Ugrás a kezdőlapra
  Nők
AB
1
2
Magyar Kupa 2003
3
1.Béres Vitalin Budapest
4
2.Szeged–Kiskundorozsma SE
5
3.ERIMA Dabas
6
4.Carpe Diem 3000 Letenye
7
5.Széchenyi Győr
8
6.Nyíregyháza TF
9
Bajnokcsapat tagjai:
10
Boros Sándor, Bődy István, Farkas Zsolt, Göndöcs Csaba, Iváncsik László, Kertész Gábor, Köteles Gyula, Mihály Attila, Mogyorósi Mihály, Neukum Tamás, Ocsovai Zsolt
11
Magyar Kupa 2004
12
Vonyarcvashegy, június 19–20.
13
1.Credit Suisse Budapest - 8
14
2.Letenye KSE - 6
15
3.Erima Dabasi Dinamit - 6
16
4.Szeged–Kiskundorozsma SE - 4
17
5.6Puttony SE Szeged - 4
18
6.Keszthely Szuperinfó - 2
19
Bajnokcsapat tagjai:
20
Boros Sándor, Bődy István, Erős Tamás, Iváncsik László, Köteles Gyula, Mihály Attila, Mogyorósi Mihály, Neukum Tamás, Ocsovai Zsolt, Warvasovszky Donát
21
Magyar Kupa 2005
22
Vonyarcvashegy, június 25-26.
23
1.Credit Suisse Budapest - 10
24
2.Győr Széchenyi István FSE - 6
25
3.Letenye-Hundaimono KSE - 6
26
4.Erima Dabasi Dinamit - 4
27
5.Keszthely Szuperinfó - 4
28
6.Szeged-Kiskundorozsma SE - 0
29
Bajnokcsapat tagjai:
30
Bessenyei István, Boross Sándor, Bődy István, Iváncsik László, Kertész Gábor, Köteles Gyula, Mihály Attila, Mogyorósi Mihály, Tamási Gábor, Warvasovszki Donát.
31
Magyar Kupa 2006
32
Vonyarcvashegy, június 17-18.
33
1.Erima Dabasi Dinamit - 8
34
2.Winterthur BHC Budapest - 8
35
3.Hyundai BHT Letenye - 6
36
4.Specko Time Balassagyarmat - 4
37
5.Fradi Beach Boys - 4
38
6.Turul Sport 2000 - 0
39
Bajnokcsapat tagjai:
40
Burik Máté, Fröschl Ádám, Gábosy Balázs, Hímer Zoltán, Kálomista Tibor, Kovács Péter, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, Strupka András, Talapka Gábor.
41
Hungarian Beach Handball Tour 2007
42
1.Dabasi Dinamit
43
2.Letenye Select H2O BHC
44
3.Hír-Sat 2000 Kft.
45
4.Salgótarjáni Strandépítők
46
5.Specko Time
47
6.Csokiskarika
48
7.Homokfutók Szeged
49
8.Easy-Rider BHC
50
Bajnokcsapat tagjai:
51
Burik Máté, Fröschl Ádám, Gábosy Balázs, Hímer Zoltán, Kálomista Tibor, Kovács Péter, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, Presinszki Zsolt, Strupka András, Talapka Gábor.
52
Budapest Bank Kupa 2008
53
1.AXA Beach Stars Budapest
54
2.Letenye Select H2O BHT
55
3.Dabasi Dinamit
56
4.Homokfutók Szeged
57
5.Salgótarjáni Strandépítők
58
6.Fireball HC
59
7.Hír-Sat 2000 Kft.
60
8.Nynfus Corpation
61
Kupagyőztes csapat tagjai:
62
Babicz Balázs, Barabás Tibor, Báthori Gábor, Boros Sándor, Erős Tamás, Gábori Máté, Iváncsik László, Köteles Gyula, Kutas Gábor, Szadeczky Endre, dr. Warvasovszky Donát.
63
OVB Liga Kupa 2009
64
1.Salgótarjáni Strandépítők
65
2.Letenye BHT
66
3.Fireball HC Budapest
67
4.AXA Beach Stars Budapest
68
5.Dabasi Dinamit
69
6.Homokfutók Szeged
70
7.Oszló-Csurgó
71
8.Nynfus Corpation
72
Kupa győztes csapat tagjai:
73
Bártfai Ferenc, Hadfi András, Hortobágyi Zsolt, Jakab István, Kiss János, Lilinger Tamás, Petreczki Tibor, Rácz Viktor, Riba Róbert, Szabó Gábor, Szabó Tamás, Vas Károly.
74
OVB Liga Kupa 2010
75
1.AXA Beach Stars Budapest
76
2.Salgótarjáni Strandépítők
77
3.Letenye Strandkézilabda SE
78
4.Dabasi Dinamit
79
5.ER-Fireball HC Budapest
80
6.Balassagyarmat BHC
81
7.Oszló-Csurgó
82
Kupa győztescsapat tagjai:
83
Babicz Balázs, Bátori Gábor, Gábori Máté, Köteles Gyula, Nagy András, Nikolicza Renátó, Pozsgai Balázs, Szadeczky Endre, Vitáris Norbert, dr. Warwasovszky Donát, Zalai László.
84
OVB Kiemelt Liga 2011
85
Vonyarcvashegy, július 30.
86
1.AXA Beach Stars Budapest BHC
87
2.Dabasi Dinamit
88
3.Salgótarjáni Strandépítők
89
4.Letenye BHC
90
5.HÍR-SAT BHC Keszthely
91
6.Beach Soldiers Győr
92
Bajnokcsapat tagjai:
93
Bátori Gábor, Gábori Máté, Molnár György, Nikolicza Renátó, Szaka László, Vitáris Norbert, dr. Warwasovszky Donát, Zalai László.
94
Magyar Kupa 2015
95
Százhalombatta, június 13.
96
1.Salgótarjáni Strandépítők
97
2.Százhalombattai NKSE
98
3.Beach Devils
99
4.Koktél BHC
100
Kupa győztes csapat tagjai:
101
Csuka Balázs, Dénes Máté, Forgács Péter, Hajdú Péter, Lőrik Tamás, Magyar Bence, Rácz Viktor, Silkó Richárd, Szabó Tamás, Tihaméri Zalán Márk.
102
Magyar Kupa 2016
103
Balatonboglár, június 4-5.
104
1.Dabas OVB Beach Boy’z
105
2.Budaörs Beach Stars
106
3.ESNS BHC
107
4.Budaörs KS KFT
108
Bajnokcsapat tagjai:
109
Fodor Bence, Illés Márton, Mádi Benedek, Nagy Martin Adrián, Pádár Dávid, Pribék Marcell, Soós Zoltán, Szandhofer János, Szántó Tamás, Újvári Tamás.
110
Magyar Kupa 2017
111
Balatonalmádi, június 10-11.
112
1.Orosházi FKSE-Linamar Hírsat
113
2.Salgótarjáni Strandépítők
114
3.Dabas OVB Beach Boy’z
115
4.Beach Stars BHC
116
5.Pénzügyőr SE
117
6.MAXI1-ESNS BHC
118
Kupa győztes csapat tagjai:
119
Balogh Ádám, Gyene Norbert, John András, Kiss Bence, Kun Attila, Pásztor Máté, Priczel Bence, Somogyi Tibor, Vizes Patrik, Zakics Bence.
120
Magyar Kupa 2018
121
Vonyarcvashegy, június 16-17.
122
1.Orosházi FKSE-Linamar
123
2.Beach Stars BHC
124
3.Salgótarjáni Strandépítők
125
4.Mátra Gumi Vodka Jrs. BHC
126
5.Pénzügyőr SE
127
6.ESNS BHC
128
7.Kézilabda Utánpótlás KFT
129
8.Sárospatak TC
130
Kupa győztes csapat tagjai:
131
Balogh Ádám, Gyene Norbert, John András, Kiss Bence, Kun Attila, Pásztor Máté, Sápi Adorján, Tokai Roland, Vizes Patrik, Zakics Bence.
132
Magyar Kupa 2019
133
Balatonboglár, június 1-12.
134
1.Hír-SAT BHC
135
2.Beach Stars BHC
136
3.Hálószaggató fervas BHC
137
Kupa győztes csapat tagjai:
138
Balogh Ádám, Gyene Norbert, John András, Kiss Bence, Kun Attila, Pásztor Máté, Priczel Bence, Somogyi Tibor, Tokai Roland, Tóth Benedek, Vizes Patrik, Zakics Bence.
139
Magyar Kupa 2020
140
Alsóörs, június 20-21.
141
1.Hír-SAT BHC
142
2.Duna House Fervas BHC
143
3.Balassa SE Balassagyarmat
144
4.Dinamit BHC
145
5.Salgótarjáni Strandépítők
146
6.SC Squadra Buda
147
7.Budakalászi SC-VDK Juniors BHC
148
8.Moyra-Budaörs Handball
149
9.Dinamit Győr BHC
150
10.Lupa Lake BHC
151
11.Kedvenc csapatom MAFC-BME
152
12.Egy Sor Nem Sor BHC
153
13.Beach Stars BHC
154
14.Lupa’s Flamingos BHC
155
15.Csepel DSE-Sivatagi Vihar
156
16.Strandépítők junior
157
Kupa győztes csapat tagjai:
158
Balogh Ádám, Csákay Botond, Gyene Norbert, John András, Fekete Ádám, Kiss Bence, Kun Attila, Melnyicsuk Viktor, Priczel Bence, Somogyi Tibor, Szilágyi Benjamin, Zakics Bence.
159
Magyar Kupa 2021
160

Támogatóink

Nagy Béla program
European Handball Federation
International Handball Federation
Kézilabda Kupa