Ugrás a kezdőlapra
  Nők
Munkalap1

.

.

A Magyar Köztársaság 2002. évi felnőtt bajnokságai

.

Síófok, augusztus 10–11.

.

1.Tanárképző Főiskola Nyíregyháza

.

2.Széchenyi FSE Győr

.

3.Dabasi Dimanit

.

4.Béres Vitalin Budapest

.

5.SZKKSE Szeged

.

6.Letenye KSE.

.

A Magyar Köztársaság 2003. évi felnőtt bajnokságai

.

Balatonboglár, augusztus 16–17.

.

1.Dorozsma

.

2.ERIMA Dabas

.

3.Szuperinfó Keszthely

.

4.Marostő6Puttony SE

.

5.Credit Suisse Budapest

.

6.DŰNE Budapest

.

7.Carpe Diem 3000 Letenye

.

8.Easy Rider Karincbarcika

.

9.Szemenkár Győrújbarát

.

10.Szentendre.

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Bessenyei Imre, Kuli Iván, Mendebaba Márkó, Miksi István, Mikus István, dr. Oszlánczi András, Ördögh József, Szepes Zoltán.

.

A Magyar Köztársaság 2004. évi felnőtt bajnokságai

.

Balatonboglár, augusztus 20–22.

.

1.Erima Dabasi Dinamit

.

2.Credit Suisse Budapest

.

3.Letenye KSE

.

4.Széchenyi Egyetem Győr

.

5.SZUPERINFÓ Keszthely

.

6.HÍR-SAT 2000

.

7.Easy Rider

.

8.Csokiskarika

.

9.Dabasi kopaszok

.

10.Szentgotthárd

.

11.Kiskundorozsma KSE

.

12.Makó KC

.

13.Dűne Budapest

.

14.Alba Regia KSE

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Burik Máté, Kovács Péter, Kuli Imre, Németh Zoltán, Presinszki Ákos, Presinszki Zsolt, Réti Attila, Szokoli László

.

A Magyar Köztársaság "Spar-SunKiss" 2005. évi felnőtt bajnokságai

.

Balatonboglár, augusztus 19-21.

.

1.Erima Dabasi Dinamit

.

2.Credit Suisse Budapest

.

3.Speckó Time Balassagyarmat

.

4.Letenye-Hyundaimono KSE

.

5.Fradi Beach Boys

.

6.Easy Rider BHC

.

7.Csurgó-Mercurius

.

8.Széchenyi Egyetem Győr

.

9.Salgótarjáni Strandépítők

.

10.Szuperinfó Coffe Jam Keszthely

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Burik Máté, Hímer Zoltán, Kálomista Tibor, Németh Zoltán, Ocsovai Zsolt, Presinszki Zsolt, Réti Attila, Strupka András, Szokoli Zsolt

.

.

A Magyar Köztársaság 2006. évi felnőtt bajnokságai

.

Balatonboglár, augusztus 18-20.

.

1. Letenye Hyundai BHT

.

2.Erima Dabasi Dinamit

.

3.Salgótarjáni Strandépítők

.

4.Fradi Beach Boys

.

5.Winterthur BHC

.

6.Hír-Sat 2000

.

7.Csokiskarika

.

8.Speckó Time

.

9.Dorozsma

.

10.Turul Sport 2000

.

11.Homokfutók

.

12.Easy Rider BHC

.

13.Dűne

.

14.Sivatagi Vihar

.

15.Lángosok

.

16.Stimmel Tapolca

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Ambrus József, Berta Zsolt, Császár Ferenc, Gál Sándor, Gulyás István, Hajdu Tamás, Molnár Zoltán, Musits Norbert, dr. Prémecz Attila, Szabó Péter, Zsigmond György

.

A Magyar Köztársaság 2007. évi felnőtt bajnokságai

.

Balatonboglár, augusztus 17-19.

.

1.AXA Beach Stars Budapest BHC

.

2.Fradi BB

.

3.Nynfus Corpation

.

4.Csurgói KK

.

5.Móri KSC

.

6.Keszthely-Tapolca

.

7.Láng-Osok

.

8.Kiskundorozsma

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Babicz Balázs, Barabás Tibor, Bessenyei Imre, Boros Sándor, Erős Tamás, Köteles Gyula, Szadeczky Endre, dr. Warvasovszky Donát

.

OVB Nemzeti bajnokság 2008

.

Balatonboglár, augusztus 14-16.

.

1.Fradi Beach Boyz

.

2.Oszló-Csurgó

.

3.Csokiskarika

.

4.Bacardi Team

.

5.Best Gym

.

6.Sivatagi Vihar

.

7.LángOsok

.

8.Laza ladik

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Hódi Lóránt, Márkus Béla, Molnár Gábor, Szabó Gábor, Szabó Norbert, Tuba Kovács Ervin, Wieszt Károly, Wieszt Zsolt.

.

OVB Nemzeti Bajnokság 2009

.

Balatonboglár, augusztus 15-16.

.

1.Fradi Beach Boyz

.

2.Balassagyarmat

.

3.Sivatagi Vihar

.

4.Csokiskarika Light KC

.

5.Konecranes BHC

.

6.Hír-Sat Keszthely

.

7.Dunaharaszti

.

8.Novum

.

9.Debreceni EAC

.

10.Hír-Sat Old Boys

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Csizmadia János, Hódi Lóránd, Márkus Béla, Molnár Gábor, Szabó Gábor, Szabó Norbert, Szöllősi Ádám, Tamási Zsolt, Zentai Gábor.

.

OVB Nemzeti Bajnokság 2010

.

Nagyatád, augusztus 7-8.

.

1.Homokfutók Szeged

.

2.Fradi Beach Boyz

.

3.Csokiskarika

.

4.Laza Ladik

.

5.ER-Fireball HC Budapest

.

6.Konecranes BHT

.

7.Brumi Macik

.

8.Dunaharaszti MTK

.

9.Gabi és a haverok

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Berta László, Bessenyei Imre, Fekete Szabó Tamás, Ignácz Vilmos, Kónya Balázs, Lázár Szabolcs, Nagy Gábor, Prezenszki István, Savanya Zsolt.

.

OVB Kiemelt Liga 2011

.

Vonyarcvashegy, július 30.

.

1.AXA Beach Stars Budapest

.

2.Dabasi Dinamit

.

3.Salgótarjáni Strandépítők

.

4.Letenye BHC

.

5.HÍR-SAT BHC Keszthely

.

6.Beach Soldiers Győr

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Bátori Gábor, Gábori Máté, Molnár György, Nikolicza Renátó, Szaka László, Vitáris Norbert, dr. Warwasovszky Donát, Zalai László.

.

OVB Nemzeti Bajnokság 2011

.

Orosháza-Gyopárosfürdő, augusztus 6-7.

.

1.Letenye VIG-WORLD SSE

.

2.Balassagyarmat BHC

.

3.Csokiskarika

.

4.OVB Beach Boy’z

.

5.Homokfutók Szeged

.

6.Laza Ladik

.

7.Beach Soldiers Győr

.

8.MVMI XVI

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Ambrus József, Berta Zsolt, Hajdu Tamás, Kovácsovics László, Kőhalmi Dániel, Musits Norbert, Szaka László, Tuba Kovács Ervin.

.

OVB Nemzeti Bajnokság 2012

.

Vonyarcvashegy, augusztus 4-5.

.

1.Happy Hands

.

2.HÍR-SAT BHC Keszthely

.

3.Letenye VIG-WORLD SSE

.

4.OVB Beach Boy’z

.

5.Salgótarjáni Strandépítők

.

6.MVMI XVI

.

7.Konecranes BHC

.

8.Laza Ladik

.

9.Salgótarjáni Strandépítők junior

.

10.Izzó SE Nagykanizsa

.

11.Dabasi Dinamit

.

12.Budaörs Beach Stars BHC

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Bikkes Dániel, Dölles Barna, Gólya Levente, Koller Tamás, Matos Zoltán, Molnár Ádám, Rakvács Ádám, Rádler Csaba, Tarjányi Dávid, Valkusz Ádám.

.

Borsodi Nemzeti Bajnokság 2013

.

Balatonboglár, augusztus 10-11.

.

1.Dabasi Dinamit Boyz

.

2.Budaörs Beach Stars BHC

.

3.HÍR-SAT Keszthely BHC

.

4.Letenye SSE

.

5.Happy Hands

.

6.Laza Ladik

.

7.Salgótarjáni Strandépítők

.

8.Debrecen Tropics

.

9.Pénzügyőr SE

.

10.Konecranes BHC

.

11.Sivatagi Vihar

.

Bajnokcsapat tagjai:

.

Köteles Gyula, Menyhárt Máté, Molnár György, Szaka László, Szikra Péter, Szövérdffy Szabolcs, ifj. Trekoványecz András, Tyiskov Mihály, Vitáris Norbert, Zalai László.