Ugrás a kezdőlapra
  Nők
ABC
1
Nemzetközi kupák győztesei (Magyar csapatok eredményei - férfi)
2
BEK és BL
3
1956/1957Stadtmannschaft Prága (csehszlovák)
4
1958/1959RIK Göteborg (svéd)
5
1959/1960TC FA Göppingen (NSZK)
6
1961/1962FA Göppingen (NSZK)Bp. Spartacus visszalépett
7
1962/1963Dukla Prága (csehszlovák)Bp. Spartacus a 16 közé jutott
8
1964/1965Dinamó Bukarest (román)Bp. Honvéd SE az első fordulóban kiesett
9
1965/1966DHFK Leipzig (NDK)2. Bp. Honvéd SE (döntőben 16-14 )
10
1966/1967VfL Gummersbach (NSZK)Bp. Honvéd SE a 8 közé jutott
11
1967/1968Steaua Bukarest (román)Bp. Honvéd SE a 16 közé jutott
12
1969/1970VfL Gummersbach (NSZK)Bp. Honvéd SE a 8 közé jutott
13
1970/1971VfL Gummersbach (NSZK)Elektromos SE az első fordulóban kiesett
14
1971/1972Partizan Bjelovar (jugoszláv)
15
1972/1973MAI Moszkva (szovjet)Elektromos SE az első fordulóban kiesett
16
1973/1974VfL Gummersbach (NSZK)Bp. Honvéd SE a 8 közé jutott
17
1974/1975ASK Vorwärts Frankfurt/O. (NDK)Bp. Spartacus SC a 8 közé jutott
18
1975/1976RK Borac Banja Luka (jugoszláv)
19
1976/1977Steaua Bukarest (román)Debreceni Dózsa SC a 16 közé jutott
20
1977/1978SC Magdeburg (NDK)Bp. Honvéd SE az elődöntőbe jutott
21
1978/1979TV Grosswallstadt (NSZK)Bp. Honvéd SE az elődöntőbe jutott
22
1979/1980TV Grosswallstadt (NSZK)Tatabányai Bányász SC a 8 közé jutott
23
1980/1981SC Magdeburg (NDK)Tatabányai Bányász SC a 16 közé jutott
24
1981/1982Bp Honvéd SEdöntőben St. Gallen (svájci) 25-16 és 24-18
25
1982/1983VfL Gummersbach (NSZK)Bp. Honvéd SE a 8 míg a Veszprémi Építők a 16 közé jutott
26
1983/1984Dukla Prága (csehszlovák)Bp. Honvéd SE az elődöntőbe jutott
27
1984/1985Metaloplastica Sabac (jugoszláv)Bp. Honvéd SE a 16 közé jutott
28
1985/1986Metaloplastica Sabac (jugoszláv)Tatabányai Bányász SC a 16 közé jutott
29
1986/1987SKA Minsk (szovjet)VÁÉV Építők a 16 közé jutott
30
1987/1988ZSKA Moszkva (szovjet)VÁÉV Bramac a 16 közé jutott
31
1988/1989SKA Minsk (szovjet)Rába Vasas ETO Győr a 16 közé jutott
32
1989/1990SKA Minsk (szovjet)Rába Vasas ETO Győr a 8 közé jutott
33
1990/1991FC BarcelonaRába Vasas ETO Győr az első fordulóban kiesett
34
1991/1992RK Zagreb (horvát)Elektromos SE a 8 közé jutott
35
1992/1993Badel Zagreb (horvát)Elektromos SE a 8 közé jutott
36
1993/1994Teka Santander (spanyol)Fotex VSE a 16 közé jutott
37
1994/1995Elgorriaga Bidasoa (spanyol)Fotex VSE a 8 közé jutott
38
1995/1996FC Barcelona (spanyol)Fotex VSE a 8 közé jutott
39
1996/1997FC Barcelona (spanyol)Pick Szeged a 8 közé jutott
40
1997/1998FC Barcelona (spanyol)Fotex KCV a 8 közé jutott
41
1998/1999FC Barcelona (spanyol)Fotex KCV a 8 közé jutott
42
1999/2000FC Barcelona (spanyol)Fotex KCV a 8 közé jutott
43
2000/2001Portland San Antonio (spanyol)Dunaferr SE a 16 közé jutott
44
2001/2002SC Magdeburg (német)2. Fotex KCV (döntőben 21-23 és 30-25)
45
2002/2003Montpellier HB (francia)Fotex KCV az elődöntőbe jutott
46
2003/2004Celje Pivovarna Lasko (szlovén)Fotex KCV és a Pick Szeged a 8 közé jutott
47
2004/2005FC Barcelona (spanyol)Fotex KCV a 8 közé és a Pick Szeged a 16 közé jutott
48
2005/2006BM Ciudad Real (spanyol)MKB Veszprém KC az elődöntőbe a Pick Szeged a 16 közé jutott
49
2006/2007THW Kiel (német)MKB Veszprém KC a negyeddöntőbe a Pick Szeged a 16 közé jutott
50
2007/2008BM Ciudad Real (spanyol)Pick Szeged a 16 közé, az MKB Veszprém KC a 32 közé jutott
51
2008/2009BM Ciudad Real (spanyol)MKB Veszprém KC a negyeddöntőbe, a Pick Szeged a 32 közé jutott
52
2009/2010THW Kiel (német)MKB Veszprém KC a negyeddöntőbe, a Pick Szeged a 24 közé jutott
53
2010/2011FC Barcelona Borges (spanyol) MKB Veszprém KC és a Pick Szeged a 16 közé jutott
54
2011/2012THW Kiel (német) MKB Veszprém KC a 16 közé, a Pick Szeged a 24 közé jutott
55
2012/2013HSV Hamburg (német)MKB Veszprém KC a 8 közé, a Pick Szeged a 16 közé jutott
56
2013/2014SG Flensburg-Handewitt (német)4. MKB MVM Veszprém, a Pick Szeged nem jutott tovább a selejtezőből
57
2014/2015FC Barcelona (spanyol)2. MKB MVM Veszprém (döntőben 28-23), a Pick szeged a 8 közé jutott
58
2015/2016KS Vive Tauron Kielce (lengyel)2. MVM Veszprém (döntőben 39–38), a Pick Szeged a 12 közé jutott
59
2016/2017HC Vardar (macedón)3. Telekom Veszprém, a Pick Szeged a negyeddöntőbe jutott
60
2017/2018Montpellier HB (francia) Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged a 12 közé jutott
61
2018/2019HC Vardar (macedón)2. Telekom Veszprém (döntőben 27–24), a Pick Szeged a 8 közé jutott
62
2019/2020THW Kiel (német)4. Telekom Veszprém, Pick Szeged csoport 3. hely
63
Az EHF 2020. április 24-én a koronavírus járvány miatt a BL folytatását módosította, és az A és B csoport 1-2-dik helyezettjei játszanak tovább. Így ezek a csapatok kvalifikáltak a Final 4 Kölni döntőjébe.
64
2020/2021Telekom Veszprém a 8 közé, a MOL-Pick Szeged a 16 közé jutott
65
2021/2022
66
67
68
KEK
69
1975/1976Balonmano Granollers (spanyol)
70
1976/1977MAI Moszkva (szovjet)Elektromos SE a 16 közé jutott
71
1977/1978VfL Gummersbach (NSZK)Szegedi Volán SC a 8 közé jutott
72
1978/1979VfL Gummersbach (NSZK)Tatabányai Bányász az elődöntőbe jutott
73
1979/1980Calpisa Alicante (spanyol)Debreceni Dózsa SC a 8 közé jutott
74
1980/1981TuS Nettelstedt (NSZK)Elektromos SE a 16 közé jutott
75
1981/1982SC Empor Rostock (NDK)Elektromos SE a 8 közé jutott
76
1982/1983SKA Minsk (szovjet)Szegedi Volán SC az elődöntőbe jutott
77
1983/1984FC Barcelona (spanyol)Szegedi Volán SC az elődöntőbe jutott
78
1984/1985FC Barcelona (spanyol)Veszprémi Építők a 16 közé jutott
79
1985/1986FC Barcelona (spanyol)VÁÉV Építők az elődöntőbe jutott
80
1986/1987ZSKA Moszkva (szovjet)Rába Vasas ETO Győr a 8 közé jutott
81
1987/1988SKA Minsk (szovjet)Rába Vasas ETO Győr a 16 közé jutott
82
1988/1989TuSEM Essen (NSZK)Bramac Veszprém a 8 közé jutott
83
1989/1990Teka Santender (spanyol)VÁÉV Bramac az elődöntőbe jutott
84
1990/1991TSV Milbertshofen (német)VÁÉV Bramac az elődöntőbe jutott
85
1991/1992Bramac SE Veszprémdöntőben Milbertshofen (német) ellen 24-14 és 27-20
86
1992/1993Ol. Marseille Vitroles (francia)2. Fotex Veszprém (döntőben 23-22 és 23-21), Győri Rába ETO a selejtezőben kiesett
87
1993/1994FC Barcelona (spanyol)Pick Szeged az elődöntőbe jutott
88
1994/1995FC Barcelona (spanyol)Elektromos SE a 8 közé jutott
89
1995/1996TBV Lemgo (német)Győri Gardénia ETO KC a selejtezőbe kiesett
90
1996/1997Elgorriaga Bidasoa (spanyol)2. Fotex KC Veszprém (döntőben 24-19 és 17-19)
91
1997/1998Caja Cantabria Santender (spanyol)Elektromos SE a 8 közé jutott
92
1998/1999Prosesa Ademar Leon (spanyol)Elektromos SE a selejtezőben kiesett
93
1999/2000Portland San Antonio (spanyol)2. Dunaferr SE (döntőben 28-19 és 20-26)
94
2000/2001SG Flensburg-Handewitt (német)Fotex KCV a 8 közé jutott
95
2001/2002A. D. C. Ciudad Real (spanyol)Dunaferr SE az elődöntőbe jutott
96
2002/2003A. D. C. Ciudad Real (spanyol)Pick Szeged a 8 közé jutott
97
2003/2004Portland San Antonio (spanyol)Csömör KSK a selejtezőben kiesett
98
2004/2005C.BM. Ademar Leon (spanyol)Nyíregyháza AB-VILL KC a 2. fordulóban kiesett
99
2005/2006Cheovski Medvedi Chektov (orosz)PLER-Airport a 2. fordulóban kiesett
100
2006/2007HSV Hamburg (német)Komlói BSK-Fűtőerőmű a selejtezőben kiesett
101
2007/2008MKB Veszprém KC döntőben Rhein-Neckar Löwen (német) 37-32 és 28–28), PLER KC a 24 közé jutott
102
2008/2009Pevafersa Valladolid (spanyol)Pick Szeged a 8 közé, a Dunaferr SE a 16 közé és a PLER KC a 24 közé jutott
103
2009/2010VfL Gummersbach (német)FTC Cityline a 32 közé jutott
104
2010/2011VfL Gummersbach (német) Balatonfüredi KSE a 16 közé jutott
105
2011/2012SG Flensburg-Handewitt (német) FTC-PLER Budapest a 16 közé jutott
106
IHF kupa
107
1981/1982VfL Gummersbach (NSZK)Tatabányai Bányász a 16 közé jutott
108
1982/1983IL Saporoshje (szovjet)Tatabányai Bányász a 8 közé jutott
109
1983/1984TV Grosswallstadt (NSZK)Tatabányai Bányász az elődöntőbe jutott
110
1984/1985Minaur Baia Mare (román)Szegedi Volán SC a 16 közé jutott
111
1985/1986Rába Vasas ETO Győrdöntőben Tecnisa Alicante (spanyol) 23-17 és 20-24
112
1986/1987Granitas Kaunas (szovjet)Tisza Volán SC a 16 közé jutott
113
1987/1988Minaur Baia Mare (román)Tisza Volán SC a selejtezőben kiesett
114
1988/1989TuRu Düsseldorf (NSZK)Debreceni Dózsa SE a selejtezőben kiesett
115
1989/1990Skif Krasnodar (szovjet)Tatabányai Bányász a selejtezőben kiesett
116
1990/1991Borac Banjaluka (jugoszláv)Tisza Volán SC a selejtezőben kiesett
117
1991/1992SG Wallau-Massenheim (német)Pemü-Honvéd a selejtezőben kiesett
118
1992/1993Teka Santander (spanyol)Tisza Volán SC a selejtezőben kiesett
119
EHF kupa
120
1993/1994CBM Alzira Avidesa (spanyol)Elektromos SE a 8 közé jutott
121
1994/1995BM Granollers (spanyol)Pick Szeged a 8 közé jutott
122
1995/1996BM Granollers (spanyol)Elektromos SE a 8 közé jutott
123
1996/1997SG Flensburg (német)Elektromos SE a selejtezőben kiesett
124
1997/1998THW Kiel (német)Dunaferr SE a 16 közé jutott
125
1998/1999SC Magdeburg (német)Dunaferr SE a selejtezőben kiesett
126
1999/2000RK Metkovic Jambo (horvát)Pick Szeged a 16 közé jutott
127
2000/2001SC Magdeburg (német)Pick Szeged a 8 közé, a Kiskőrös KKC a 32 közé jutott
128
2001/2002THW Kiel (német)Pick Szeged a 32 közé jutott, a Pestszentlörinc- Elektromos a selejtezőben kiesett
129
2002/2003FC Barcelona (spanyol)Dunaferr SE az elődöntőbe jutott, az Every Day Orosháza a selejtezőbe kiesett
130
2003/2004THW Kiel (német)Dunaferr SE negyeddöntőbe jutott, a Győr Tento ETO KC a 32 közé jutott
131
2004/2005Tusem Essen (német)Dunaferr SE negyeddöntőbe jutott, a Tatabánya Carbonex KC a 32 közé jutott
132
2005/2006TBV Lemgo (német)Dunaferr SE és a Tatabánya Carbonex KC a 32 közé jutott
133
2006/2007SC Magdeburg (német)Dunaferr SE és a PLER KC a 16 közé jutott
134
2007/2008HSG Nordhorn (német)Dunaferr SE a 16 közé, DKSE-Airport Debrecen a 32 közé jutott
135
2008/2009VfL Gummersbach (német)DKSE-Airport Debrecen a 16 közé, Komlói BSK a 32 közé jutott
136
2009/2010TBV Lemgo (német)Dunaferr SE és a PLER KC a 32 közé jutott
137
2010/2011Frisch Auf Göppingen (német) Tatabánya Carbonex KC a 16 közé jutott, Dunaferr SE a 3. fordulóban kiesett
138
2011/2012Frisch Auf Göppingen (német) Tatabánya Carbonex KC a 32 közé jutott, Balatonfüredi KSE a 3. fordulóban kiesett
139
2012/2013Rhein Neckar Löwen (német) Grundfos Tatabánya KC és a Balatonfüredi KSE a 2. fordulóban kiesett
140
2013/2014Pick Szeged döntőben Montpellier HB (francia) 29-28, a Csurgói KK a 16 közé jutott, a Grundfos Tatabánya KC a 2. fordulóban kiesett
141
2014/2015Füchse Berlin (német)Balatonfüredi KSE a 16 közé jutott, a Grundfos Tatabánya KC és az Orosházi FKSE-Linamar a 3. fordulóban kiesett
142
2015/2016Frisch Auf Göppingen (német)Grundfos Tatabánya KC és a Csurgói KK a 3. fordulóban kiesett
143
2016/2017Frisch Auf Göppingen (német)Grundfos Tatabánya KC a negyeddöntőbe jutott, a Csurgói KK a 3. fordulóban, a Balatonfüredi KSE a 2. fordulóban kiesett
144
2017/2018Füchse Berlin (német)Balatonfüredi KSE, CYEB Budakalász, Grundfos Tatabánya KC a 3. fordulóban, a Csurgói KK a 2. fordulóban kiesett
145
2018/2019THW Kiel (mémet)Grundfos Tatabánya KC a negyeddöntőbe jutott, Balatonfüredi KSE a 16 közé jutott, Sport36-Komló a 2. fordulóban kiesett
146
2019/2020A koronavírus járvány miatt az EHF április 24-i döntése alapján törölte a versenyt
147
A Grundfos Tatabánya KC a csoportba jutott. Balatonfüredi KSE és a Csurgói KK a 3. fordulóban kiesett
148
2020/2021AEK Athen HC (görög)
149
2021/2022
150
151
ELK
152
2020/2021SC Magdeburg (német) Grundfos Tatabánya KC csoport 6-dik hely, Balatonfüredi KSE és a B. Braun Gyöngyös a 2. fordulóban kiesett
153
2021/2022
154
155
156
157
City kupa
158
1993/1994TuSEM Essen (német)Győri Gardénia ETO KC a 16 közé jutott
159
1994/1995TV Niederwürzbach (német)Komlói Bányász a selejtezőben kiesett
160
1995/1996HK Drammen (norvég)Pick Szeged az elődöntőbe jutott
161
1996/1997TuS Nettelstedt (német)Győri Gardénia ETO KC a selejtezőben kiesett
162
1997/1998TuS Nettelstedt (német)Pick Szeged a 8 közé jutott
163
1998/1999SG Flensburg-Handewitt (német)Pick Szeged a 8 közé jutott
164
1999/2000TV Grosswallstadt (német)Kárpát-Hús Nyíregyházi KC a selejtezőben kiesett
165
Challenge kupa
166
2000/2001RK Jugovic Kac (jugoszláv)
167
2001/2002Skjern Handball (dán)
168
2002/2003Skjern Handball (dán)
169
2003/2004IFK Skövde (svéd)
170
2004/2005Wacker Thun (svájc)
171
2005/2006Steaua Bucuresti (román)
172
2006/2007C.S. UCM Resita (román)
173
2007/2008UCM Sport Resita (román)
174
2008/2009UCM Resita (román)
175
2009/2010Sporting Clube de Portugal (portugál)
176
2010/2011RK Cimos Koper (szlovén)
177
2011/20122011/12 A.C. Diomidis Argous (görög)
178
2012/2013SKA Minszk (fehérorosz)
179
2013/2014IK Sävehof (svéd)
180
2014/2015Handbal club Odorhei (román)
181
2015/2016ABC/UMinho (portugál)
182
2016/2017Sporting CP (portugál)
183
2017/2018AHC Potaissa Turda (román)
184
2018/2019CSM Bucuresti (román)
185
2019/2020A koronavírus járvány miatt az EHF a 2020. április 24-i döntése alapján törölte a versenyt

Támogatóink

Nagy Béla program
European Handball Federation
International Handball Federation
Kézilabda Kupa