Ugrás a kezdőlapra
  Férfiak
Válogatott mérkőzések - nők
1949
07.31. Prága Csehszlovákia 6-0 /5-0/
1956
03.04. Erfurt NDK 9-8 /5-5/
12.15. Zágráb Franciaország 11-2 /5-1/
12.16. Zágráb Jugoszlávia 8-8 /3-1/
1957
07.13. Belgrád Svédország 9-2 /5-0/ VB
07.14. Belgrád Csehszlovákia 4-8 /2-3/ VB
07.17. Belgrád Jugoszlávia 10-4 /5-1/ VB
07.18. Belgrád Dánia 5-5 /4-2/ VB
07.20. Belgrád Csehszlovákia 1-7 /1-3/ VB döntő
1960
06.30. Belgrád Lengyelország 16-7 /10-3/
07.01. Belgrád Jugoszlávia 14-3 /10-1/
07.04. Szabadka Jugoszlávia 5-4 /4-3/
1961
06.24. Olomouc Csehszlovákia 9-3 /7-1/
06.30. Belgrád Románia 6-9 /5-6/
07.02. Belgrád Jugoszlávia 11-6 /5-2/
09.24. Budapest Kisstadion Jugoszlávia 5-6 /2-4/
1962
02.07. Bécs Ausztria 13-1 /5-0/
03.08. Lipcse NDK 5-8 /3-2/
03.10. Erfurt NDK 5-4 /3-1/
05.19. Budapest Kisstadion Lengyelország 16-7 /9-5/
05.20. Budapest Kisstadion NDK 2-2 /1-2/
07.07. Brassó Japán 17-8 /11-5/ VB
07.08. Brassó Dánia 4-8 /1-5/ VB
07.10. Bukarest Románia 7-9 /4-4/ VB
07.12. Bukarest Csehszlovákia 5-6 /3-4/ VB
07.14. Bukarest Szovjetunió 12-10 /10-10/
/7-5/
VB
hosszabbítás
1963
06.09. Budapest Kisstadion Szovjetunió 7-5 /6-2/
07.01. Zágráb Szovjetunió 5-6 /2-2/
07.03. Zágráb Jugoszlávia 6-8 /2-2/
1964
02.16. Pozsony Csehszlovákia 3-4 /1-2/
06.08. Baku Azerbajdzsáni SZSZK 9-7 /5-4/
06.12. Kijev Ukrán SZSZK 8-8 /5-4/
06.13. Kijev Ukrán SZSZK 6-9 /3-3/
06.30. Belgrád Románia 7-7 /3-3/
07.01. Belgrád Jugoszlávia 7-6 /5-4/
07.02. Kosutnyak Csehszlovákia 5-5 /3-1/
1965
07.04. Tata NDK 8-6 /3-2/ VB selejtező
07.18. Schwerin NDK 4-6 /3-4/ VB selejtező
09.25. Budapest TF Alkotás u. NDK 6-5 /3-3/
10.03. Letmathe NSZK 12-4 /4-1/
10.04. Witten NSZK 8-10 /5-5/
10.05. Erfurt NDK 6-9 /2-6/
10.06. Dessau NDK 7-4 /4-1/
11.07. Offenburg Csehszlovákia 7-4 /3-0/ VB
11.09. Freiburg Románia 9-6 /7-5/ VB
11.11. Ludwigshafen Lengyelország 15-5 /6-4/ VB
11.13. Dortmund Jugoszlávia 5-3 /3-2/ VB döntő
1966
02.19. Párizs Franciaország 23-5 /13-3/
1967
05.26. Minszk Belorusz SZSZK 18-7 /7-6/
05.28. Minszk Szovjetunió 8-11 /4-6/
05.30. Minszk Szovjetunió 7-14 /5-6/
06.30. Zágráb Románia 6-8 /3-5/
07.01. Zágráb Lengyelország 7-4 /3-1/
07.02. Zágráb Jugoszlávia 7-10 /3-7/
08.19. Veszprém Románia 10-12 /6-7/
11.23. Kolozsvár Jugoszlávia 6-6 /5-4/
11.26. Kolozsvár Románia 5-10 /1-5/
11.27. Kolozsvár Szovjetunió 9-12 /6-7/
1968
01.27. Pozsony Csehszlovákia 7-10 /1-6/
06.25. Negotin Szovjetunió 14-17 /10-8/
06.27. Negotin Románia 8-12 /4-8/
06.29. Vrnjacka Banja Dánia 13-9 /7-5/
06.30. Vrnjacka Banja Csehszlovákia 7-6 /4-3/
07.03. Pécs NDK 6-7 /5-3/
08.19. Pécs Szovjetunió 7-6 /3-2/
10.26. Rostock NDK 12-12 /5-4/
10.27. Rostock Lengyelország 21-13 /11-8/
12.17. Moszkva NDK 9-13 /4-6/
12.18. Moszkva Románia 10-7 /7-4/
12.19. Moszkva Szovjetunió 7-14 /4-9/
12.21. Moszkva Lengyelország 11-7 /7-4/
12.22. Moszkva Bulgária 7-3 /1-2/
1969
07.01. Varazsdin Románia 8-9 /2-3/
07.02. Varazsdin Szovjetunió 11-13 /6-7/
07.04. Ivancsgrád Jugoszlávia 7-6 /5-3/
07.06. Zágráb Lengyelország 18-9 /12-4/
08.17. Veszprém Lengyelország 16-14 /8-6/
08.19. Székesfehérvár Románia 6-10 /3-4/
11.14. Kolozsvár NDK 6-12 /4-6/
11.15. Kolozsvár Szovjetunió 12-13 /5-6/
11.18. Kolozsvár Csehszlovákia 10-12 /4-5/
1970
02.23. Budapest Játékcsarnok Norvégia 11-8 /6-4/
02.24. Budapest Játékcsarnok Norvégia 10-5 /3-0/
06.26. Mosztar NDK 6-7 /3-3/
06.27. Mosztar Jugoszlávia 7-6 /2-3/
06.28. Mosztar Norvégia 10-8 /6-5/
06.30. Mosztar Szovjetunió 14-8 /10-3/
07.01. Mosztar Csehszlovákia 7-7 /5-4/
10.31. Budapest Játékcsarnok Szovjetunió 18-16 /8-11/
11.01. Budapest Játékcsarnok Szovjetunió 12-13 /5-6/
11.25. Temesvár Szovjetunió 11-11 /6-8/
11.26. Temesvár Románia 11-13 /5-8/
11.27. Temesvár Lengyelország 17-6 /7-2/
11.29. Temesvár Csehszlovákia 10-7 /7-5/
12.10. Miskolc NSZK 16-11 /8-4/
12.12. Budapest Játékcsarnok NSZK 13-13 /7-8/
12.20. Koppenhága Dánia 13-12 /5-5/
1971
03.02. Neubrandenburg NDK 9-18 /3-7/
03.03. Neubrandenburg Románia 10-10 /6-5/
03.04. Neubrandenburg Szovjetunió 11-13 /4-7/
03.06. Neubrandenburg Jugoszlávia 10-12 /5-5/
03.07. Neubrandenburg Csehszlovákia 12-10 /8-3/
03.19. Zwolle Dánia 13-7 /9-7/
03.20. Realte Hollandia 9-7 /5-4/
03.21. Utrecht Románia 10-8 /3-4/
03.23. Velbert NSZK 12-8 /5-2/
03.25. Wanne-Eickel NSZK 12-11 /6-5/
05.19. Székesfehérvár Lengyelország 18-12 /10-4/
05.20. Budapest Tímár u. Lengyelország 19-7 /9-3/
06.30. Tuzla Románia 9-6 /3-0/
07.01. Tuzla NDK 10-15 /5-9/
07.02. Tuzla Szovjetunió 13-14 /5-9/
07.04. Tuzla Jugoszlávia 12-15 /6-6/
07.31. Keszthely Hollandia 14-4 /8-2/
08.01. Veszprém Románia 13-10 /5-5/
08.03. Veszprém NDK 10-9 /4-4/
10.16. Guben NDK 8-17 /3-8/
10.17. Liebenwalde NDK 9-9 /5-5/
10.26. Kolozsvár NDK 10-13 /6-9/
10.27. Kolozsvár Hollandia 13-6 /6-2/
10.28. Kolozsvár Szovjetunió 13-9 /8-6/
10.30. Kolozsvár Románia 15-9 /9-3/
10.31. Kolozsvár Jugoszlávia 14-7 /8-4/
11.12. Katowice Bulgária 18-10 /10-7/
11.13. Katowice Lengyelország 19-11 /8-6/
12.11. Rotterdam Hollandia 12-3 /6-1/ VB
12.13. Utrecht NDK 8-9 /6-4/ VB
12.16. Utrecht NSZK 12-10 /7-4/ VB
12.17. Groningen Jugoszlávia 6-12 /4-6/ VB
12.19. Arnheim Románia 12-11 /9-9/
/5-6/
VB
hosszabbítás
1972
03.06. Neubrandenburg Csehszlovákia 14-14 /8-6/
03.07. Neubrandenburg Dánia 9-10 /3-7/
03.08. Neubrandenburg Románia 14-7 /6-4/
03.10. Neubrandenburg NDK 11-15 /4-9/
03.11. Neubrandenburg Lengyelország 24-14 /12-8/
06.30. Mielec Lengyelország 12-11 /8-7/
11.02. Noole Dánia 13-12 /8-6/
11.04. Rugge Norvégia 14-8 /9-4/
11.05. Fredrikstadt Norvégia 12-8 /7-3/
11.21. Iasi NDK 14-8 /7-2/
11.22. Iasi Szovjetunió 10-13 /6-6/
11.23. Iasi Románia 7-9 /6-4/
11.25. Iasi Jugoszlávia 11-14 /9-7/
1973
02.23. Utrecht Hollandia 20-10 /12-4/
02.24. Nordschervoude Hollandia 13-7 /4-2/
03.01. Tata Jugoszlávia 14-11 /7-4/
03.03. Budapest Játékcsarnok Jugoszlávia 12-13 /8-8/
03.06. Neubrandenburg Románia 14-11 /10-7/
03.07. Neubrandenburg NDK 7-9 /3-5/
03.09. Neubrandenburg Hollandia 22-5 /8-2/
03.10. Neubrandenburg Jugoszlávia 11-13 /5-6/
03.11. Neubrandenburg Szovjetunió 10-11 /3-4/
06.20. Zombor NDK 15-10 /8-3/
06.21. Zombor Jugoszlávia 12-20 /5-12/
06.23. Zombor Norvégia 15-8 /7-5/
06.24. Zombor Románia 14-11 /10-7/
08.03. Veszprém Csehszlovákia 14-11 /8-6/
08.04. Veszprém NSZK 16-9 /9-3/
08.05. Veszprém NDK 13-16 /7-8/
10.09. Pitesti Szovjetunió 12-5 /8-3/
10.10. Pitesti Románia 8-12 /5-7/
10.13. Pitesti NDK 11-14 /4-6/
10.14. Pitesti Jugoszlávia 11-11 /8-8/
11.11. Bytom Lengyelország 19-15 /12-6/
12.08. Szarajevó Csehszlovákia 12-7 /8-1/ VB
12.10. Szarajevó NSZK 18-7 /7-3/ VB
12.12. Negotin Norvégia 14-3 /7-1/ VB
12.13. Negotin Románia 11-12 /7-5/ VB
12.15. Belgrád Szovjetunió 12-20 /5-11/ VB
1974
02.12. Cheb Bulgária 19-11 /8-3/
02.13. Cheb Csehszlovákia 14-11 /9-7/
03.26. Neubrandenburg Szovjetunió 16-11 /11-6/
03.27. Neubrandenburg NDK 15-21 /9-13/
03.28. Neubrandenburg Jugoszlávia 12-12 /8-6/
03.30. Neubrandenburg Csehszlovákia 12-11 /5-7/
03.31. Neubrandenburg Lengyelország 19-13 /7-8/
07.26. Mielec Csehszlovákia 10-11 /5-5/
07.28. Mielec Lengyelország 11-7 /6-5/
12.10. Katowice NDK 15-14 /11-9/
12.12. Katowice Csehszlovákia 11-10 /5-6/
12.14. Katowice Lengyelország 12-14 /6-6/
1975
02.03. Cheb Csehszlovákia 11-16 /6-9/
02.04. Cheb Bulgária 13-6 /8-3/
02.05. Plzen Lengyelország 12-9 /9-4/
02.07. Cheb Románia 20-8 /10-4/
02.08. Cheb Jugoszlávia 14-11 /6-7/
02.15. Saint Maur Franciaország 16-6 /11-3/ VB selejtező
03.05. Neubrandenburg Románia 15-12 /7-7/
03.06. Neubrandenburg NDK 8-9 /6-5/
03.08. Neubrandenburg Lengyelország 19-22 /11-11/
03.09. Neubrandenburg Szovjetunió 16-14 /9-5/
03.15. Budapest Játékcsarnok Franciaország 17-9 /8-5/ VB selejtező
07.25. Kolozsvár Szovjetunió 17-10 /10-4/
07.27. Kolozsvár Csehszlovákia 12-7 /8-3/
07.29. Kolozsvár Románia 10-10 /6-5/
07.30. Kolozsvár NDK 11-12 /6-7/
08.08. Veszprém Szovjetunió 14-10 /10-5/
08.09. Veszprém Dánia 9-8 /3-5/
08.10. Veszprém Románia 17-14 /8-7/
09.16. Zaporozsje Szovjetunió 14-15 /10-6/
09.17. Zaporozsje Dánia 13-16 /6-9/
09.18. Zaporozsje Jugoszlávia 9-19 /5-10/
09.21. Zaporozsje NDK 14-19 /7-10/
10.10. Koprovnica Lengyelország 15-14 /8-12/
10.11. Koprovnica Szovjetunió 15-18 /10-10/
10.12. Koprovnica Jugoszlávia 9-9 /6-5/
10.25. Budapest Körcsarnok Norvégia 18-13 /9-8/
10.26. Budapest Körcsarnok Lengyelország 16-12 /6-4/
11.14. Balenborn NSZK 9-9 /5-2/
11.16. Barntrup NSZK 11-10 /6-5/
12.03. Rosztov Dánia 17-9 /7-6/ VB
12.04. Rosztov Tunézia 28-6 /14-3/ VB
12.05. Rosztov Jugoszlávia 8-11 /6-7/ VB
12.07. Kijev NDK 9-10 /6-6/ VB
12.09. Kijev Románia 11-10 /9-6/ VB
12.11. Kijev Csehszlovákia 12-5 /6-1/ VB
12.13. Kijev Szovjetunió 12-10 /7-5/ VB
1976
02.02. Cheb Lengyelország 21-16 /9-6/
02.03. Cheb NDK 11-11 /4-5/
02.04. Cheb Csehszlovákia 12-14 /6-7/
02.06. Cheb Bulgária 14-11 /8-7/
02.07. Cheb Szovjetunió 18-18 /8-11/
03.16. Tonsberg Norvégia 17-12 /7-7/
03.17. Fredrikstadt Norvégia 18-15 /10-9/
03.18. Oslo Norvégia 15-8 /7-5/
06.04. Győr Csehszlovákia 17-12 /10-3/
06.05. Győr Kanada 31-8 /14-5/
06.06. Győr NSZK 16-9 /8-4/
06.08. Budapest Körcsarnok Bulgária 29-11 /13-9/
06.09. Budapest Körcsarnok Bulgária 24-13 /13-6/
06.23. Tata Csehszlovákia 24-16 /13-6/
06.24. Tata Csehszlovákia 19-14 /8-6/
07.20. Montreal Japán 25-18 /10-7/ Olimpia
07.22. Sherbrooke Kanada 24-3 /11-3/ Olimpia
07.24. Sherbrooke Szovjetunió 9-12 /5-5/ Olimpia
07.26. Qubec NDK 7-7 /4-2/ Olimpia
07.28. Montreal Románia 20-15 /10-6/ Olimpia
09.22. Ogyessza Szovjetunió 18-18 /9-7/
09.23. Ogyessza Csehszlovákia 21-8 /11-4/
09.24. Ogyessza Jugoszlávia 19-13 /10-6/
09.26. Ogyessza NDK 20-17 /7-8/
10.29. Budapest Körcsarnok Hollandia 22-11 /13-8/
10.30. Budapest Körcsarnok Hollandia 16-10 /7-6/
11.19. Pozsony Jugoszlávia 17-20 /11-9/
11.20. Pozsony NSZK 17-10 /8-6/
11.21. Pozsony Csehszlovákia 11-12 /7-6/
1977
01.31. Cheb Csehszlovákia 14-23 /7-13/
02.01. Cheb Szovjetunió 13-13 /6-5/
02.02. Cheb Lengyelország 17-14 /9-10/
02.05. Cheb NDK 10-11 /5-7/
06.04. Budapest Körcsarnok Bulgária 23-14 /12-7/
06.14. Danivlográd Jugoszlávia 13-21 /7-12/
06.15. Danivlográd Hollandia 21-8 /9-3/
06.18. Danivlográd Szovjetunió 17-14 /8-8/
06.19. Danivlográd Lengyelország 27-25 /12-13/
07.09. Várna Románia 13-12 /8-8/
07.10. Várna NDK 18-15 /14-14/ /6-7/ hosszabbítás
10.28. Budapest Körcsarnok Hollandia 15-8 /7-6/
10.29. Budapest Fáy u. Franciaország 26-12 /13-4/
10.30. Budapest Körcsarnok NDK 14-11 /4-7/
11.04. Günzburg NSZK 17-14 /10-5/
11.06. Günzburg NSZK 16-12 /11-8/
11.23. Roningelan Hollandia 17-15 /10-7/
11.24. Dordrecht Hollandia 12-9 /8-2/
11.26. Rouen Franciaország 19-14 /13-5/
11.27. Evreux Franciaország 24-7 /11-3/
1978
02.02. Cheb Románia 13-14 /5-10/
02.03. Cheb Szovjetunió 15-16 /8-8/
02.04. Cheb NDK 11-14 /5-5/
02.05. Cheb Csehszlovákia 14-20 /7-10/
02.07. Cheb Lengyelország 21-16 /10-8/
03.08. Neubrandenburg Szovjetunió 16-15 /8-8/
03.09. Neubrandenburg Jugoszlávia 21-13 /14-7/
03.10. Neubrandenburg Románia 18-11 /8-10/
03.11. Neubrandenburg NDK 17-13 /8-9/
06.13. Pula NDK 12-16 /5-8/
06.14. Pula Románia 18-11 /7-6/
06.15. Pula Jugoszlávia 16-16 /8-8/
06.16. Pula Szovjetunió 6-15 /6-7/
07.03. Várna Lengyelország 21-18 /13-7/
07.04. Várna Litván SZSZK 20-13 /13-8/
07.05. Várna Jugoszlávia 13-17 /9-9/
07.06. Várna Románia 14-11 /9-5/
07.19. Szeged Hollandia 27-11 /14-5/
07.20. Szeged Románia 14-13 /7-6/
07.21. Szeged Norvégia 28-14 /14-7/
07.22. Szeged Lengyelország 18-18 /9-8/
07.23. Szeged Jugoszlávia 16-11 /7-4/
09.29. Breustadt Norvégia 18-15 /9-7/
09.30. Trondheim Norvégia 20-8 /9-2/
10.01. Lavenghallen Norvégia 17-10 /10-4/
10.20. Braila NDK 16-23 /8-11/
10.21. Braila Szovjetunió 17-18 /7-7/
10.22. Braila Románia 12-16 /9-10/
10.24. Braila Jugoszlávia 17-15 /10-7/
11.17. Varasdin Jugoszlávia 12-11 /3-5/
11.18. Varasdin Jugoszlávia 16-16 /10-10/
11.24. Budapest Körcsarnok Jugoszlávia 15-14 /8-5/
11.26. Budapest Körcsarnok Jugoszlávia 22-14 /10-9/
11.30. Cheb NSZK 25-13 /10-5/ VB
12.01. Cheb Kanada 26-10 /15-6/ VB
12.03. Cheb Lengyelország 21-14 /12-9/ VB
12.05. Pozsony Szovjetunió 13-19 /4-9/ VB
12.06. Pozsony Csehszlovákia 14-13 /9-5/ VB
12.08. Pozsony NDK 5-14 /2-7/ VB
12.09. Pozsony Jugoszlávia 14-12 /8-7/ VB
1979
02.04. Cheb Szovjetunió 19-16 /9-9/
02.05. Cheb Csehszlovákia 14-14 /6-7/
02.09. Cheb Bulgária 24-21 /13-10/
03.07. Neubrandenburg Szovjetunió 18-15 /10-10/
03.09. Neubrandenburg NDK 7-14 /4-8/
03.10. Neubrandenburg Dánia 13-11 /8-4/
03.11. Neubrandenburg Csehszlovákia 18-12 /7-6/
06.15. Bitola Csehszlovákia 15-15 /8-8/
06.16. Bitola Szovjetunió 14-12 /11-4/
06.17. Bitola NDK 12-13 /3-4/
06.18. Bitola Jugoszlávia 15-18 /8-7/
06.20. Bitola Hollandia 14-13 /8-8/
07.04. Várna Franciaország 18-15 /11-7/
07.05. Várna Jugoszlávia 15-18 /7-11/
07.06. Várna Lengyelország 18-11 /10-6/
07.07. Várna Csehszlovákia 9-9 /4-3/
10.18. Ózd Bulgária 19-20 /9-12/
10.19. Budapest Körcsarnok Bulgária 23-10 /11-4/
10.25. Budapest Fáy u. NSZK 21-10 /9-7/
10.27. Budapest Fáy u. Hollandia 27-11 /14-5/
10.28. Budapest Fáy u. Csehszlovákia 16-15 /10-8/
10.29. Budapest Fáy u. Azerbajdzsáni SZSZK 26-22 /13-13/
10.30. Budapest Fáy u. Franciaország 26-10 /13-7/
11.02. Oslo Lengyelország 23-13 /9-6/
11.03. Oslo Norvégia 21-11 /8-6/
11.04. Oslo Szovjetunió 19-16 /10-8/
11.13. Utrecht Hollandia 19-14 /10-6/
11.14. Utrecht Csehszlovákia 13-11 /9-4/
11.15. Utrecht Lengyelország 24-15 /9-8/
11.16. Utrecht Lengyelország 17-12 /7-5/
11.17. Utrecht Hollandia 19-15 /10-6/
11.18. Utrecht Csehszlovákia 14-13 /6-8/
12.12. Katowice Csehszlovákia 21-21 /11-11/
12.13. Katowice NDK 21-25 /12-14/
12.16. Katowice Norvégia 19-17 /10-10/
12.17. Katowice Lengyelország 22-21 /10-10/
1980
02.14. Cuxhaven NSZK 14-12 /7-6/
02.16. Schiffdorf NSZK 17-16 /9-7/
02.17. Oldenburg NSZK 16-15 /11-6/
02.26. Cservenka Jugoszlávia 18-10 /10-5/
02.28. Nagykanizsa Jugoszlávia 16-15 /7-7/
06.10. Bécs Ausztria 24-18 /14-9/
06.11. Hollabrunn Ausztria 19-13 /12-8/
06.18. Szeged Ausztria 26-8 /11-4/
06.19. Szeged Lengyelország 22-15 /11-7/
06.20. Szeged Csehszlovákia 16-13 /8-4/
06.21. Szeged Bulgária 19-12 /9-8/
06.22. Szeged Románia 18-12 /8-7/
06.28. Budapest Körcsarnok NSZK 20-9 /10-2/
06.29. Szolnok NSZK 21-11 /10-6/
07.08. Tatabánya Lengyelország 20-18 /11-6/
07.10. Győr Lengyelország 19-19 /9-8/
07.21. Moszkva Jugoszlávia 10-19 /4-8/ Olimpia
07.23. Moszkva Kongó 39-10 /19-6/ Olimpia
07.25. Moszkva Szovjetunió 12-16 /5-9/ Olimpia
07.27. Moszkva NDK 9-19 /3-9/ Olimpia
07.29. Moszkva Csehszlovákia 10-10 /3-6/ Olimpia
11.18. Vilcea NDK 11-20 /7-9/
11.19. Vilcea Szovjetunió 14-19 /6-9/
11.21. Vilcea Románia 17-16 /10-7/
11.22. Vilcea Dánia 13-11 /5-5/
1981
02.08. Budapest Fáy u. Szovjetunió 17-16 /6-8/
02.10. Győr Szovjetunió 12-15 /10-9/
02.17. Göteborg Svédország 13-11 /7-8/
02.18. Karlstad Svédország 17-14 /8-10/
02.20. Alta Norvégia 22-11 /12-4/
02.21. Tromsö Norvégia 18-9 /9-6/
02.22. Bodő Norvégia 17-13 /8-6/
02.24. Solröd Dánia 18-11 /12-7/
02.25. Jerslew Dánia 18-8 /8-6/
03.10. Neubrandenburg Norvégia 20-12 /8-5/
03.11. Neubrandenburg Bulgária 22-10 /11-5/
03.12. Neubrandenburg Dánia 14-10 /5-4/
03.14. Neubrandenburg Románia 19-16 /10-8/
03.15. Neubrandenburg NDK 14-13 /8-7/
06.10. Borovó Jugoszlávia 18-19 /9-9/
06.12. Borovó Szovjetunió 21-17 /11-8/
06.13. Borovó Svédország 20-20 /10-10/
06.14. Varazsdin NSZK 19-17 /6-6/
07.01. Várna NDK 18-19 /9-12/
07.02. Várna Szovjetunió 17-26 /9-11/
07.03. Várna Csehszlovákia 17-17 /8-9/
07.04. Várna Lengyelország 21-12 /11-6/
07.05. Várna Bulgária 19-17 /9-7/
10.21. Budapest Fáy u. Norvégia 27-12 /10-6/
10.22. Budapest Fáy u. Bulgária 21-14 /14-9/
10.23. Budapest Fáy u. NDK 20-18 /7-11/
10.25. Budapest Fáy u. Szovjetunió 22-18 /12-10/
11.06. Tirgoviste Csehszlovákia 30-21 /19-8/
11.07. Tirgoviste Szovjetunió 22-23 /11-9/
11.08. Tirgoviste NDK 15-20 /8-12/
11.11. Tirgoviste Románia 28-20 /15-10/
1982
03.09. Neubrandenburg Japán 25-16 /14-6/
03.10. Neubrandenburg Bulgária 31-20 /12-9/
03.11. Neubrandenburg NDK 22-26 /6-13/
03.13. Neubrandenburg Jugoszlávia 28-21 /16-10/
03.14. Neubrandenburg Szovjetunió 24-24 /13-10/
06.09. Szeged Bulgária 32-20 /13-8/
06.10. Szeged Norvégia 23-16 /12-5/
06.11. Szeged NSZK 32-19 /16-8/
06.13. Szeged Jugoszlávia 28-24 /15-9/
06.26. Várna Szovjetunió 12-22 /8-12/
06.27. Várna NDK 15-26 /6-13/
06.28. Várna Franciaország 20-10 /13-7/
06.29. Várna Csehszlovákia 17-16 /11-8/
06.30. Várna Bulgária 22-16 /10-7/
10.26. Brassó NDK 13-22 /7-13/
10.27. Brassó Románia 15-19 /6-11/
10.28. Brassó Szovjetunió 15-19 /8-13/
11.17. Amstetten Ausztria 23-12 /12-6/
11.19. Marpingen NSZK 22-19 /8-9/
11.20. St. Ingen NSZK 15-12 /8-7/
11.23. Budapest Csehszlovákia 19-19 /11-10/
11.24. Topolcsány Csehszlovákia 17-18 /9-11/
11.27. Budapest Fáy u. NSZK 27-21 /15-11/
11.29. Budapest Sportcsarnok NSZK 20-16 /8-9/
12.02. Budapest Sportcsarnok EgyesültÁllamok 22-4 /15-1/ VB
12.03. Budapest Sportcsarnok Norvégia 24-18 /15-9/ VB
12.05. Budapest Sportcsarnok NDK 17-17 /7-8/ VB
12.07. Budapest Sportcsarnok Csehszlovákia 20-17 /11-7/ VB
12.08. Budapest Sportcsarnok Dél Korea 31-25 /18-12/ VB
12.10. Budapest Sportcsarnok Jugoszlávia 16-17 /9-10/ VB
12.12. Budapest Sportcsarnok Szovjetunió 15-13 /6-6/ VB
1983
02.08. Cheb Bulgária 34-20 /18-8/
02.10. Cheb Csehszlovákia 23-16 /9-6/
02.11. Cheb Svédország 15-15 /6-10/
02.12. Cheb Jugoszlávia 20-22 /8-11/
02.13. Cheb Lengyelország 28-27 /17-17/
03.10. Neubrandenburg Lengyelország 26-20 /12-10/
03.11. Neubrandenburg NDK 15-22 /10-10/
03.12. Neubrandenburg Szovjetunió 17-24 /5-13/
03.13. Neubrandenburg Dánia 26-23 /14-11/
06.28. Burgasz Lengyelország 26-20 /16-6/
06.29. Burgasz NDK 26-23 /14-10/
06.30. Burgasz Szovjetunió 23-23 /11-9/
07.01. Burgasz Bulgária 31-21 /17-11/
07.02. Burgasz Jugoszlávia 23-23 /11-11/
11.02. Budapest Bulgária 30-21 /12-10/
11.03. Budapest Románia 25-24 /12-10/
11.04. Cegléd Japán 37-24 /21-15/
11.05. Budapest Körcsarnok Lengyelország 26-19 /11-9/
11.06. Budapest Körcsarnok Orosz SZ.SZ.K. 22-21 /12-10/
11.25. Bacau Lengyelország 25-27 /12-12/
11.27. Bacau Románia 20-18 /12-9/
1984
01.31. Cheb Hollandia 24-17 /11-11/
02.01. Cheb Csehszlovákia 23-23 /14-12/
02.03. Cheb NDK 26-31 /12-16/
02.04. Cheb Jugoszlávia 21-18 /9-12/
03.08. Budapest Fáy u. Szovjetunió 14-19 /7-7/
03.10. Cegléd Szovjetunió 25-25 /13-12/
05.30. Neubrandenburg Románia 21-21 /10-9/
05.31. Neubrandenburg NDK 12-24 /5-12/
06.02. Neubrandenburg Szovjetunió 21-18 /10-9/
06.03. Neubrandenburg Bulgária 24-21 /15-12/
06.08. Hódmezővásárhely Bulgária 28-18 /13-10/
06.09. Kecskemét Szovjetunió 29-28 /18-16/
06.10. Szeged Jugoszlávia 23-20 /11-11/
08.21. Trencsény Bulgária 13-17 /7-10/
08.22. Trencsény Lengyelország 22-22 /9-9/
08.23. Trencsény NDK 22-16 /8-8/
08.24. Trencsény Csehszlovákia 19-20 /12-8/
08.25. Trencsény Szovjetunió 20-22 /11-9/
09.20. Ternitz Ausztria 22-15 /10-7/
09.21. Amstetten Ausztria 22-19 /13-8/
11.07. Bacau Bulgária 33-24 /14-13/
11.10. Bacau Lengyelország 22-23 /11-10/
11.11. Bacau Románia 22-22 /12-14/
1985
02.05. Cheb NSZK 19-20 /7-10/
02.06. Cheb Dánia 22-19 /9-8/
02.07. Cheb Csehszlovákia 23-22 /10-8/
02.08. Cheb Románia 17-16 /8-6/
02.09. Cheb NDK 17-20 /8-9/
03.07. Neubrandenburg Norvégia 24-17 /10-10/
03.08. Neubrandenburg NDK 15-22 /9-11/
03.09. Neubrandenburg Szovjetunió 20-26 /12-14/
03.10. Neubrandenburg Lengyelország 30-23 /14-14/
06.19. Ada Szovjetunió 17-25 /11-11/
06.20. Ada Csehszlovákia 23-18 /11-5/
06.23. Ada Lengyelország 20-19 /8-8/
08.06. Korb NSZK 22-13 /10-3/
08.07. Gerlingen NSZK 18-16 /8-6/
08.09. Weinstadt NSZK 19-21 /12-11
10.08. Emmeloord Izland 29-16 /15-6/
10.10. Beilen Norvégia 22-20 /10-11/
10.11. Wildervank Hollandia 24-15 /13-7/
10.12. Enschede Franciaország 16-12 /8-4/
10.24. Cegléd Ausztria 24-17 /11-11/
10.25. Cegléd Jugoszlávia 20-17 /9-9/
10.26. Cegléd NSZK 21-15 /11-5/
10.27. Budapest Fáy u. NDK 20-19 /19-19/
/11-8/
hosszabbítás
11.07. Iasi Bulgária 26-22 /13-13/
11.08. Iasi Lengyelország 22-26 /9-13/
11.10. Iasi Románia 19-23 /11-13/
12.04. Gödöllő Orosz SZ.SZ.K. 23-21 /13-9/
12.05. Esztergom Orosz SZ.SZ.K. 25-23 /16-11/
12.10. Lüneburg Izland 38-15 /18-5/ B VB
12.11. Uelzen Csehszlovákia 27-18 /15-7/ B VB
12.13. Soltau Ausztria 17-19 /5-12/ B VB
12.15. Wildeshausen Bulgária 24-11 /10-6/ B VB
12.16. Obenstrohe Románia 22-19 /9-8/ B VB
12.18. Schortens Szovjetunió 23-20 /10-9/ B VB
12.21. Oldenburg NDK 18-25 /11-10/ B VB
1986
01.30. Cheb NSZK 18-17 /6-9/
01.31. Cheb Szovjetunió 19-31 /7-18/
02.01. Cheb Lengyelország 25-24 /13-9/
03.04. Neubrandenburg Japán 37-21 /17-11/
03.05. Neubrandenburg NDK 17-25 /9-9/
03.06. Neubrandenburg Hollandia 23-20 /12-10/
03.07. Neubrandenburg Szovjetunió 22-28 /10-16/
03.08. Neubrandenburg Jugoszlávia 23-29 /10-17/
06.13. Veszprém Bulgária 33-25 /15-12/
06.14. Veszprém Hollandia 29-21 /16-9/
06.15. Veszprém OroszSZ.SZ.K. 22-23 /8-11/
06.18. Belgrád Szovjetunió 22-31 /10-16/
06.19. Belgrád Jugoszlávia 21-24 /8-12/
06.20. Belgrád Kína 24-23 /12-11/
06.21. Belgrád NDK 17-20 /11-10/
06.22. Belgrád Románia 19-27 /10-12/
07.13. Moszkva NSZK 15-19 /7-9/
07.14. Moszkva Japán 21-16 /12-11/
07.15. Moszkva EgyesültÁllamok 21-12 /8-7/
07.17. Moszkva Dánia 25-18 /12-4/
07.18. Moszkva Szovjetunió 15-26 /4-9/
10.15. Den Haag Csehszlovákia 25-22 /16-11/
10.16. Alkmaar Hollandia 22-17 /11-4/
10.17. Breda Norvégia 25-24 /14-9/
10.18. Geleen NSZK 25-22 /10-9/
10.19. Amszterdam NDK 16-21 /9-12/
10.23. Kecskemét Lengyelország 28-26 /12-13/
10.24. Kiskunhalas Hollandia 30-18 /16-12/
10.25. Hódmezővásárhely Ausztria 23-21 /10-12/
10.26. Szeged Románia 33-23 /16-13/
11.11. Constanta Bulgária 22-25 /10-11/
11.12. Constanta Franciaország 21-23 /11-9/
11.13. Constanta Románia 27-30 /16-13/
11.15. Constanta Jugoszlávia 18-18 /9-8/
11.22. Presov Csehszlovákia 21-20 /9-9/
11.23. Presov Csehszlovákia 18-23 /11-12/
12.04. Groningen EgyesültÁllamok 30-15 /13-4/ VB
12.06. Emmen Hollandia 21-19 /11-6/ VB
12.07. Leuwarden NDK 14-14 /5-9/ VB
12.09. Hoorn Jugoszlávia 18-19 /8-9/ VB
12.10. Apeldoorn Szovjetunió 18-19 /7-8/ VB
12.12. Hoorn Ausztria 22-19 /10-9/ VB
12.13. Utrecht NSZK 17-18 /8-10/ VB
1987
02.03. Cheb Szovjetunió 20-20 /11-10/
02.04. Tachov Csehszlovákia 20-21 /11-11/
02.05. Cheb Bulgária 25-18 /10-9/
02.06. Tachov Ausztria 23-22 /11-10/
02.07. Cheb NSZK 22-20 /12-6/
03.03. Neubrandenburg Svédország 23-16 /10-9/
03.05. Neubrandenburg NDK 16-19 /8-6/
03.06. Neubrandenburg Szovjetunió 19-27 /11-14/
03.07. Neubrandenburg Bulgária 33-19 /16-8/
03.20. Győr Bulgária 28-14 /13-6/
03.21. Győr Ausztria 29-22 /17-12/
03.22. Győr NSZK 19-17 /8-8/
06.16. Belgrád Jugoszlávia 20-24 /7-10/
06.18. Kostalac NDK 20-21 /10-10/
06.19. Pozarevac Norvégia 26-24 /14-9/
06.21. Kostalac Bulgária 25-19 /15-9/
10.21. Debrecen Ausztria 16-16 /6-10/
10.22. Hajdúböszörmény Bulgária 25-15 /14-9/
10.23. Miskolc Orosz SZSZK 29-29 /17-15/
10.24. Mátészalka Csehszlovákia 21-18 /11-9/
10.25. Debrecen Románia 22-19 /11-7/
11.11. Tynset Szovjetunió 20-27 /10-13/
11.12. Steinkser Norvégia 19-25 /9-10/
11.13. Trondheim NDK 14-23 /6-11/
11.14. Klabu Jugoszlávia 25-27 /12-13/
11.15. Trondheim Dél-Korea 29-29 /15-16/
11.27. Sopron Ausztria 31-20 /19-10/
11.28. Sopron Ausztria 24-19 /14-8/
12.01. Südstadt Ausztria 22-23 /8-11/
12.02. Südstadt Ausztria 20-21 /11-9/
12.09. VelikovoTirnovo Spanyolország 30-17 /15-11/ B VB
12.10. VelikovoTirnovo Lengyelország 26-24 /11-11/ B VB
12.12. VelikovoTirnovo Jugoszlávia 22-24 /9-10/ B VB
12.14. Szófia Kína 30-21 /14-9/ B VB
12.15. Szófia NDK 19-19 /8-8/ B VB
12.17. Szófia Kanada 45-14 /19-6/ B VB
12.20. Szófia Ausztria 22-17 /12-5/ B VB
1988
02.02. Cheb Csehszlovákia 16-22 /8-12/
02.03. Tachov Kína 23-24 /10-12/
02.04. Cheb NDK 28-33 /13-19/
02.06. Cheb NSZK 15-18 /7-7/
03.09. Neubrandenburg Svédország 23-19 /11-11/
03.10. Teterow Ausztria 20-15 /10-7/
03.11. Neubrandenburg Szovjetunió 25-22 /13-10/
03.12. Neubrandenburg Norvégia 18-18 /8-9/
03.13. Neubrandenburg NDK 18-22 /5-12/
05.27. Szeged Norvégia 19-23 /8-8/
05.28. Szeged Ausztria 23-14 /12-6/
05.29. Szeged Jugoszlávia 21-21 /10-12/
06.08. Kikinda Bulgária 34-20 /18-11/
06.09. Temerin Románia 21-22 /12-12/
06.10. Kikinda Dánia 26-24 /13-11/
06.11. Kikinda Jugoszlávia 21-29 /8-17/
06.12. Novi Becsej Lengyelország 30-14 /14-8/
10.21. Arnheim Hollandia 27-25 /15-11/
10.22. Amstelveen Lengyelország 21-19 /11-11/
10.23. Arnheim Izland 21-20 /10-9/
11.04. Békéscsaba Lengyelország 24-20 /13-11/
11.05. Békéscsaba Ausztria 22-16 /11-4/
11.06. Békéscsaba Románia 20-17 /10-9/
1989
01.31. Cheb Csehszlovákia 18-25 /8-11/
02.01. Cheb Dánia 18-19 /10-9/
02.02. Tachov NDK 24-23 /9-10/
02.03. Tachov Bulgária 31-27 /18-14/
02.04. Cheb NSZK 24-19 /11-7/
03.07. Neubrandenburg NDK 17-23 /9-12/
03.08. Neubrandenburg Svédország 24-18 /12-8/
03.09. Neubrandenburg Szovjetunió 22-27 /8-14/
03.10. Neubrandenburg Norvégia 23-19 /12-10/
03.11. Neubrandenburg Bulgária 38-30 /18-14/
05.26. Nyíregyháza Hollandia 31-22 /15-10/
05.27. Nyírbátor Ausztria 36-16 /16-4/
05.28. Nyíregyháza Lengyelország 15-16 /8-10/
09.15. Szöul Dél Korea 28-20 /12-10/
09.16. Szöul Szovjetunió 15-23 /6-11/
09.17. Szöul Japán 30-17 /18-7/
10.26. Szolnok Dánia 24-20 /12-10/
10.27. Cegléd Ausztria 23-22 /13-8/
10.28. Szolnok Bulgária 24-23 /16-13/
10.29. Cegléd Csehszlovákia 24-17 /10-7/
11.22. Topolcsány Csehszlovákia 19-19 /10-12/
11.23. Győr Csehszlovákia 25-23 /12-11/
11.24. Vágsellye Csehszlovákia 21-18 /11-8/
12.01. Odder Svédország 18-18 /9-11/ B VB
12.02. Bradstrup Hollandia 21-22 /10-12/ B VB
12.03. Randers NDK 21-26 /10-14/ B VB
12.05. Rotka Ersbro Brazília 33-18 /18-13/ B VB
12.06. Ikast Portugália 25-8 /11-2/ B VB
12.08. Bradstrup Egyesült Államok 31-15 /18-4/ B VB
1990
03.06. Neubrandenburg Norvégia 26-21 /12-13/
03.07. Neusprelitz Szovjetunió 17-19 /8-11/
03.08. Neubrandenburg Bulgária 21-18 /11-11/
03.09. Neubrandenburg NDK 16-12 /10-5/
03.10. Neubrandenburg NSZK 21-19 /10-11/
06.02. Cegléd Bulgária 22-22 /11-9/
06.03. Cegléd Jugoszlávia 21-19 /12-11/
06.04. Cegléd Svájc 27-18 /13-8/
06.05. Cegléd Dél Korea 32-30 /14-14/
06.14. Apatin Kína 23-24 /14-11/
06.15. Zombor Jugoszlávia 21-25 /12-12/
06.16. Zombor Szovjetunió 22-21 /11-11/
06.17. Zombor Románia 19-21 /7-11/
09.11. Győr Ausztria 21-18 /11-12/
09.12. Südstadt Ausztria 20-21 /11-11/
10.25. Győr Franciaország 22-14 /8-7/
10.26. Győr Dánia 19-18 /9-9/
10.27. Győr Olaszország 31-17 /18-7/
10.28. Győr Ausztria 20-17 /7-8/
10.31. Sopron Hollandia 28-21 /15-8/
11.01. Sopron Szovjetunió 24-27 /16-13/
11.02. Bad Vöslau Ausztria 18-19 /10-10/
11.03. Ternitz Szovjetunió 21-23 /8-11/
11.04. Bécs Hollandia 31-13 /20-6/
1991
03.06. Pozsony Cseh és Szlovák SZK 22-18 /10-10/
03.13. Mortara Törökország 31-9 /11-6/ C VB
03.14. Mortara Görögország 25-8 /13-4/ C VB
03.17. Mortara Izrael 27-6 /13-5/ C VB
03.18. Mortara Spanyolország 19-19 /9-8/ C VB
03.20. Mortara Svájc 26-15 /17-8/ C VB
03.21. Mortara Cseh és Szlovák SZK 28-12 /11-4/ C VB
03.23. Cassano Magnago Hollandia 22-17 /10-7/ C VB döntő
06.12. Budapest Fáy u. Egyesült Államok 32-18 /16-8/
06.14. Dorog Egyesült Államok 29-25 /15-10/
06.20. Szabadka Lengyelország 23-20 /12-11/
06.22. Szabadka Jugoszlávia 19-20 /10-8/
09.09. Coloradó Springs Horvátország 26-14 /12-6/
09.10. Coloradó Springs Spanyolország 23-15 /11-8/
09.11. Coloradó Springs Egyesült Államok 21-22 /10-11/
09.13. Coloradó Springs Horvátország 22-16 /11-5/
09.14. Coloradó Springs Spanyolország 15-15 /9-6/
09.15. Coloradó Springs Egyesült Államok 21-17 /10-8/
10.24. Győr Bulgária 31-18 /14-10/
10.25. Győr Svédország 18-15 /9-3/
10.26. Győr Lengyelország 35-22 /15-13/
10.27. Győr Ausztria 22-13 /12-6/
12.06. Linz Románia 21-23 /9-10/
12.07. Bécs Ausztria 19-22 /10-10/
12.09. Bécs Cseh SZSZK 17-17 /8-12/
1992
03.11. Neubrandenburg FÁK 22-24 /10-15/
03.12. Neubrandenburg Franciaország 24-17 /17-6/
03.13. Neubrandenburg Németország 25-18 /14-9/
03.14. Neubrandenburg Románia 25-26 /12-13/
03.15. Neubrandenburg Norvégia 19-16 /9-9/
04.26. Madrid Németország 25-26 /13-12/
04.27. Madrid Svédország 24-15 /11-8/
04.28. Madrid Egyesült Államok 23-22 /11-12/
04.30. Madrid FÁK 24-27 /10-13/
05.01. Madrid Spanyolország 23-16 /14-6/
06.14. Budapest Fáy u. Svédország 19-16 /10-10/
06.14. Budapest Fáy u. Norvégia 19-13 /11-5/
06.15. Budapest Fáy u. Kína 20-18 /9-9/
06.16. Budapest Fáy u. Románia 29-21 /11-8/
10.12. Szentlörinc Horvátország 24-23 /12-12/
10.13. Pécs Horvátország 22-22 /13-6/
10.29. Győr Románia 18-24 /7-14/
10.30. Győr Franciaország 26-17 /14-9/
10.30. Győr Olaszország 35-15 /18-7/
10.31. Győr Ausztria 18-10 /9-5/
11.10. Oslo Franciaország 24-16 /12-7/
11.11. Oslo Lengyelország 24-19 /11-5/
11.12. Oslo Oroszország 25-25 /14-14/
11.14. Skjöberg Dánia 36-37 /29-29/
/18-18/
hosszabbítás
11.15. Oslo Oroszország 20-21 /11-12/
11.20. Debrecen Japán 38-21 /17-11/
11.21. Békéscsaba Japán 29-19 /16-9/
11.29. Kaunas Hollandia 19-17 /10-3/ B VB
11.30. Kaunas Koreai NDK 27-22 /14-14/ B VB
12.02. Kaunas Spanyolország 20-20 /9-10/ B VB
12.03. Kaunas Svédország 19-19 /10-9/ B VB
12.05. Kaunas Litvánia 26-23 /9-12/ B VB
12.06. Kaunas Cseh SZSZK 32-22 /17-8/ B VB döntő
1993
03.09. Budapest Népfürdő u. Norvégia 20-16 /9-8/
03.14. Szekszárd Szlovénia 24-23 /12-10/ EB selejtező
05.30. Ptuj Szlovénia 23-23 /11-11/ EB selejtező
06.06. Debrecen Lengyelország 23-19 /13-7/ EB selejtező
06.13. Kijev Ukrajna 21-25 /9-12/ EB selejtező
06.20. Százhalombatta Ukrajna 18-17 /11-5/ EB selejtező
09.02. Békéscsaba Ukrajna 28-14 /14-6/
09.03. Békéscsaba Románia 24-23 /13-9/
09.04. Békéscsaba Szlovákia 27-21 /12-9/
10.16. Chiechanow Lengyelország 18-21 /8-13/ EB selejtező
11.17. Győr Svájc 29-22 /17-9/
11.18. Győr Kína 44-21 /21-11/
11.19. Győr Horvátország 21-20 /9-10/
11.24. Oslo Norvégia 15-18 /9-6/ VB
11.26. Oslo Lengyelország 25-25 /13-12/ VB
11.28. Trondheim Spanyolország 22-13 /9-9/ VB
11.30. Bodo Oroszország 24-24 /12-13/ VB
12.01. Drammen Dánia 23-37 /11-21/ VB
12.03. Ostre Dél Korea 33-31 /13-15/ VB
12.04. Oslo Ausztria 16-9 /7-3/ VB
1994
03.04. Dunaújváros Izland 34-21 /16-9/
03.05. Győr Izland 31-16 /17-9/
06.24. Békés Ukrajna 30-19 /16-10/
06.25. Orosháza Franciaország 20-15 /8-9/
06.26. Orosháza Románia 26-22 /13-15/
06.29. Madeira Spanyolország 23-24 /12-12/
07.02. Madeira Észtország 36-12 /19-3/
07.03. Madeira Portugália 33-24 /15-7/
08.23. Héviz Horvátország 24-15 /11-7/
08.24. Zalaegerszeg Horvátország 16-17 /8-8/
09.08. Dunaújváros Ausztria 23-18 /12-7/
09.09. Dunaújváros Lengyelország 22-21 /7-11/
09.10. Dunaújváros Norvégia 23-19 /13-6/
09.17. Oldenburg Csehország 25-19 /13-9/ EB
09.18. Oldenburg Szlovákia 23-23 /9-17/ EB
09.19. Oldenburg Románia 24-16 /13-6/ EB
09.21. Oldenburg Németország 25-22 /12-8/ EB
09.22. Oldenburg Oroszország 19-27 /11-14/ EB
09.24. Berlin Dánia 28-29 /26-26/
/15-13/
EB
hosszabbítás
09.25. Berlin Norvégia 19-24 /6-10/ EB
11.25. Győr Macedónia 25-14 /14-8/
11.26. Győr Fehéroroszország 33-18 /14-8/
11.27. Győr Horvátország 20-19 /13-13/
1995
06.07. Gyula Ukrajna 28-18 /15-10/
06.08. Gyula Litvánia 20-13 /10-7/
06.09. Orosháza Szlovénia 30-23 /12-13/
06.10. Gyula Hollandia 26-10 /10-6/
06.11. Gyula Románia 29-20 /16-10/
08.16. Vágsellye Szlovákia 26-21 /10-13/
08.18. Győr Szlovákia 28-21 /14-8/
09.08. Héviz Norvégia 29-20 /15-11/
09.09. Dunaújváros Norvégia 27-18 /12-10/
10.18. Schiedam Kanada 33-14 /20-7/
10.19. Schiedam Franciaország 23-25 /9-11/
10.20. Schiedam Hollandia 28-20 /13-8/
10.21. Schiedam Portugália 31-13 /13-7/
10.22. Schiedam Dél Korea 17-30 /9-14/
11.29. Budapest Körcsarnok Japán 35-16 /19-10/
11.30. Budapest Körcsarnok Szlovákia 27-23 /17-12/
12.05. Budapest Körcsarnok Ukrajna 30-23 /12-11/ VB
12.06. Győr Brazília 33-14 /16-7/ VB
12.08. Győr Horvátország 17-15 /11-5/ VB
12.10. Budapest Körcsarnok EgyesültÁllamok 30-17 /12-7/ VB
12.12. Budapest Körcsarnok Kína 21-20 /13-8/ VB
12.14. Budapest Körcsarnok Oroszország 23-18 /11-10/ VB
12.15. Budapest Körcsarnok Norvégia 22-21 /13-11/ VB
12.17. Bécsújhely Dél Korea 20-25 /11-9/ VB döntő
1996
01.31. Százhalombatta Szlovákia 30-22 /17-8/ EB selejtező
02.04. Puchov Szlovákia 15-17 /6-11/ EB selejtező
03.06. Baki Azerbajdzsán 33-20 /18-9/ EB selejtező
03.10. Százhalombatta Azerbajdzsán 32-19 /16-6/ EB selejtező
04.05. Bécsújhely Ausztria 17-17 /6-8/ EB selejtező
04.07. Cegléd Ausztria 22-20 /13-9/ EB selejtező
07.06. Oslo Norvégia 18-31 /8-17/
07.07. Oslo Svédország 22-18 /11-9/
07.11. Győr Lengyelország 25-14 /11-7/
07.12. Győr Ukrajna 23-19 /14-12/
07.13. Győr Németország 24-22 /10-12/
07.26. Atlanta Kína 29-19 /14-11/ Olimpia
07.28. Atlanta Egyesült Államok 30-24 /19-8/ Olimpia
07.30. Atlanta Dánia 22-27 /12-14/ Olimpia
08.01. Atlanta Dél Korea 25-39 /10-19/ Olimpia
08.03. Atlanta Norvégia 20-18 /6-9/ Olimpia
11.21. Arad Horvátország 20-22 /9-12/
11.23. Arad Románia 27-33 /16-18/
11.29. Győr Jugoszlávia 21-18 /13-8/
11.30. Győr Németország 22-20 /13-9/
12.06. Bröndby Lengyelország 21-19 /10-10/ EB
12.07. Bröndby Svédország 26-31 /13-13/ EB
12.08. Bröndby Horvátország 19-24 /11-13/ EB
12.10. Herning Ausztria 15-24 /7-11/ EB
12.11. Herning Dánia 28-29 /14-14/ EB
12.13. Frederica Ukrajna 22-27 /14-14/ EB
1997
01.29. Vác Olaszország 25-10 /14-6/ VB selejtező
02.01. Brixen Olaszország 28-10 /15-2/ VB selejtező
04.23. Nis Jugoszlávia 18-23 /9-9/ VB selejtező
04.27. Nyíregyháza Jugoszlávia 29-21 /13-11/ VB selejtező
06.05. Graz Ausztria 21-23 /13-11/
06.06. Graz Ausztria 24-25 /13-10/
08.22. Delnice Románia 22-23 /8-7/
08.24. Rijeka Horvátország 25-26 /10-14/
09.08. Szöul Oroszország 25-26 /10-10/
09.09. Szöul Kína 31-24 /16-13/
09.10. Szöul Dél Korea 21-25 /12-11/
09.12. Szöul Ukrajna 28-27 /12-16/
09.13. Szöul Ausztria 33-25 /16-12/
11.25. Eger Japán 41-16 /22-12/
11.26. Eger Csehország 29-21 /15-10/
11.27. Eger Lengyelország 21-23 /11-13/
12.02. Rotenburg Uruguay 36-12 /19-7/ VB
12.03. Rotenburg Elefántcsontpart 33-21 /17-6/ VB
12.04. Rotenburg Románia 30-26 /19-14/ VB
12.06. Rotenburg Dél Korea 29-30 /17-16/ VB
12.07. Rotenburg Algéria 28-13 /16-5/ VB
12.09. Rotenburg Dánia 25-30 /12-19 VB
1998
02.11. Százhalombatta Bulgária 25-24 /14-13/ EB selejtező
02.15. Gabrovo Bulgária 20-19 /11-12/ EB selejtező
03.11. Veseli nad Moravou Csehország 26-23 /15-12/ EB selejtező
03.15. Dunaújváros Csehország 28-16 /13-8/ EB selejtező
04.29. Nyíregyháza Németország 27-24 /13-10/ EB selejtező
05.03. Sindelfingen Németország 28-28 /13-11/ EB selejtező
11.21. Neubrandenburg Macedónia 32-27 /16-14/
11.22. Neubrandenburg Németország 25-23 /12-14/
11.28. Tatabánya Szlovénia 34-23 /22-7/
11.29. Százhalombatta Szlovénia 32-24 /16-13/
12.05. Bergen Norvégia 20-29 /10-15/
12.08. Lillehammer Norvégia 24-25 /13-10/
12.11. Amszterdam Románia 28-24 /14-11/ EB
12.13. Amszterdam Hollandia 28-19 /12-5/ EB
12.14. Amszterdam Ausztria 21-26 /10-11/ EB
12.16. Amszterdam Németország 25-18 /13-10/ EB
12.17. Amszterdam Ukrajna 29-22 /17-11/ EB
12.19. Hertogenbosch Norvégia 14-28 /8-13/ EB
12.20. Amszterdam Ausztria 30-24 /18-11/ EB
1999
03.20. Dunaújváros Németország 27-21 /15-13/
03.21. Szekszárd Németország 31-25 /16-10/
08.12. Komárom Japán 31-21 /18-10/
08.14. Sopron Norvégia 27-20 /16-14/
08.15. Győr Norvégia 22-21 /7-11/
09.07. Sydney Norvégia 22-23 /12-8/ Előolimpia
09.08. Sydney Ausztrália 30-17 /18-9/ Előolimpia
09.09. Sydney Dél Korea 21-22 /14-8/ Előolimpia
09.10. Sydney Dánia 23-26 /10-15/ Előolimpia
09.12. Sydney Dél Korea 26-22 /12-14/ Előolimpia
11.10. Bergen Lengyelország 23-18 /10-9/
11.12. Bergen Franciaország 20-22 /11-12/
11.13. Jorsta Ausztria 29-30 /17-13/
11.14. Oslo Norvégia 29-22 /18-13/
11.20. Fadd Románia 37-30 /19-15/
11.21. Paks Macedónia 29-12 /13-7/
11.22. Szekszárd Csehország 31-22 /16-9/
11.30. Lillehammer Brazília 22-13 /10-5/ VB
12.01. Gjovik Kongó 39-17 /17-10/ VB
12.02. Lillehammer Kína 34-25 /15-10/ VB
12.04. Hamar Oroszország 34-25 /22-8/ VB
12.05. Hamar Dél Korea 33-29 /17-16/ VB
12.07. Gjovik Angola 38-18 /16-9/ VB
12.09. Trondheim Norvégia 21-24 /11-15/ VB
12.11. Lillehammer Németország 39-25 /21-10/ VB
12.12. Lillehammer Dánia 35-27 /20-13/ VB
2000
04.05. Debrecen Románia 31-19 /16-11/
04.08. Hluk Csehország 26-25 /12-14/ EB selejtező
04.16. Nyíregyháza Csehország 33-20 /15-10/ EB selejtező
07.22. Réunion Franciaország 25-27 /13-13/
07.26. Réunion Franciaország 22-17 /10-8/
07.28. Saint Denis Franciaország 26-24 /13-14/
09.02. Pápa Lengyelország 36-20 /19-10/
09.03. Győr Ukrajna 41-23 /22-11/
09.17. Sydney Angola 42-22 /18-13/ Olimpia
09.19. Sydney Franciaország 23-22 /12-14/ Olimpia
09.21. Sydney Dél Korea 33-41 /19-16/ Olimpia
09.23. Sydney Románia 21-21 /10-12/ Olimpia
09.28. Sydney Ausztria 28-27 /25-25/
/14-12/
Olimpia
hosszabbítás
09.29. Sydney Norvégia 28-23 /16-10/ Olimpia
10.01. Sydney Dánia 27-31 /16-14/ Olimpia döntő
11.22. Tatabánya Szlovákia 28-28 /18-13/
11.23. Nagysurány Szlovákia 29-28 /16-10/
11.29. Bergen Németország 30-31 /18-16/
11.30. Bergen Norvégia 26-25 /15-13/
12.02. Trondheim Lengyelország 37-32 /20-16/
12.03. Trondheim Németország 34-33 /30-30/
/12-13/
hosszabbítás
12.08. Valcea Jugoszlávia 33-33 /17-18/ EB
12.09. Valcea Németország 33-22 /15-12/ EB
12.10. Valcea Ausztria 35-12 /13-6/ EB
12.12. Valcea Franciaország 32-29 /14-12/ EB
12.13. Valcea Oroszország 26-19 /17-12/ EB
12.16. Bukarest Románia 25-24 /13-12/ EB
12.17. Bukarest Ukrajna 32-30 /26-26/
/17-13/
EB döntő
hosszabbítás
2001
03.26. Aarhaus Dánia 17-26 /9-14/
04.12. Nagykanizsa Oroszország 27-29 /15-17/
04.13. Zalaegerszeg Oroszország 35-26 /18-15/
04.14. Nagyatád Oroszország 27-27 /12-11/
11.10. Radenci Szlovénia 30-28 /13-16/
11.11. Zalaegerszeg Szlovénia 34-28 /15-14/
11.14. Budapest SAP csarnok Dánia 19-22 /7-8/
11.15. Győr Ausztria 26-21 /16-7/
11.16. Bécs Norvégia 21-24 /10-13/
11.23. Kijev Ukrajna 30-26 /12-13/
11.24. Kijev Oroszország 24-26 /15-12/
12.04. Merano Angola 24-23 /12-12/ VB
12.05. Merano Kongó 35-15 /21-9/ VB
12.06. Merano Spanyolország 27-23 /11-14/ VB
12.08. Merano Svédország 29-30 /17-15/ VB
12.09. Merano Románia 27-26 /12-15/ VB
12.11. Trento Kína 24-23 /11-13/ VB
12.13. Merano Oroszország 23-30 /10-15/ VB
12.15. Trento Ausztria 36-33 /16-19/ VB
12.16. Merano Franciaország 30-31 /16-14/ VB
2002
08.22. Tiszaúváros Norvégia 35-24 /18-15/
08.23. Miskolc Norvégia 31-29 /17-14/
08.24. Eger Norvégia 21-24 /9-12/
11.14. Székesfehérvár Horvátország 31-27 /15-16/
11.15. Győr Horvátország 28-30 /15-14/
11.16. Mór Horvátország 26-23 /16-15/
11.19. Bayonne Franciaország 24-27 /11-16/
11.20. Bordeaux Franciaország 23-24 /11-14/
11.22. Párizs Spanyolország 26-27 /11-16/
11.23. Párizs Jugoszlávia 33-29 /17-12/
11.24. Párizs Franciaország 26-23 /14-13/
11.28 Kijev Oroszország 26-27 /14-10/
11.29 Kijev Ukrajna 31-32 /13-14/
11.30 Kijev Franciaország 26-24 /14-10/
12.06 Aarhaus Fehéroroszország 34-23 /16-12/ EB
12.07 Aarhaus Szlovénia 31-28 /16-14/ EB
12.08 Aarhaus Csehország 33-26 /17-13/ EB
12.10 Farum Oroszország 29-39 /17-21/ EB
12.11 Farum Németország 30-25 /15-14/ EB
12.12 Farum Norvégia 23-24 /11-13/ EB
12.15 Aarhaus Jugoszlávia 43-29 /24-20/ EB
2003
03.27 Győr Brazília 35-28 /19-16/
03.28 Győr Románia 31-26 /17-12/
05.24 Tuzla Bosznia-Hercegovina 44-22 /19-13/ VB selejtező
05.31 Nyíregyháza Bosznia-Hercegovina 44-19 /25-8/ VB selejtező
07.30 Tiszaújváros Dél Korea 30-34 /14-19/
07.31 Miskolc Dél Korea 31-27 /18-17/
11.07 Skien Norvégia 26-26 /11-12/
11.08 Larvik Dánia 29-26 /15-14/
11.09 Drammen Oroszország 30-31 /12-14/
11.10 Breszt Franciaország 21-26 /11-13/
11.12 Lorient Franciaország 31-27 /14-14/
11.14 Párizs Franciaország 30-27 /17-13/
11.15 Párizs Oroszország 32-35 /14-17/
11.16 Párizs Angola 36-18 /14-10/
11.20 Budapest Astra Zeneca csarnok Csehország 29-23 /14-13/
11.21 Budapest Astra Zeneca csarnok Franciaország 17-29 /7-12/
11.22 Budapest Astra Zeneca csarnok Spanyolország 23-26 /11-14/
12.02 Csáktornya Elefántcsontpart 43-25 /19-13/ VB
12.03 Csáktornya Németország 27-30 /17-14/ VB
12.04 Csáktornya Szlovénia 38-25 /20-17/ VB
12.06 Csáktornya Kína 34-30 /14-14/ VB
12.07 Csáktornya Dánia 29-19 /14-8/ VB
12.09 Rijeka Románia 30-27 /16-16/ VB
12.10 Rijeka Norvégia 24-24 /14-11/ VB
12.11 Rijeka Ukrajna 35-23 /18-10/ VB
12.13 Zágráb Dél Korea 40-38 /22-19/ VB
12.14 Zágráb Franciaország 29-32 /28-28/
/11-8/
VB döntő
hosszabbítás
2004
03.02 Aarhaus Dánia 18-29 /6-13/
03.05 Dunaújváros Hollandia 37-20 /20-11/
03.07 Győr Dánia 29-27 /13-13/
07.15 Debrecen Svédország 32-24 /17-11/
07.16 Nyíradony Svédország 32-25 /18-12/
07.22 Bordeaux Brazília 31-29 /17-10/
07.23 Boulazac Dánia 27-28 /15-14/
07.25 Bayonne Franciaország 24-23 /12-9/
08.04 Veszprém Franciaország 31-31 /14-15/
08.05 Budapest Franciaország 33-32 /17-17/
08.15 Athén Kína 28-24 /17-11/ Olimpia
08.17 Athén Görögország 33-20 /15-9/ Olimpia
08.21 Athén Brazília 35-26 /19-14/ Olimpia
08.23 Athén Ukrajna 22-23 /12-8/ Olimpia
08.26 Athén Franciaország 23-25 /13-10/ Olimpia
08.28 Athén Brazília 36-31 /17-14/ Olimpia
08.29 Athén Spanyolország 38-29 /22-15/ Olimpia
11.18 Békéscsaba Ukrajna 25-21 /15-13/
11.19 Gyula Ukrajna 26-26 /16-14/
11.25 Zalaegerszeg Szlovénia 33-30 /17-17/
12.02 Debrecen Főnix Csarnok Románia 35-24 /18-12/
12.09 Győr Egyetemi csarnok Fehéroroszország 32-22 /17-7/ EB
12.10 Győr Egyetemi csarnok Ausztria 34-29 /17-15/ EB
12.12 Győr Egyetemi csarnok Franciaország 32-23 /14-12/ EB
12.14 Debrecen Főnix Csarnok Németország 26-25 /10-13/ EB
12.15 Debrecen Főnix Csarnok Románia 31-25 /17-13/ EB
12.16 Debrecen Főnix Csarnok Dánia 23-24 /14-8/ EB
12.18 Budapest Papp László Aréna Norvégia 29-44 /16-21/ EB
12.19 Budapest Papp László Aréna Oroszország 29-24 /14-13/ EB
2005
03.02 Dunaújváros Dánia 29-20 /16-12/
03.05 Aarhus Dánia 27-27 /15-14/
03.06 Fredrikshavn Dánia 26-23 /14-13/
03.23 Győr Szlovákia 41-19 /21-8/
08.11 Székesfehérvár Brazília 27-22 /15-12/
08.12 Balatonfüred Lengyelország 23-18 /9-10/
08.13 Székesfehérvár Románia 20-20 /11-7/
10.14 Rijeka Szlovénia 28-22 /13-14/
10.15 Rijeka Spanyolország 33-25 /11-11/
10.16 Rijeka Horvátország 27-30 /10-12/
11.24 Balatonfüred Ausztria 42-27 /23-13/
11.26 Balatonfüred Horvátország 31-25 /16-11/
12.05 Szentpétervár Ausztrália 57-9 /27-5/ VB
12.06 Szentpétervár Angola 34-30 /14-17/ VB
12.07 Szentpétervár Szlovénia 27-27 /11-14/ VB
12.09 Szentpétervár Dél Korea 42-29 /22-13 VB
12.10 Szentpétervár Norvégia 20-18 /6-9/ VB
12.12 Szentpétervár Horvátország 27-26 /16-13/ VB
12.13 Szentpétervár Hollandia 37-30 /21-16/ VB
12.15 Szentpétervár Oroszország 33-35 /17-15/ VB
12.17 Szentpétervár Románia 24-26 /14-15/ VB
12.18 Szentpétervár Dánia 27-24 /14-15/ VB
2006
04.04. Kristianstad Norvégia 25-24 /11-16/
04.07. Ózd Norvégia 28-22 /11-10/
04.08. Miskolc Norvégia 23-26 /10-14/
06.02. Florianópolis Argentína 48-19 /23-12/
06.03. Florianópolis Uruguay 46-26 /25-8/
06.04. Florianópolis Brazília 34-34 /17-18/
06.06. Cascavel Brazília 28-25 /16-16/
06.07. Foz doIguacú Brazília 30-31 /10-15/
08.18. Budapest Dél Korea 34-31 /16-18/
08.19. Budapest Oroszország 42-33 /24-15/
11.02. Kassa Szlovákia 34-29 /19-15/
11.04. Tiszaújváros Szlovákia 30-27 /15-11/
11.23. Nyíregyháza Spanyolország 26-20 /13-7/
11.25. Nyíregyháza Horvátország 25-19 /12-8/
12.07. Skövde Ausztria 42-23 /15-12/ EB
12.08. Skövde Macedónia 30-22 /16-10/ EB
12.10. Skövde Szerbia 35-27 /16-10/ EB
12.12. Göteborg Németország 27-34 /9-19/ EB
12.13. Göteborg Lengyelország 37-21 /15-9/ EB
12.14. Göteborg Norvégia 31-34 /16-17/ EB
12.16. Stockholm Svédország 32-25 /17-12/ EB
2007
02.28. Szombathely Norvégia 32-27 /15-15/
03.03. Forde Norvégia 24-30 /13-15/
08.16. Pápa Románia 32-32 /15-16/
08.17. Győr Lengyelország 34-16 /21-6/
08.18. Győr Oroszország 32-32 /19-12/
10.17. Debrecen Ausztria 44-22 /25-9/
10.18. Debrecen Litvánia 33-20 /18-11/
10.19. Nyíregyháza Kína 40-21 /20-11/
11.23. Dabas Montenegró 37-26 /15-14/
11.24. Kiskunfélegyháza Montenegró 32-28 /16-12/
12.02. Nimes Japán 35-31 /19-16/ VB
12.03. Nimes Kongó 33-20 /18-9/ VB
12.04. Nimes Spanyolország 26-26 /13-14/ VB
12.06. Dijon Lengyelország 28-26 /11-13/ VB
12.08. Dijon Németország 30-30 /17-14/ VB
12.09. Dijon Románia 34-31 /14-16/ VB
12.11. Dijon Dél Korea 26-31 /9-12/ VB
12.13. Párizs Oroszország 35-36 /22-20/ VB
12.15. Párizs Franciaország 27-32 /15-16/ VB
12.16. Párizs Angola 36-37 /20-17/ VB
2008
03.28. Bukarest Lengyelország 39-30 /17-18/ olimpia sel.
03.29. Bukarest Románia 29-31 /13-17/ olimpia sel.
03.30. Bukarest Japán 39-29 /20-14/ olimpia sel.
06.01 Debrecen Főnix csarnok Európa válogatott 38-32 /16-16/
07.16 Kolozsvár Románia 25-27 /13-13/
07.18 Nyíregyháza Románia 28-28 /13-15/
07.22 Larvik Norvégia 21-35 /9-16/
07.23 Larvik Norvégia 25-32 /13-17/
07.25 Helsinge Dánia 25-24 /13-11/
07.26 Roskilde Norvégia 32-33 /13-15/
08.09 Peking Svédország 30-24 /15-14/ Olimpia
08.11 Peking Brazília 28-28 /17-12/ Olimpia
08.13 Peking Németország 25-24 /12-14/ Olimpia
08.15 Peking Oroszország 24-33 /15-16/ Olimpia
08.17 Peking Dél Korea 22-33 /11-19/ Olimpia
08.19 Peking Románia 34-30 /16-14/ Olimpia
08.21 Peking Oroszország 20-22 /9-14/ Olimpia
08.23 Peking Dél Korea 28-33 /15-13/ Olimpia
10.14 Aarhus Franciaország 23-29 /11-12/ Világ kupa
10.15 Aarhus Oroszország 24-29 /9-11/ Világ kupa
10.16 Aarhus Dánia 33-36 /16-20/ Világ kupa
11.21 Szombathely Ausztria 33-21 /16-8/
11.22 Szombathely Macedónia 38-29 /19-14/
11.23 Szombathely Horvátország 33-30 /20-15/
12.03 Skopje Románia 21-27 /9-11/ EB
12.05 Skopje Dánia 26-26 /17-16/ EB
12.07 Skopje Franciaország 29-26 /15-14/ EB
12.09 Ohrid Ukrajna 26-24 /10-9/ EB
12.10 Ohrid Norvégia 20-34 /8-13/ EB
12.11 Ohrid Spanyolország 21-23 /12-10/ EB
2009
03.04 Ózd Szlovénia 37-25 /20-14/
03.06 Miskolc Svédország 31-29 /16-16/
06.06 Partizánske Szlovákia 22-21 /11-9/ VB selejtező
06.14 Nyíregyháza Szlovákia 33-22 /18-11/ VB selejtező
09.22 Aarhus Németország 26-30 /16-11/ Világ kupa
09.23 Aarhus Norvégia 13-33 /5-17/ Világ kupa
09.24 Aarhus Franciaország 24-16 /12-10/ Világ kupa
10.15 Kecskemét Csehország 24-20 /13-9/ EB selejtező
10.18 Baki Azerbajdzsán 31-15 /16-6/ EB selejtező
11.19 Tatabánya Hollandia 27-25 /16-13/
11.20 Pápa Ukrajna 28-27 /15-10/
11.21 Győr Lengyelország 32-22 /13-10/
12.05 Suzhou Tunézia 33-25 /15-11/ VB
12.06 Suzhou Chile 48-14 /24-6/ VB
12.07 Suzhou Románia 25-31 /7-16/ VB
12.09 Suzhou Norvégia 19-25 /11-11/ VB
12.10 Suzhou Japán 35-28 /15-14/ VB
12.12 Suzhou Spanyolország 21-21 /8-10/ VB
12.13 Suzhou Dél Korea 28-28 /17-11/ VB
12.15 Suzhou Kína 25-21 /14-10/ VB
12.17 Suzhou Ausztria 41-25 /17-15/ VB
2010
04.01 Lund Svédország 27-26 /15-12/ EB selejtező
04.04 Békéscsaba Svédország 26-24 /16-10/ EB selejtező
05.26 Plzen Csehország 31-23 /17-13/ EB selejtező
05.30 Nyíregyháza Azerbajdzsán 35-26 /19-12/ EB selejtező
08.26 Kisvárda Törökország 35-17 /16-10/
08.27 Fehérgyarmat Macedónia 33-19 /21-8/
08.28 Nyíregyháza Horvátország 32-31 /14-15/
09.21 Aarhus Németország 22-19 /9-10/ Világ kupa
09.22 Aarhus Dánia 24-28 /10-11/ Világ kupa
09.23 Aarhus Franciaország 26-29 /12-14/ Világ kupa
11.27 Miskolc Tunézia 36-22 /21-12/
11.28 Tiszaújváros Ukrajna 30-27 /12-14/
12.07 Lillehammer Szlovénia 28-19 /16-10/ EB
12.08 Lillehammer Franciaország 21-18 /12-7/ EB
12.10 Lillehammer Norvégia 13-34 /7-19/ EB
12.12 Lillehammer Ukrajna 26-25 /14-12/ EB
12.14 Lillehammer Hollandia 19-27 /10-15/ EB
12.15 Lillehammer Svédország 19-24 /12-10/ EB
2011
04.23 Dabas Hollandia 28-24 /17-13/
04.24 Százhalombatta Brazília 25-32 /12-17/
06.05 Balingen Németország 24-26 /12-11/ VB selejtező
06.11 Győr Németország 22-27 /12-14/ VB selejtező
10.19 Szombathely Azerbajdzsán 41-19 /20-7/ EB selejtező
10.23 Mogilev Fehéroroszország 28-25 /14-12/ EB selejtező
11.18 Szörényvár Románia 35-33 17-20/
11.19 Szörényvár Szerbia 33-37 /17-22/
11.20 Szörényvár Macedónia 31-20 /16-11/
2012
03.22 Nyíregyháza Németország 25-23 /14-10/ EB selejtező
03.25 Trier Németország 18-26 /9-13/ EB selejtező
05.30 Baki Azerbajdzsán 34-24 /14-9/ EB selejtező
06.03 Dabas Fehérorszország 28-21 /14-10/ EB selejtező
09.13 Cheb Izland 35-21 /20-15/
09.14 Cheb Csehország 35-31 /16-16/
09.15 Cheb Szlovákia 34-29 /15-17/
10.05 Nagyvárad Ukrajna 30-25 /19-10/
10.07 Nagyvárad Románia 20-26 /9-13/
11.23 Kijev Ukrajna 33-25 /15-13/
11.24 Kijev Macedónia 33-28 /20-11/
11.25 Kijev Hollandia 29-22 /17-10/
12.04 Újvidék Horvátország 27-28 /14-15/ EB
12.05 Újvidék Németország 24-21 /11-14/ EB
12.07 Újvidék Spanyolország 32-31 /17-14/ EB
12.09 Újvidék Montenegró 26-28 /9-15/ EB
12.11 Újvidék Románia 25-19 /14-12/ EB
12.13 Újvidék Oroszország 25-31 /11-13/ EB
12.15 Belgrád Norvégia 19-30 /11-16/ EB
12.16 Belgrád Szerbia 41-38 /21-19/
/33-33/
EB
2013
10.26 Szombathely Brazília 26-28 /12-13/
10.27 Szombathely Horvátország 32-26 /17-15/
12.07 Újvidék Csehország 35-27 /18-16/ VB
12.09 Újvidék Tunézia 26-24 /15-15/ VB
12.10 Újvidék Ausztrália 39-15 /19-11/ VB
12.12 Újvidék Románia 17-21 /10-8/ VB
12.13 Újvidék Németország 26-27 /16-14/ VB
12.16 Újvidék Spanyolország 28-21 /17-12/ VB
12.18 Belgrád Brazília 31-33 /12-11/
/26-26
27-26
29-29
30-30/
VB
2014
03.29 Umag Horvátország 28-30 /14-16/
03.30 Umag Horvátország 29-36 /11-17/
08.09 Kecskemét Angola 40-26 /24-13/
08.10 Kecskemét Románia 33-23 /15-15/
10.08 Debrecen Főnix csarnok Románia 28-22 /16-15/
10.10 Szigetszentmiklós Ausztria 36-23 /15-12/
10.11 Szigetszentmiklós Szlovákia 46-23 /24-10/
10.12 Szigetszentmiklós Csehország 32-27 /16-18/
11.29 Győr Audi Aréna Ausztria 38-24 /22-13/
12.04 Győr Audi Aréna Franciaország 22-22 /10-13/
12.07 Győr Audi Aréna Oroszország 29-29 /14-15/ EB
12.09 Győr Audi Aréna Lengyelország 29-23 /14-7/ EB
12.11 Győr Audi Aréna Spanyolország 26-27 /13-13/ EB
12.13 Debrecen Főnix csarnok Románia 20-19 /10-8/ EB
12.15 Debrecen Főnix csarnok Dánia 20-23 /9-11/ EB
12.17 Debrecen Főnix csarnok Norvégia 29-25 /15-11/ EB
12.19 Budapest Papp László Aréna Franciaország 25-26 /13-16/ EB
2015
03.21 Érd Spanyolország 25-25 /13-14/
06.05 Stockerau Ausztria 33-20 /19-11/ VB selejtező
06.13 Győr AudiAréna Ausztria 41-24 /17-10/ VB selejtező
08.07 Budapest Japán 34-18 /17-9/
10.08 Dabas Szlovákia 32-19 /15-8/ EB selejtező
10.11 Karjaa Finnország 38-25 /16-13/ EB selejtező
11.27 Budapest Elek Gyula Aréna Ukrajna 37-19 /21-9/
12.05 Herning Tunézia 39-20 /16-5/ VB
12.06 Herning Szerbia 32-26 /18-16/ VB
12.08 Herning Montenegró 15-32 /9-17/ VB
12.09 Herning Dánia 29-22 /15-12/ VB
12.11 Herning Japán 31-21 /17-11/ VB
12.14 Herning Lengyelország 23-24 /14-13/ VB
2016
03.09 Koszalin Lengyelország 27-24 /13-13/ EB selejtező
03.13 Érd Lengyelország 25-26 /16-17/ EB selejtező
06.01 Michalovce Szlovákia 32-23 /15-12/ EB selejtező
06.05 Érd Finnország 44-13 /21-5/ EB selejtező
10.08 Érd Szlovénia 32-22 /17-8/
11.27 Kolozsvár Románia 29-24 /14-12/
12.05 Malmő Csehország 22-27 /10-13/ EB
12.07 Malmő Dánia 19-23 /10-12/ EB
12.09 Malmő Montenegró 21-14 /11-6/ EB
12.11 Helsingborg Románia 21-29 /9-15/ EB
12.13 Helsingborg Norvégia 23-24 /9-11/ EB
12.14 Helsingborg Oroszország 26-26 /14-13/ EB
2017
03.17 Győr Horvátország 34-19 /20-11/
06.10 Debrecen Szlovákia 28-19 /14-8/ VB selejtező
06.14 Pozsony Szlovákia 24-24 /11-10/ VB selejtező
09.27 Budapest Elek Gyula Aréna Koszovó 37-12 /18-5/ EB selejtező
10.01 Minszk Fehéroroszország 25-18 /12-8/ EB selejtező
11.23 Straume Oroszország 33-35 /17-18/
11.25 Straume Norvégia 24-29 /12-11/
11.26 Straume Dél Korea 28-27 /13-12/
12.02 Bietigheim Norvégia 22-30 /11-21/ VB
12.03 Bietigheim Svédország 22-25 /11-11/ VB
12.05 Bietigheim Argentína 33-15 /18-7/ VB
12.07 Bietigheim Lengyelország 31-28 /13-11/ VB
12.08 Bietigheim Csehország 30-29 /17-14/ VB
12.10 Lipcse Franciaország 26-29 /11-14/ VB
2018
03.22 Győr Hollandia 18-19 /11-10/ EB selejtező
03.25 Eindhoven Hollandia 23-22 /12-12/ EB selejtező
05.30 Pristina Koszovó 37-15 /16-3/ EB selejtező
06.02 Kecskemét Fehéroroszország 30-22 /12-13/ EB selejtező
09.28 Győr Montenegró 29-25 /15-14/
09.29 Győr Montenegró 19-23 /9-11/
11.22 Oslo Norvégia 19-25 /6-12/
11.24 Oslo Franciaország 18-19 /9-11/
11.25 Oslo Dánia 16-23 /8-10/
12.01 Montbéliard Hollandia 25-28 /11-11/ EB
12.03 Montbéliard Horvátország 24-18 /13-9/ EB
12.05 Montbéliard Spanyolország 32-26 /19-14/ EB
12.07 Nancy Norvégia 25-38 /12-19/ EB
12.09 Nancy Németország 26-25 /12-10/ EB
12.12 Nancy Románia 31-29 /17-17/ EB
2019
03.24 Siófok Japán 33-21 /12-8/
06.02 Graz Ausztria 41-23 /20-9/ VB selejtező
06.05 Zalaegerszeg Ausztria 28-19 /16-10/ VB selejtező
09.25 Érd Litvánia 33-19 /16-12/ EB selejtező
09.29 Lignano Olaszország 30-10 /16-4/ EB selejtező
11.30 Jacusiro Kazahsztán 39-15 /22-8/ VB
12.01 Kumamoto Spanyolország 25-29 /13-18/ VB
12.03 Kumamoto Montenegró 24-25 /12-13/ VB
12.04 Jacusiro Szenegál 30-20 /17-9/ VB
12.06 Jacusiro Románia 27-28 /16-10/ VB
12.08 Kumamoto Argentína 34-26 /19-12/ VB
12.09 Kumamoto Franciaország 21-26 /12-12/ VB
2020
- -
- -

Támogatóink

Nagy Béla program
European Handball Federation
International Handball Federation
Kézilabda Kupa