpia
10.23. St. Gallen Svájc 18-17 /11-6/
10.24. Zürich Svédország 18-27 /10-12/
10.25. Zürich Norvégia 18-23 /10-8/
11.21. Kalocsa Olaszország 25-15 /10-5/
11.22. Kecskemét Olaszország 27-16 /11-8/
1993
02.12. Nyíregyháza Ukrajna 27-17 /14-8/
02.14. Nyírbátor Ukrajna 27-24 /17-12/
02.19. Szeged Horvátország 26-22 /15-14/
02.20. Komló Horvátország 24-20 /15-8/
02.26. Nagyvárad Románia 18-20 /10-6/
02.27. Nagyvárad Románia 23-19 /13-7/
03.09. Göteborg Egyesült Államok 33-18 /16-8/ A VB
03.11. Göteborg Izland 21-25 /8-11/ A VB
03.13. Göteborg Svédország 19-20 /9-12/ A VB
03.15. Stockholm Oroszország 22-29 /10-15/ A VB
03.16. Stockholm Dánia 21-22 /12-11/ A VB
03.18. Stockholm Németország 21-22 /7-12/ A VB
03.19. Stockholm Egyiptom 29-25 /22-22/
/12-13/
A VB
hosszabbítás
04.07. Kalocsa Litvánia 28-17 /12-8/ EB selejtező
04.13. Budapest Grúzia 22-15 /11-7/ EB selejtező
04.15. Százhalombatta Grúzia 27-17 /12-10/ EB selejtező
06.13. Celje Szlovénia 19-24 /10-15/ EB selejtező
10.12. Debrecen Norvégia 24-15 /9-7/ EB selejtező
10.21. Kaunas Litvánia 20-23 /14-8/ EB selejtező
12.11. Tatabánya Izrael 23-26 /9-9/
12.15. Oslo Norvégia 24-16 /11-9/ EB selejtező
1994
01.05. Komló Szlovénia 18-15 /9-5/ EB selejtező
01.07. Cuenca Portugália 32-24 /14-12/
01.08. Cuenca Egyiptom 29-25 /11-11/
01.09. Cuenca Spanyolország 20-27 /9-14/
05.25. Zalaegerszeg Egyesült Államok 34-10 /18-4/
05.26. Eszék Horvátország 22-26 /9-13/
05.28. Csurgó Horvátország 26-33 /11-19/
05.29. Marcali Horvátország 26-26 /16-10/
05.30. Abony Egyesült Államok 29-14 /13-5/
06.03. Portó Spanyolország 20-25 /10-11/ EB
06.04. Portó Svédország 18-22 /7-13/ EB
06.05. Portó Portugália 19-18 /7-8/ EB
06.07. Portó Szlovénia 24-19 /11-9/ EB
06.08. Portó Dánia 19-23 /8-10/ EB
06.10. Lisszabon Fehéroroszország 28-24 /16-14/ EB
09.16. Vágbeszterce Románia 24-21 /12-11/
09.17. Vágbeszterce Szlovákia 17-21 /8-8/
09.18. Vágbeszterce Ukrajna 28-21 /15-10/
11.04. Magdeburg Németország 17-30 /7-13/
11.05. Hannover Oroszország 19-35 /9-20/
11.06. Biefeld Horvátország 27-29 /15-15/
12.16. Szeged Csehország 31-23 /16-12/
12.17. Szeged Jugoszlávia 21-20 /12-9/
12.18. Szeged Románia 30-24 /14-10/
1995
04.18. Bukarest Egyiptom 22-22 /11-13/
04.19. Bukarest Ukrajna 22-23 /10-11/
04.20. Bukarest Jugoszlávia 24-19 /12-8/
04.21. Bukarest Románia 26-34 /13-17/
04.24. Varasd Horvátország 31-31 /18-16/
04.25. Varasd Horvátország 24-23 /13-12/
04.27. Veszprém Algéria 26-21 /10-12/
04.28. Veszprém Ukrajna 29-28 /20-13/
04.29. Veszprém Románia 20-25 /9-13/
05.03. Várpalota Szlovákia 24-22 /14-12/
05.04. Tatabánya Szlovákia 24-16 /13-9/
05.07. Reykjavik Dél Korea 26-29 /11-14/ VB
05.09. Reykjavik Egyesült Államok 26-14 /13-7/ VB
05.10. Reykjavik Izland 20-23 /9-11/ VB
05.12. Reykjavik Svájc 23-30 /10-15/ VB
05.14. Reykjavik Tunézia 24-25 /15-12/ VB
09.28. Nyíregyháza Szlovákia 28-19 /13-8/ EB selejtező
10.01. Topolcsány Szlovákia 27-27 /14-14/ EB selejtező
11.01. Bitola Macedónia 21-26 /10-11/ EB selejtező
11.05. Szeged Macedónia 29-26 /16-14/ EB selejtező
11.29. Rubri Csehország 28-34 /14-16/ EB selejtező
12.03. Veszprém Csehország 23-17 /12-9/ EB selejtező
1996
03.08. Párizs Franciaország 22-31 /10-14/
03.09. Párizs Egyiptom 30-25 /12-12/
03.10. Párizs Egyesült Államok 27-18 /12-3/
05.09. Gyula Románia 29-26 /16-11/
05.11. Nagybánya Románia 27-27 /15-11/
05.17. Tiszavasvári Egyesült Államok 31-22 /18-12/
05.18. Debrecen Algéria 22-20 /8-10/
05.19. Debrecen Csehország 24-22 /13-11/
05.24. Ciudad Real Horvátország 27-30 /13-17/ EB
05.25. Ciudad Real Oroszország 21-33 /10-16/ EB
05.26. Ciudad Real Németország 24-24 /12-11/ EB
05.28. Sevilla Szlovénia 21-17 /10-7/ EB
05.29. Sevilla Jugoszlávia 24-26 /14-12/ EB
05.31. Sevilla Románia 27-28 /13-12/ EB
08.29. Bad Vöslau Ausztria 21-23 /9-11/
08.30. Bad Vöslau Ausztria 31-31 /16-16/
10.02. Tököl Litvánia 27-20 /12-8/ VB selejtező
10.06. Kaunas Litvánia 25-28 /9-15/ VB selejtező
10.30. Kijev Ukrajna 26-24 /11-11/ VB selejtező
11.03. Százhalombatta Ukrajna 23-22 /13-12/ VB selejtező
11.27. Negotino Macedónia 34-23 /17-12/ VB selejtező
12.01. Vác Macedónia 34-25 /16-13/ VB selejtező
1997
05.03. Skövde Svédország 28-29 /26-26/
/12-14/
hosszabbítás
05.04. Skövde Norvégia 22-21 /18-18/
/9-10/
hosszabbítás
05.07. Ikervár Szlovénia 26-29 /14-12/
05.08. Bük Szlovénia 29-26 /14-13/
05.18. Jacusiró Marokkó 25-19 /10-8/ VB
05.21. Jacusiró Kuba 22-21 /11-8/ VB
05.22. Jacusiró Horvátország 23-20 /8-10/ VB
05.24. Jacusiró Oroszország 19-24 /7-13/ VB
05.25. Jacusiró Kína 39-19 /20-12/ VB
05.27. Kumamoto Csehország 20-19 /11-9/ VB
05.29. Kumamoto Izland 26-25 /14-11/ VB
05.31. Kumamoto Svédország 19-31 /7-14/ VB
06.01. Kumamoto Franciaország 27-28 /12-15/ VB
09.24. Vác Lengyelország 30-23 /14-13/ EB selejtező
09.27. Kielce Lengyelország 23-22 /8-10/ EB selejtező
10.29. Odense Dánia 21-21 /11-11/ EB selejtező
11.01. Cegléd Dánia 22-17 /12-10/ EB selejtező
11.26. Nyíregyháza Svédország 28-24 /16-10/ EB selejtező
11.30. Stockholm Svédország 23-31 /10-16/ EB selejtező
1998
05.09. Erlangen Németország 23-21 /11-10/
05.10. Würzburg Németország 19-23 /8-11/
05.13. Pécs Belgium 30-24 /13-13/
05.14. Pécs Szlovákia 34-20 /18-8/
05.15. Pécs Algéria 25-25 /14-8/
05.21. Zombor Jugoszlávia 20-31 /11-16/
05.22. Marcali Jugoszlávia 26-23 /14-11/
05.27. Bolzano Litvánia 28-22 /13-12/
05.29. Merano Macedónia 29-20 /14-7/ EB
05.31. Merano Spanyolország 17-27 /3-17/ EB
06.01. Merano Oroszország 20-23 /10-13/ EB
06.03. Bolzano Csehország 27-25 /13-8/ EB
06.04. Bolzano Horvátország 28-27 /13-10/ EB
06.06. Merano Jugoszlávia 24-32 /12-15/ EB
09.23. Veszprém Svájc 33-22 /18-9/ VB selejtező
09.27. St.Gallen Svájc 25-26 /11-11/ VB selejtező
10.22. Helsinki Finnország 26-20 /12-8/ VB selejtező
10.25. Cegléd Finnország 30-21 /15-13/ VB selejtező
11.25. Reykjavik Izland 19-22 /10-13/ VB selejtező
11.29. Nyíregyháza Izland 24-20 /11-8/ VB selejtező
1999
03.15. Göteborg Franciaország 22-22 /11-11/ Világ kupa
03.16. Skene Svédország 25-25 /15-17/ Világ kupa
03.17. Trollhattan Izland 22-29 /7-11/ Világ kupa
05.15. Kalocsa Németország 15-23 /8-12/
05.16. Dunaújváros Németország 19-25 /12-10/
05.22. Budapest Népfürdő u. Algéria 30-22 /15-9/
05.24. Százhalombatta Kuba 25-19 /10-8/
06.02. Iszmailia Nigéria 34-25 /16-9/ VB
06.03. Iszmailia Kuwait 32-16 /15-8/ VB
06.04. Iszmailia Horvátország 19-20 /8-10/ VB
06.06. Iszmailia Norvégia 31-24 /13-13/ VB
06.07. Iszmailia Oroszország 18-27 /10-12/ VB
06.09. Port-Szaid Franciaország 23-24 /11-14/ VB
09.12. Koper Szlovénia 29-32 /14-17/ EB selejtező
09.19. Veszprém Szlovénia 23-27 /8-11/ EB selejtező
12.17. Vágbeszterce Oroszország 28-27 /14-14/
12.18. Vágbeszterce Szlovákia 27-27 /15-13/
12.19. Olomouc Csehország 18-27 /9-15/
2000
01.05. Százhalombatta Bulgária 32-6 /16-3/ VB előselejtező
01.09. Várna Bulgária 21-24 /9-9/ VB előselejtező
01.15. Cegléd Litvánia 25-18 /14-9/ VB előselejtező
01.16. Kecskemét Litvánia 26-22 /11-11/ VB előselejtező
01.19. Tiszaújváros Ausztria 25-17 /11-7/ VB előselejtező
01.22. Traun Ausztria 28-30 /11-14/ VB előselejtező
05.22. Kecskemét Ukrajna 28-22 /14-13/
05.23. Budapest Népfürdő u. Ukrajna 19-16 /12-8/
05.25. Százhalombatta Ausztrália 40-20 /19-11/
05.26. Ercsi Szaúd-Arábia 34-18 /19-10/
06.04. Szeged Norvégia 20-19 /10-11/ VB selejtező
06.10. Alta Norvégia 22-24 /12-12/ VB selejtező
10.26. Bécs Ausztria 26-27 /12-14/
10.28. Százhalombatta Svájc 31-23 /17-11/
10.29. Tököl Svájc 28-19 /13-9/
12.19. Tiszaújváros Kuwait 26-15 /13-8/
12.20. Tiszaújváros Szlovákia 26-23 /10-14/
12.21. Tiszavasvári Lengyelország 34-23 /17-12/
12.22. Tiszaújváros Csehország 21-25 /13-16/
2001
01.06. Nagykanizsa Horvátország 27-25 /12-12/
01.07. Zalaegerszeg Horvátország 22-24 /8-11/
05.24. Budapest Népfürdő u. Ukrajna 26-24 /17-13/
05.25. Százhalombatta Ukrajna 28-26 /14-10/
06.02. Aarau Svájc 21-22 /8-11/ EB selejtező
06.10. Nyíregyháza Svájc 25-24 /13-10/ EB selejtező
12.21. Békés Szlovákia 34-21 /17-9/
12.22. Békéscsaba Szlovákia 27-24 /15-13/
12.28. Winterthur Ázsia válogatott 23-22 /9-12/
12.29. Winterthur Szlovénia 21-23 /10-12/
12.29. Winterthur Ukrajna 14-24 /6-13/
12.30. Winterthur Svájc 17-19 /10-8/
12.30. Winterthur Tunézia 20-18 /12-11/
2002
01.09. Cegléd Törökország 33-21 /14-13/ VB előselejtező
01.12. Ankara Törökország 27-22 /12-11/ VB előselejtező
01.17. Tongeren Belgium 31-21 /16-8/ VB előselejtező
01.19. Százhalombatta Belgium 31-18 /16-9/ VB előselejtező
01.23. Ascoli Piceno Olaszország 31-20 /18-10/ VB előselejtező
01.27. Tiszaújváros Olaszország 42-17 /20-4/ VB előselejtező
04.24. Szeged Jugoszlávia 33-24 /13-8/
04.25. Szeged Jugoszlávia 21-23 /12-11/
06.01. Szeged Ukrajna 23-21 /12-11/ VB selejtező
06.09. Kijev Ukrajna 26-21 /10-10/ VB selejtező
10.17. Ptuj Szlovénia 29-26 /15-15/
10.18. Ormosd Szlovénia 22-24 /11-11/
12.20. Kielce Csehország 32-21 /15-15/
12.21. Kielce Szlovákia 27-19 /13-13/
12.22. Kielce Lengyelország 26-25 /11-11/
2003
01.03. Stuttgart Csehország 40-27 /19-15/
01.05. Stuttgart Németország 25-26 /14-14/
01.09 Mór Kuvait 37-15 /19-6/
01.10. Pápa Katar 36-18 /19-7/
01.11. Százhalombatta Katar 28-18 /13-10/
01.20. Funchal Oroszország 30-31 /14-15/ VB
01.21. Funchal Franciaország 24-29 /10-18/ VB
01.23. Funchal Szaúd-Arábia 36-25 /22-12/ VB
01.25. Funchal Argentína 35-23 /15-15/ VB
01.26. Funchal Horvátország 29-30 /13-16/ VB
01.29. Espinho Svédország 32-33 /17-17/ VB
01.30 Espinho Szlovénia 28-25 /13-10/ VB
02.01 Liszabon Jugoszlávia 34-33 /27-27/ VB
/25-25, 11-12/hosszabbítás
02.02. Liszabon Oroszország 25-30 /11-16/ VB
06.06. Párizs Dánia 25-27 /13-14/
06.07. Párizs Franciaország 25-30 /8-17/
06.08. Párizs Algéria 25-25 /13-14/
06.14 Bitola Macedónia 31-33 /17-19/ EB selejtező
06.20 Veszprém Macedónia 33-29 /13-10/ EB selejtező
10.29 Silkeborg Dánia 29-35 /12-19/
10.31 Lena Norvégia 31-31 /16-15/
11.01 Elverum Dánia 33-32 /16-16/
12.27. Michalovce Csehország 32-30 /18-18/
12.28. Presov Lengyelország 31-30 /13-12/
12.29. Michalovce Szlovákia 19-24 /6-13/
2004
01.09. Madrid Ukrajna 29-28 /14-13/
01.10. Madrid Lengyelország 31-26 /14-13/
01.11. Madrid Spanyolország 28-28 /14-14/
01.15 Tiszaújváros Ukrajna 32-25 /18-13/
01.16. Miskolc Tunézia 37-26 /16-16/
01.17. Tiszaújváros Szaúd-Arábia 29-24 /14-8/
01.22. Celje Csehország 30-25 /17-10/ EB
01.23. Celje Izland 32-29 /15-15/ EB
01.25. Celje Szlovénia 29-29 /14-13/ EB
01.27. Ljubljana Franciaország 21-29 /8-14/ EB
01.28. Ljubljana Szerbia-Montenegró 29-29 /10-15/ EB
01.29. Ljubljana Németország 23-28 /12-16/ EB
03.26. Athén Egyiptom 30-25 /16-15/ Előolimpia
03.27. Athén Görögország 27-23 /12-12/ Előolimpia
03.28. Athén Németország 22-30 /11-12/ Előolimpia
05.30. Sandefjord Norvégia 24-27 /11-14/ VB selejtező
06.06. Miskolc Norvégia 30-29 /16-19/ VB selejtező
07.16. Tatabánya Izland 30-20 /17-11/
07.18. Pápa Izland 32-28 /15-14/
07.23. Strasbourg Spanyolország 31-28 /17-15/
07.24. Strasbourg Franciaország 20-28 /10-13/
07.25. Strasbourg Egyiptom 28-27 /14-16/
08.05. Csáktornya Horvátország 21-29 /11-15/
08.07. Nagyatád Horvátország 25-25 /14-15/
08.14. Athén Egyiptom 33-28 /16-15/ Olimpia
08.16. Athén Brazília 20-19 /10-10/ Olimpia
08.18. Athén Franciaország 23-26 /10-9/ Olimpia
08.20. Athén Németország 30-29 /17-14/ Olimpia
08.22. Athén Görögország 26-22 /12-12/ Olimpia
08.24. Athén Dél Korea 30-25 /14-13/ Olimpia
08.27. Athén Horvátország 31-33 /16-18/ Olimpia
08.28. Athén Oroszország 26-28 /10-13/ Olimpia
11.16. Borlange Franciaország 23-26 /11-13/ Világ kupa
11.17. Ludvika Németország 29-30 /11-20/ Világ kupa
11.18. Borlange Izland 29-33 /12-18/ Világ kupa
11.20. Göteborg Szlovénia 24-30 /11-18/ Világ kupa
11.21. Göteborg Horvátország 28-26 /25-25/
/9-9/
Világ kupa
hétméteresekkel
12.27. Zlín Szlovákia 31-32 /17-18/
12.28. Zlín Csehország 20-23 /4-11/
12.29. Zlín Lengyelország 20-32 /13-16/
2005
01.06. Dabas Fehéroroszország 38-31 /19-15/ EB előselejtező
01.09. Minszk Fehéroroszország 33-27 /16-11/ EB előselejtező
01.12. Nicosia Ciprus 46-19 /22-7/ EB előselejtező
01.15. Dabas Ciprus 34-21 /19-11/ EB előselejtező
01.20. Tagliamento Olaszország 36-29 /19-15/ EB előselejtező
01.23. Balatonfüred Olaszország 42-27 /21-14/ EB előselejtező
03.22. St. Pölten Ausztria 37-31 /21-13/
06.04. Érsekújvár Szlovákia 33-37 /19-19/
06.12. Szkopje Macedónia 32-29 /16-11/ EB selejtező
06.18. Békéscsaba Macedónia 36-25 /17-14/ EB selejtező
10.28. Südstadt Ausztria 33-28 /15-18/
10.29. Südstadt Fehéroroszország 30-26 /13-10/
10.30. Südstadt Izrael 37-22 /17-10/
12.20. Békéscsaba Csehország 27-25 /12-8/
12.21. Békéscsaba Lengyelország 24-24 /12-13/
12.22. Békéscsaba Szlovákia 32-32 /14-17/
2006
01.13. Porec Horvátország 30-33 /18-17/
01.14. Koper Szlovénia 32-33 /17-16/
01.15. Pula Németország 34-30 /18-13/
01.20. Offenburg Németország 32-33 /17-17/
01.21. Mannheim Németország 26-30 /14-11/
01.26. Sursee Dánia 25-29 /8-12/ EB
01.27. Sursee Szerbia-Montenegró 24-29 /12-13/ EB
01.29. Sursee Izland 35-31 /16-14/ EB
04.12. Dabas Szerbia-Montenegró 26-30 /12-11/
04.14. Százhalombatta Ausztria 30-28 /14-14/
06.01. Pápa Csehország 26-23 /11-10/
06.02. Budapest Népfürdő u. Csehország 31-24 /15-12/
06.10. Vágbeszterce Szlovákia 33-24 /15-8/ VB selejtező
06.17. Szombathely Szlovákia 32-28 /17-13/ VB selejtező
10.27. Ózd Izland 39-31 /18-11/
10.28. Miskolc Izland 32-28 /17-12/
12.20. Sanok Szlovákia 29-24 /19-8/
12.21. Sanok Csehország 37-36 /18-21/
12.22. Sanok Lengyelország 29-18 /14-7/
2007
01.06. Debrecen Németország 20-23 /13-10/
01.07. Budapest SYMA csarnok Németország 23-23 /13-14/
01.11. Szombathely Szlovénia 30-24 /15-11/
01.20. Kiel Dánia 30-29 /13-11/ VB
01.21. Kiel Norvégia 25-22 /15-12/ VB
01.22. Kiel Angola 34-31 /19-15/ VB
01.24. Mannheim Csehország 28-25 /17-10/ VB
01.25. Mannheim Horvátország 18-25 /8-12/ VB
01.27. Mannheim Spanyolország 31-33 /15-17/ VB
01.28. Mannheim Oroszország 25-26 /15-12/ VB
01.30. Hamburg Szlovénia 34-33 /16-16/ VB
04.04. Székelyudvarhely Románia 28-31 /11-16/
04.05. Segesvár Románia 32-34 /20-17/
06.01. Győr Svájc 31-20 /12-11/
06.03. Dabas Svájc 30-31 /14-15/
06.10. Kaunas Litvánia 28-23 /15-11/ EB selejtező
06.16. Tiszaújváros Litvánia 31-30 /13-10/ EB selejtező
08.29. Kecskemét Algéria 37-22 /17-9/
08.31. Kecskemét Kína 38-24 /19-10/
10.26. Reykjavik Izland 23-17 /10-9/
10.27. Reykjavik Izland 31-32 /15-15/
12.20. Léva Lengyelország 27-33 /17-17/
12.21. Érsekújvár Szlovákia 24-23 /13-14/
12.22. Léva Csehország 27-23 /18-8/
2008
01.05. Toulouse Franciaország 25-27 /11-15/
01.07. Miskolc Franciaország 29-33 /11-16/
01.11. Trondheim Izland 28-27 /15-13/
01.12. Trondheim Norvégia 29-35 /17-16/
01.13. Lillehammer Portugália 19-27 /9-14/
01.17. Bergen Spanyolország 35-28 /14-12/ EB
01.19. Bergen Németország 24-28 /12-13/ EB
01.20. Bergen Fehéroroszország 31-26 /18-16/ EB
01.22. Trondheim Svédország 27-27 /16-14/ EB
01.23. Trondheim Izland 28-36 /16-16/ EB
01.24. Trondheim Franciaország 31-28 /15-11/ EB
03.20. Ózd Szlovénia 33-29 /15-14/
03.22. Miskolc Románia 32-29 /16-16/
05.29. Gyöngyös Litvánia 31-24 /14-11/
05.30. Tiszaújváros Litvánia 31-29 /15-15/
06.07. Gyöngyös Bosznia-Hercegovina 27-25 /15-14/ VB selejtező
06.14. Szarajevó Bosznia-Hercegovina 27-24 /18-12/ VB sel. félbeszakadt
10.29. Komotini Görögország 27-21 /16-9/ EB selejtező
11.02. Veszprém Horvátország 30-28 /15-16/ EB selejtező
11.27. Vantaa Finnország 34-21 /15-9/ EB selejtező
11.30. Nyíregyháza Finnország 34-15 /17-11/ EB selejtező
12.29. Balatonfüred Szerbia 29-28 /12-12/
2009
01.08. Plzen Lengyelország 30-27 /16-16/
01.09. Plzen Csehország 23-23 /14-10/
01.10. Prága Szlovákia 29-28 /16-14/
01.17. Eszék Ausztrália 41-17 /20-8/ VB
01.18. Eszék Románia 30-27 /13-16/ VB
01.19. Eszék Szlovákia 24-24 /12-6/ VB
01.21. Eszék Argentína 31-20 /17-8/ VB
01.22. Eszék Franciaország 22-27 /8-13/ VB
01.24. Zágráb Horvátország 22-27 /12-14/ VB
01.25. Zágráb Svédország 31-30 /16-18/ VB
01.27. Zágráb Dél Korea 28-27 /11-14/ VB
01.29. Zágráb Németország 25-28 /13-16/ VB
03.20. Bécs Tunézia 31-29 /17-14/
03.21. Bécs Ausztria 25-26 /10-12/
03.22. Bécs Norvégia 31-30 /14-17/
06.10. Szombathely Szlovákia 29-30 /15-12/ EB selejtező
06.14. Zadar Horvátország 25-26 /9-12/ EB selejtező
06.18. Békéscsaba Görögország 32-19 /16-8/ EB selejtező
06.21. Hlohovec Szlovákia 30-19 /17-6/ EB selejtező
09.19. Nagyvárad Románia 30-31 /16-16/
10.29. Pápa Tunézia 28-28 /15-13/
10.30. Balatonfüred Szerbia 25-30 /13-16/
10.31. Veszprém Románia 31-28 /21-15/
2010
01.07. Bécsújhely Horvátország 30-30 /16-13/
01.08. Bécsújhely Lengyelország 24-31 /11-11/
01.09. Bécsújhely Ausztria 26-25 /16-13/
01.19. Bécsújhely Franciaország 29-29 /16-16/ EB
01.20. Bécsújhely Spanyolország 25-34 /9-17/ EB
01.22. Bécsújhely Csehország 26-33 /13-14/ EB
04.17. Tiszaújváros Szlovákia 27-25 /16-12/
04.18. Miskolc Görögország 33-29 /16-15/
06.05. Zrnjanin Szerbia 33-35 /14-19/
06.13. Ljubljana Szlovénia 25-27 /12-12/ VB selejtező
06.20. Veszprém Szlovénia 28-25 /13-14/ VB selejtező
10.28. Szombathely Bosznia-Hercegovina 26-17 /10-9/ EB selejtező
10.31. Pölva Észtország 31-19 /14-9/ EB selejtező
2011
01.06. Gdynia Szlovákia 31-24 /13-10/
01.07. Gdynia Csehország 32-27 /17-15/
01.08. Gdynia Lengyelország 31-31 /16-16/
01.14. Norrköping Izland 26-32 /11-14/ VB
01.15. Norrköping Norvégia 26-23 /14-16/ VB
01.17. Linköping Brazília 36-24 /18-11/ VB
01.18. Linköping Japán 28-24 /13-8/ VB
01.20. Linköping Ausztria 32-30 /13-16/ VB
01.22. Jönköping Franciaország 24-37 /13-18/ VB
01.24. Jönköping Németország 27-25 /10-12/ VB
01.25. Jönköping Spanyolország 24-30 /13-13/ VB
01.28. Kristianstad Lengyelország 31-28 /16-14/ VB
03.09. Szkopje Macedónia 29-22 /16-6/ EB selejtező
03.13. Veszprém Macedónia 29-26 /16-13/ EB selejtező
06.08. Visoko Bosznia-Hercegovina 22-19 /11-9/ EB selejtező
06.12. Gyöngyös Észtország 34-27 /17-19/ EB selejtező
11.03. Nis Szerbia 25-32 /14-16/
11.05. Belgrád Csehország 26-25 /14-10/
11.06. Versec Horvátország 22-30 /9-15/
12.20. Érsekújvár Szlovákia 29-25 /16-13/
12.21. Nagyszombat Csehország 33-25 /17-7/
12.22. Galgóc Lengyelország 38-24 /14-12/
2012
01.04. Veszprém Szlovákia 33-24 /17-14/
01.07. Bréma Németország 33-36 /16-18/
01.08. Magdeburg Németország 22-21 /13-11/
01.12. Szeged Bahrein 34-24 /17-12/
01.16. Újvidék Oroszország 31-31 /19-19/ EB
01.18. Újvidék Spanyolország 24-24 /12-11/ EB
01.20. Újvidék Franciaország 26-23 /12-14/ EB
01.22. Újvidék Izland 21-27 /10-14/ EB
01.24. Újvidék Szlovénia 30-32 /13-14/ EB
01.25. Újvidék Horvátország 24-24 /13-12/ EB
03.29. Gyöngyös Algéria 29-18 /13-9/
04.06. Göteborg Macedónia 28-26 /15-13/ Olimpiai sel.
04.07. Göteborg Brazília 29-27 /16-15/ Olimpiai sel.
04.08. Göteborg Svédország 23-26 /12-11/ Olimpiai sel.
06.02. Balatonfüred Szlovénia 26-29 /10-12/
06.10. Veszprém Norvégia 27-21 /12-10/ VB selejtező
06.16. Osló Norvégia 27-31 /13-14/ VB selejtező
07.14. Magyarkanizsa Szerbia 23-21 /13-11/
07.19. Szeged Tunézia 29-25 /15-13/
07.22. Dunkerque Franciaország 23-22 /11-14/
07.29. London Dánia 25-27 /10-13/ Olimpia
07.31. London Dél Korea 22-19 /7-9/ Olimpia
08.02. London Horvátország 19-26 /9-11/ Olimpia
08.04. London Spanyolország 22-33 /13-16/ Olimpia
08.06. London Szerbia 26-23 /9-11/ Olimpia
08.08. London Izland 34-33 /33-31/
/16-12, 27-27, 29-29, 30-30/
Olimpia
hosszabbítás
08.10. London Svédország 26-27 /12-15/ Olimpia
08.12. London Horvátország 26-33 /14-19/ Olimpia
10.31. Gyöngyös Lettország 32-25 /18-14/ EB selejtező
11.04. Eperjes Szlovákia 28-24 /13-12/ EB selejtező
12.29. Balatonfüred Románia 33-27 /16-11/
12.30. Veszprém Szerbia 37-31 /17-18/
2013
01.04. Brno Lengyelország 27-27 /12-14/
01.05. Brno Csehország 28-28 /14-13/
01.06. Hodonín Szlovákia 31-25 /15-12/
01.12. Madrid Egyiptom 32-23 /17-9/ VB
01.14. Madrid Ausztrália 43-13 /20-6/ VB
01.15. Madrid Horvátország 21-30 /11-15/ VB
01.17. Madrid Spanyolország 22-28 /14-14/ VB
01.19. Madrid Algéria 29-26 /14-8/ VB
01.21. Barcelona Lengyelország 27-19 /10-9/ VB
01.23. Barcelona Dánia 26-28 /11-18/ VB
04.04. Veszprém Horvátország 20-18 /8-7/ EB selejtező
04.06. Zágráb Horvátország 26-30 /9-15/ EB selejtező
06.12. Dobele Lettország 25-25 /11-12/ EB selejtező
06.15. Szeged Szlovákia 30-31 /16-15/ EB selejtező
11.02. Debrecen Spanyolország 24-29 /13-13/
12.29. Szigetszentmiklós Bahrein 30-15 /16-6/
12.30. Szigetszentmiklós Bahrein 31-22 /12-14/
2014
01.03. Gyöngyös Csehország 28-29 /13-15/
01.04. Gyöngyös Fehéroroszország 31-28 /17-11/
01.05. Gyöngyös Lengyelország 23-30 /12-15/
01.12. Aalborg Spanyolország 27-34 /10-17/ EB
01.14. Aalborg Izland 27-27 /16-15/ EB
01.16. Aalborg Norvégia 26-26 /16-13/ EB
01.18. Herning Macedónia 31-25 /16-9/ EB
01.20. Herning Dánia 24-28 /11-14/ EB
01.22. Herning Ausztria 24-25 /13-9/ EB
04.04. Oldenburg Németország 24-28 /12-12/
04.05. Lingen Németország 24-31 /13-16/
05.29. Debrecen Románia 34-30 /17-15/
06.08. Veszprém Szlovénia 25-22 /16-15/ VB selejtező
06.15. Velenje Szlovénia 26-32 /16-13/ VB selejtező
10.29. Miskolc Portugália 31-30 /19-15/ EB selejtező
11.02. Kijev Ukrajna 33-20 /15-9/ EB selejtező
12.23. Pécs Egyiptom 31-28 /13-15/
2015
01.09. Ovideo Spanyolország 25-27 /15-14/
01.10. Ovideo Lengyelország 25-35 /10-13/
01.11. Ovideo Norvégia 26-28 /16-14/
04.30. Csehov Oroszország 27-23 /15-8/ EB selejtező
05.02. Veszprém Oroszország 29-25 /15-11/ EB selejtező
06.10. Santo Tirso Portugália 26-25 /12-15/ EB selejtező
06.13. Győr Ukrajna 32-28 /15-14/ EB selejtező
11.07. Debrecen Fehéroroszország 32-20 /15-6/
11.08. Debrecen Argentína 28-15 /14-9/
2016
01.09. Zenta Szerbia 22-24 /11-14/
01.10. Kecskemét Szerbia 25-25 /11-13/
01.16. Gdansk Montenegró 32-27 /16-12/ EB
01.18. Gdansk Oroszország 26-27 /10-14/ EB
01.20. Gdansk Dánia 22-30 /10-18/ EB
01.22. Wroclaw Németország 19-29 /9-17/ EB
01.26. Wroclaw Spanyolország 29-31 /15-15/ EB
01.27. Wroclaw Svédország 14-22 /7-10/ EB
04.09. Toulon Franciaország 25-28 /13-13/
06.10. Kraljevo Szerbia 26-25 /13-8/ VB selejtező
06.15. Veszprém Szerbia 30-25 /17-12/ VB selejtező
11.02. Nyíregyháza Lettország 24-16 /11-6/ EB selejtező
11.06. Hertogenbosch Hollandia 28-27 /13-17/ EB selejtező
12.29. Érd Szlovákia 35-26 /17-13/
12.30. Érd Csehország 34-25 /17-11/
2017
01.05. Aalborg Dánia 21-24 /10-8/
01.06. Skjern Izland 30-27 /18-15/
01.08. Aarhus Egyiptom 32-26 /18-13/
01.13. Rouen Németország 23-27 /11-16/ VB
01.14. Rouen Horvátország 28-31 /11-11/ VB
01.16. Rouen Chile 34-29 /17-14/ VB
01.18. Rouen Szaúd-Arábia 37-24 /17-10/ VB
01.20. Rouen Fehéroroszország 25-27 /13-15/ VB
01.22. Albertville Dánia 27-25 /13-12/ VB
01.24. Albertville Norvégia 28-31 /10-17/ VB
05.04. Budapest Papp László Aréna Dánia 25-25 /14-11/ EB selejtező
05.07. Aarhus Dánia 27-35 /17-18/ EB selejtező
06.15. Valmiera Lettország 35-23 /15-9/ EB selejtező
06.18. Veszprém Hollandia 35-30 /16-13/ EB selejtező
2018
01.08. Partille Svédország 29-31 /14-18/
01.13. Varasd Dánia 25-32 /12-14/ EB
01.15. Varasd Spanyolország 25-27 /12-13/ EB
01.17. Varasd Csehország 27-33 /15-17/ EB
04.06. Siófok Ausztria 33-22 /14-11/
04.08. Siófok Brazília 30-22 /17-11/
06.09. Koper Szlovénia 29-24 /13-14/ VB selejtező
06.13. Veszprém Szlovénia 22-26 /12-12/ VB selejtező
10.24. Érd Szlovákia 30-22 /16-9/ EB selejtező
10.27. Padova Olaszország 30-22 /15-10/ EB selejtező
2019
01.03 Aarhus Dánia 19-33 /10-19/
01.06 Odense Dánia 28-25 /16-8/
01.11 Koppenhága Argentína 25-25 /13-10/ VB
01.13 Koppenhága Angola 34-24 /18-8/ VB
01.14 Koppenhága Katar 32-26 /16-11/ VB
01.16 Koppenhága Egyiptom 30-30 /14-14/ VB
01.17 Koppenhága Svédország 30-33 /15-16/ VB
01.19 Herning Dánia 22-25 /10-15/ VB
01.20 Herning Tunézia 26-21 /16-14/ VB
01.23 Herning Norvégia 26-35 /13-16/ VB
04.11 Asztrahán Oroszország 25-19 /15-10/ EB selejtező
04.14 Érd Oroszország 23-23 /11-15/ EB selejtező
06.12 Presov Szlovákia 21-20 /9-8/ EB selejtező
06.16 Kecskemét Olaszország 32-29 /16-14/ EB selejtező
2020
01.04 Győr Csehország 27-24 /14-10/
01.11 Malmö Oroszország 26-25 /14-13/ EB
01.13 Malmö Dánia 24-24 /13-11/ EB
01.15 Malmö Izland 24-18 /9-12/ EB
01.17 Malmö Norvégia 29-36 /12-20/ EB
01.19 Malmö Szlovénia 29-28 /13-16/ EB
01.21 Malmö Svédország 18-24 /9-10/ EB
01.22 Malmö Portugália 26-34 /14-16/ EB
11.04 Veszprém Spanyolország 32-29 /17-13/ EK
11.07 Eszék Horvátország 27-31 /13-17/ EK
2021
01.15 Gíza Zöld-foki szigetek 34-27 /19-14/ VB
01.17 Gíza Uruguay 44-18 /16-8/ VB
01.19 Gíza Németország 29-28 /15-14/ VB
01.21 Új Főváros Brazília 29-23 /16-11/ VB
01.23 Új Főváros Lengyelország 30-26 /16-10/ VB
01.25 Új Főváros Spanyolország 28-36 /14-21/ VB
01.27 Gíza Franciaország 32-35 /14-12,30-30,31-32/ VB
03.12 Pozsony Szlovákia 30-15 /17-8/ EK
03.14 Győr Szlovákia 36-26 /19-15/ EK
03.14 Antequera Spanyolország 30-28 /14-15/ EK
03.14 Veszprém Spanyolország 26-22 /9-10/ EK

Támogatóink

Nagy Béla program
European Handball Federation
International Handball Federation
Kézilabda Kupa